Dwivedi بررسی آزادی از پرداخت به MSMEs, PSUs

Comm Secy Industries, M K Dwivedi chairing a meeting at Jammu on Wednesday.
Comm نقد و صنایع M K Dwivedi ریاست جلسه در جامو روز چهارشنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو آوریل 6: کمیسر/ وزیر صنایع و تجارت, Manoj Kumar Dwivedi امروز به ریاست یک نشست در مورد پاکسازی برجسته پرداخت در حساب از عرضه سیمان, آهن, فولاد, مبلمان, قیر کاشی جعبه و لوازم دیگر توسط تمام ادارات دولتی به J&K, سمان SICOP/MSMEs و تولید کنندگان دیگر.
این جلسه با حضور افسران ارشد از PHE من&C PWD (R&B), گروه توسعه روستایی & PR بخش امور مالی و برنامه ریزی Dev & Monitoring Department.
کمیسر/ وزیر تحت تاثیر قرار بر این افسران که در خارج-جدول رده بندی لوازم ساخته شده توسط JK, سمان SICOP/MSMEs و دیگران در حال انتظار با بخش های از چند سال گذشته که بررسی شد توسط معاون فرماندار و دستور پرداخت توسط تمام ادارات توسط مارس 15 سال 2020 است. پیشرفت در این حساب باید بررسی صورت روزانه با شروع این بخش که با داشتن قابل توجهی /عمده و برجسته است.
در برخی از موارد تاخیر بیش از 2-3 سال که مشاهده شد بسیار جدی بود و آن را تحت تاثیر قرار بر تمام ادارات برای برگزاری HODs و DDOs شخصا مسئول این تاخیر.
کمیسر/ وزیر بیشتر اصرار بر گزارش روزانه از پرداخت برنامهریزی در این بخش و همچنین به تکامل فرهنگ کار در بخش های که در آن مقامات پاسخگو هستند و مکانیزمی است که در محل قرار داده برای ترخیص کالا از برجسته پرداخت بدون تاخیر.
این نشست در میان دیگران نیز با حضور مدیر امور مالی, I&C MD SICOP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>