مرکز شهر لس آنجلس از خواب بیدار به ویرانی پس از جورج فلوید تظاهرات

بخش هایی از مرکز شهر لس آنجلس شد و در قتلگاه صبح یکشنبه, مارس 31 عنوان خورشید افزایش خسته صاحبان کسب و کار بررسی قتل عام یک روز و شب از اعتراضات غارت خرابکاری یک مستند و یک حالت اضطراری است.

“همه چیز شکسته شد اما خوشبختانه آنها نمی رفتن را از طریق آن به طوری که به علاوه” گفت: کارلوس تجدا, 32 ساکن لس آنجلس که با پدر او صاحب یک فروشگاه در برادوی و خیابان 5 مرکز شهر.

تجدا توصیف دراماتیک شب شنبه زمانی که او یک زنگ در 8 بعد از ظهر که همه چیز داره چپ چپ.

زندگی حدود 5 مایل دور آنها با عجله به کسب و کار که در آن آنها یافت می شود ویندوز را درهم شکست.

این Tejadas در میان صاحبان کسب و کار چند که تا صبح یکشنبه — یک روز هنگامی که بسیاری از آنها قرار بود باز پس از چند ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر پوسته-شوکه شده بودند و در وسط از آنچه مانند نگاه پس از یک جنگ منطقه جارو و پارو شیشه تمیز کردن graffitti و ارزیابی چه بود غارت از کسب و کار خود را در حال حاضر اکثر سوار کردن و یا در حال سوار با تخته سه لا.

با توجه به آسیب های سراسر L. A. های Tejadas ممکن است در میان خوشبخت هستند.

آسیب آمد در میان سراسر کشور خشم و انزجار آب پز که پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین و اجازه نداد تا آن را خیلی دیر شده بود.

با وجود سراسر شهر بود حکومت نظامی تخریب و دستگیری ادامه داد: یک شبه ترک بیشتر سوخته و سوخته و ساختمان و پنجره های شکسته و تصاویر مورد ضرب و شتم پایین L. A.

به عنوان خورشید با افزایش پنج شنبه, دامنه که خسارت پدید آمده و حتی به عنوان بیشتر اعتراضات برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در جنوب کالیفرنیا و حکومت برداشته in L. A., بورلی هیلز, پاسادنا و دیگر شهرستانها در این نزدیکی هست.

L. A. در Fairfax منطقه نیز به شدت ضربه توسط غارتگران است. چند سطل زباله آتش سوزی سوخته است. در ملرس و استنلی خیابان آتش سوخته به شب.

پلیس لس آنجلس وارد پنج شنبه با استقرار آن 9,000 افسران — اولین بار در 20 سال به گفته رئیس پلیس میشل مور. و یک شبه گارد ملی کالیفرنیا — به عنوان بسیاری از 700 سرباز — دستور داده شد به L. A. برای کمک به اگر تظاهرات بیشتر شد و خشونت آمیز.

یک غارت Sephora فروشگاه در گرو مرکز خرید در لس آنجلس پنج شنبه, مه 30 سال 2020 است. اعتراض فوران به غارت و شورش و چهره آف با پلیس منجر به یک حکومت نظامی در ساعت 8 بعد از ظهر با توجه به خشونت در سراسر شهرستان. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

گارد ماموریت Garcetti توییتی خواهد بود “برای حمایت از ما محلی پاسخ برای حفظ صلح و امنیت در خیابان های شهرستان ما است.”

به علت فقر و نگرانی های امنیت عمومی این شهرستان بسته تمام آن COVID-19 تست مراکز شنبه. Garcetti هشدار داد در برابر فقدان اجتماعی فاصله در این تظاهرات که می تواند کمک به گسترش این کوروناویروس.

مترو از سر راه آهن خدمات پس از آن تعطیل شنبه شب.

رهبر ادامه داد: به اصرار آرام و عمده فروشان وزن با فروشگاه تعطیلی.

هدف که مجاز به باز بماند در طول اپیدمی به عنوان یک “ضروری کسب و کار” اعلام کرد که بسته شدن فروشگاه های مختلف در سراسر کشور — از جمله در لس آنجلس و اورنج کانتی.

آسیب آمد شنبه پس از اولیه نیمی از روز را که نسبتا مسالمت آمیز حتی به عنوان ساکنان در سراسر جنوب کالیفرنیا انداخته خشم و انزجار خود را با پیاده روی کاروان ها و شعارهای تظاهرات.

اما به عنوان تظاهرکنندگان متلاشی کسانی که تظاهرات رشد خشونت آمیز.

اواخر شنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در شهر و شهرستان از L. A.

در اوایل روز شنبه, Newsom گفت: دولت به طور فعال نظارت بر خشونت افراطی سازمان.

“برای کسانی که به دنبال بهره برداری از کالیفرنیا’ درد برای ایجاد هرج و مرج و تخریب شما هستند خوش آمدید. ما دولت و ملت باید ساخت از این لحظه ایران و بیشتر حل و فصل بیش از همیشه به آدرس نژاد پرستی و ریشه آن علل” Newsom در بیانیه ای گفت.

تظاهرات و درگیری گزارش شده در سراسر کشور برای روز در یک کشور هنوز از وضعیتی وخیم از فلوید مرگ آن گرفتار شد ،

معترضان خواستار عدالت پس از ویروسی شدن تلفن همراه خود تصویری را نشان داد سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو بر گردن فلوید 46-سال ،

افسر درک چوین یک جانباز از, مینیاپولیس, اداره پلیس متهم شده بود با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در جمعه چهار روز پس از او دوخته فلوید به زمین.

برای بسیاری از تصاویر — هر دو اولیه تلفن همراه تصویری و در تظاهرات خود — تکرار 1992 پس از شورش افسران پلیس گرفتار شدند ضرب و شتم رادنی کینگ پس از یک توقف ترافیک در L. A. دریاچه تراس دید.

“ما دیده ایم کسانی که سایه ها در گذشته نمی آنها را به عقب” Garcetti گفت: با اشاره به سال 1992 در لس آنجلس شورش است که به دنبال تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس متهم بیش از حد از زور و حمله در دستگیری از پادشاه. “ما با استفاده از قانون به ایجاد دوباره آزادی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند اما ما نمی تواند انجام دهد که مردمی که در حال روشن کردن آتش و تیراندازی افسران ما پرتاب پرتابه و افزایش چیز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>