اد کاوش گانگستر Vikas دارایی های

لکنو: اجرای مدیریت(ED) به دنبال جزئیات غیر منقول و منقول دارایی های متعلق به گانگستر Vikas Dubey که شد کشته در برخورد با STF در کانپور در روز جمعه.

اد به دنبال جزئیات خواص متعلق به Dubey خود و اعضای خانواده و حتی همدستان. منابع در اینجا در روز شنبه گفت که Dubey مشکوک است خود را به عنوان بسیاری از 11 خانه و 16 آپارتمان در آورده و در زیر benami معامله در بالا.

به همین انتظار می رود که خواص در خارج از کشور نیز پس از او بازدید 14 کشور در سه سال گذشته است. در حال حاضر 11 خانه و 16 آپارتمان بنا به گزارش متعلق به او را تحت اسکنر. این شامل اخیر ییلاقی تومان ارزش 23 کرور او تا به حال خریداری شده در لکنو را Aryanagar.

این گزارش همچنین می گوید که Vikas’ دستیاران خریداری کرده بود پنت هاوس در امارات متحده عربی و تایلند است.

در یک اطلاعیه به کنپور پلیس اد در جولای 6 داده شده بود دستور مستقیم یک افسر را به جمع آوری اطلاعات در غیر منقول و منقول دارایی های متعلق به جنایتکار اعضای خانواده و مشاوران تحت مقررات مربوط به پول شویی, قانون 2002.

بررسی آژانس نیز خواست برای جزئیات بیشتر بر روی پرونده های جنایی در برابر Dubey.

یک مقام اطلاعاتی گفت: آن را مشکوک است که Dubey شد پول شویی برای برخی از تجار و بازرگانان با نفوذ تا دارایی های خود را خواهد بود جستوجو کرد.

گانگستر بود که رو 60 اتهامات جنایی دستگیر شد در Ujjain, Madhya Pradesh در روز پنج شنبه شش روز پس از او و همکارانش کشته شدن هشت پلیس و زخمی شدن شش نفر در کنپور روبرو می شوند.

پس از آن پرونده تحویل به Uttar Pradesh STF پس از تولید و قبل از یک تا دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس. او پس از آن گرفته شده به Kanpur.

روز جمعه صبح گانگستر کشته شد در یک برخورد در گذر گاه او را تبدیل به لاک پشت به عنوان آن رسیده Kanpur. همانطور که در کنپور پلیس و گانگستر در تلاش برای فرار و ربوده سلاح یک پلیس و پس از آن او به ضرب گلوله کشته در شلیک تلافی جویانه. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>