‘اقتصادی ضد ملی’ به پشم گوسفند وجانوران دیگر سرخپوستان با افزایش بنزین و دیزل قیمت: Cong

دهلی نو: این کنگره در روز چهارشنبه گفته است که “از لحاظ اقتصادی ضد ملی” به پشم گوسفند وجانوران دیگر سرخپوستان تومان 1.4 لاخ کرور با افزایش مالیات بر بنزین و دیزل و خواست مرکز به سهم 75 درصد از این درآمد با متحده به طوری که مردم بر دوش نه.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala گفت: زمانی که کل کشور در مبارزه با COVID-19 همه گیر و فقیر از جمله مهاجران مغازه داران و بازرگانان شد و عملا بی پول دولت هند شد “fleecing” 130 کرور سرخپوستان توسط insurmountably افزایش قیمت بنزین و دیزل.

“به پشم گوسفند وجانوران دیگر مردم هند در این مد است که از لحاظ اقتصادی ضد ملی” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس.

Surjewala ادعا شده که این شیوه ای که در آن “به طور غیر قانونی و به زور” این بهبود به حال ساخته شده است “غیر انسانی و بی رحمانه و غیر حساس”.

“دولت باید انتقال 75 درصد از این پول پس از جمع آوری از طریق افزایش مالیات ها را به متحده است. این اطمینان وجود دارد که هیچ بار بیشتر بر مردم هند از طریق افزایش مالیات بر محصولات نفتی توسط کشورهای” او گفت:.

او گفت: موضوع مورد بحث در نشست وزرای رئیس کنگره-حکومت متحده با پارتی رئیس جمهور سونیا گاندی که در آن هر کس علاوه بر نخست وزیر مانموهان سینگ و کنگره رهبر راهول گاندی ابراز نگرانی. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>