اد Willes: Brackett قدرت بازی برای ‘استقلال’ هزینه های Canucks’ ستاره طلایه دار کار خود را

نظر: منابع آشنا با طلاق کثیف می گویند جاد Brackett نمی خواهم استقلال کامل. او می خواست یک صدا در جدول و پس از ترور نمدار بود اخراج صدای او نبود به عنوان مهم

جیم Benning می گوید کثیف طلاق بین ستاره دیده بانی جاد Brackett و ونکوور کناکز آسان است به توضیح نیست.

به عنوان یک پیش شرط برای تمدید قرارداد خود را با Canucks, Brackett می خواستم شرایط خاص ملاقات کرد. در حالی که جزئیات آن شرایط شناخته نمی, آنها سقوط در زیر چتر به طور کلی از استقلال است.

Benning بخشی نبود حاضر به اعطای آن شرایط به همین دلیل است که او را جدا از راه با براکت های Canucks’ مدیر تازه سراغ.

“او ارائه شده دو سال و پسوند” Benning این Canucks’ مدیر کل گفت: Brackett. “او آن را رد کرد. در رد آن او می خواست شرایط خاص. او در مجموع استقلال در نقش او, اما او درخواست برای چیزهایی که من می خواستم به در و من مایل به رها کردن.”

و شاید آن را که ساده است. شاید هیچ چیز برای دیدن اینجا و همه باید فقط در مورد کسب و کار خود را.

مشکل این است که چیزهایی هستند که به ندرت ساده وقتی که می آید به Canucks.

“من ترک افتخار از کار ما انجام همکاری در این بخش و پر از چشم انداز استخر” نوشت: Brackett خود را در آزادی مطبوعات.

“متاسفانه یک توافق بیش از سطح ورودی رفتن به جلو با توجه به کارکنان و پرسنل فرایند نمی تواند رسید. برای کسانی که کار می کرد با من لذت می برد و کار به عنوان یک تیم و لطفا می دانم که دوستی خود را برای همیشه.”

Brackett نیست پاسخ به یک پیام متنی درخواست نظر بیشتر در روز جمعه اما جالب است او با استفاده از کلمات “همکاری” و “کار به عنوان یک تیم در آزادی.

سپس دوباره وجود دارد بسیاری از نقاط ورود و خروج به این داستان.

Brackett شده بود با Canucks برای 12 سال بود و به نام مدیر تازه سراغ در ماه اوت 2015. او نظارت بر چهار از پیش نویس آغاز در سال 2016.

در سال 2017 و 2018, کناکز انتخاب بنیادی بازیکنان الیاس Pettersson و کوین هیوز در دور اول و افزود: قطعات مانند دروازه بان مایکل DiPietro, defencemen جک Rathbone و Jett وو و جلو آهنگ کوله لیند و تایلر Madden بود که بدبختانه به لس آنجلس در Tyler Toffoli تجارت در دور بعد.

که در نهایت شمارش نیست اما کسانی که پیش نویس پتانسیل را دارند که در میان ثروتمندترین در تاریخ حق رای دادن.

هر تعداد از روایات باید پس از ظهور در مورد کسی که تا به حال تاثیر گذار ترین صدا در آن میدارد. سپس تیم ترور رئیس جمهور لیندن تبدیل 2017 NHL پیش نویس ورود به Brackett اما Benning می گوید: Canucks’ میدارد در سال 2017 و 2018 شد نتیجه یک تلاش جمعی در بخش هاکی.

“من اصلا به سیاست و مزخرف” GM گفت. “شما می دانید این مرد پیش نویس این مرد یا این پیش نویس که مرد. برنده سازمان ها که نمی کنند.”

اما زمانی که لیندن اخراج شد در اواخر ماه جولای 2018, Brackett از دست یک کلید متحد. اسکودوی کیپ Cod بومی بود و بیشتر بیگانه در تابستان امسال زمانی که تغییرات ساخته شده بودند به Canucks’ سراغ بخش بدون ورودی خود را.

این تغییرات شامل شلیک پیشاهنگی دن Palango و پل گالاگر و استخدام سابق ونکوور غول مربی تروی بخش است. کریس مک دونالد همچنین در سمت چپ کناکز برای پیوستن به آریزونا شغالها کارکنان.

Benning حفظ Canucks’ تازه سراغ بخش هنوز قوی است و در سال جاری پیش نویس به احتمال زیاد اتفاق می افتد در ماه سپتامبر کناکز ممکن است برای پر کردن Brackett موقعیت.

“هنوز خیلی زود به بگویید در حال حاضر,” او گفت: قبل از اضافه کردن: “ما در حال رفتن به جست و خیز ضرب و شتم در اینجا. ما یک پایه خوب برای ما سراغ گروه.”

Benning خواسته بود اگر در نهایت با تقسیم Brackett شد سوال از استقلال است.

“این منصفانه” او گفت:. “من از یک سراغ پس زمینه. به اعتقاد من در همکاری و زنجیره ای از فرمان. مدیر تازه کار سراغ دو گزارش به مدیر از بازیکن پرسنل دستیار جنرال موتورز یا GM.

“من شده است در کسب و کار برای 28 سال. من نمی دانم که بیش از حد بسیاری از مکان ها که در آن تیم در حال رفتن به یک طلایه دار استقلال کل به همه میدارد بدون همکاری با مردم بالاتر در زنجیره ای از فرمان.”

اما منابع آشنا با این وضعیت می گویند Brackett نمی خواهم استقلال کامل. او می خواست یک صدا در جدول و یک بار لیندن حذف شد صدای او نبود به عنوان مهم است.

در هر صورت Brackett نام متصل شده است با جدید سیاتل حق رای دادن است که اضافه کردن یک پیچ و تاب و جالب به soap opera. آن را به عنوان کار سراغ بوده است بدنام مشکل با Canucks برای بسیاری از آنها 50 سال و آن را در نهایت به نظر می رسد ثابت شده است.

ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی در صورتی که رفع دائمی است.

ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>