بسته اقتصادی برای ترویج مقرون به صرفه سرطان ‘, ایزوتوپ,’ درمان: دکتر Jitendra

Union Minister Dr Jitendra Singh briefing the media about significant Atomic Energy and Space related reforms in the Prime Minister's Rs 20 Lakh Crore economic package, at New Delhi on Sunday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ جلسه توجیهی با رسانه ها در مورد قابل توجهی انرژی اتمی و فضایی مربوط به اصلاحات در نخست وزیر تومان 20 Lakh کرور اقتصادی بسته در دهلی نو در روز یکشنبه.

Excelsior خبرنگار
NEW DELHI, مارس 17 : اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ گفت: امروز در اینجا است که Rs 20 Lakh کرور بسته اقتصادی اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در پی COVID همه گیر خواهد شد, در میان چیزهای دیگر, ترویج, قیمت مناسب, درمان سرطان با استفاده از ایزوتوپ های پزشکی و پیش بینی برای ایجاد یک منحصر به فرد راکتور در PPP (عمومی-خصوصی-مشارکت) حالت تحت نظارت وزارت انرژی اتمی (DAE).
تشریح بسته اقتصادی به عنوان ابتکاری, مربوط به اینده, و, جسورانه,,,,, Dr Jitendra سینگ که همچنین مسئول دپارتمان انرژی اتمی و وزارت فضا گفت که بیش از شش دهه هند فناوری فضا و انرژی اتمی عمل پشت یک کفن از پنهان کاری و آن را تقریبا به یک تابو برای برنامه ریزی هر چیزی جدید و یا خارج از جعبه و ادامه داد: با آنچه که در حال حاضر در محدود حوزه.
او گفت: برای اولین بار تحت نارندرا نخست وزیر وزارت انرژی اتمی رو یک فرصت برای تحقق بخشیدن به برنامه های خود را در مناطق گوناگون و به نفع ما روز به روز زندگی.
Dr Jitendra سینگ گفت: تولید ایزوتوپ های پزشکی در هند را نه تنها به ارائه گزینه مقرون به صرفه برای درمان سرطان و بیماری های دیگر را نیز به خدمت بشریت در سراسر جهان است. به طور مشابه او گفت: دیگر انرژی اتمی مربوط به اصلاحات در بسته مربوط به استفاده از فن آوری اشعه برای نگهداری مواد غذایی و طولانی شدن عمر مفید. این دانش او گفت: “در دسترس است با دانشمندان ما اما ارتقاء فن آوری اشعه در حالت PPP در حال انجام است و برای اولین بار.
تا آنجا که به فضا مربوط می شود Dr Jitendra سینگ با اشاره به اینکه بسته اقتصادی است و قرار است در سراسر اصلاحات برای انطباق بخش خصوصی در فضا/ISRO کار بنابراین ارائه یک سطح میدان بازی برای شرکت های خصوصی در راه اندازی ماهواره و فعالیت های مرتبط. علاوه بر این یک تصمیم مهم است که اجازه می دهد تا لیبرال geo-فضایی سیاست برای ارائه دادههای ماهوارهای به ویژگی های کارآفرینان او اضافه شده است.
جدید اصلاحات اقتصادی گفت: Dr Jitendra سینگ ارائه یک فرصت منحصر به فرد فضایی هند و قابلیت های اتمی برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را.

مقاله قبلیPuneet دست بیش از Ayushman بهارات طلایی کارت به بیمار
مقاله بعدیJ&K برای گرفتن تماس on May 19

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>