نمی خواهم به جشن ‘Dil Bechara’ به عنوان Sushant آخرین فیلم: Mukesh Chhabra

بمبئی: تحقق رویای دوران کودکی خود را از ساخت یک فیلم تبدیل به یک “تلخ و شیرین” لحظه ای برای مدیر ریخته گری-تبدیل-فیلمساز Mukesh Chhabra که از دست رفته نه تنها خود را “Dil Bechara” پیشرو اما همچنین یک دوست نزدیک در مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput.

Rajput مرده پیدا شد در آپارتمان خود در ژوئن 14. او 34.

در یک مصاحبه Chhabra صحبت در مورد هفت سال دوستی با Rajput, چه کسی به یاد او به عنوان یک مرد از کلام او و یک دانش آموز از زندگی است.

“من نمی دانم چه mindspace من در حال حاضر. این یک مخلوط احساس آن است که تلخ و شیرین. پاسخ مردم شده است قریب به اتفاق عشق برای Sushant طاقت فرسا است اما من احساس عجیب و غریب در مورد همه چیز” کارگردان بود که در ارتباط با Rajput پس 2013 بالیوود اولین “Kai Po Che” در گفتگویی گفت.

“یک تغییر بزرگ در زندگی من اتفاق افتاده. من حتی در مورد اولین فیلم من نمی خواهم به آن را جشن می گیرند به عنوان Sushant آخرین فیلم. احساس خود را اول فیلم که در آن شما خوشحال و هیجان زده است. در مورد من کاملا متفاوت است,” او گفت:.

با “Dil Bechara” است که این بازیگر swansong زندگی آمده است یک دایره کامل برای Chhabra.

“این بسیار عجیب و غریب احساس من را به فکر کردن در مورد این. من می خواهم مردم را به جذابیت مثبت از Sushant و خوشحال و مثبت بمانید.”

به پاریس مدیر گفت که Rajput به یک لحظه اشاره ای به “Dil Bechara” حتی بدون خواندن فیلمنامه به او وعده داده بود به بخشی از اولین فیلم. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>