معامله انجام می شود: چگونه Alphonso دیویس’ رکورد-تنظیم انتقال به بایرن مونیخ به ثمر


Alphonso دیویس’ عامل نیک Huoseh به نظر می رسد در بزرگترین معامله در کانادا, فوتبال, تاریخ, $22 میلیون فروش دیویس توسط ونکوور وایت کپس به بایرن مونیخ

آن را پنج شنبه و Alphonso دیویس روند. دوباره.

او می خواهم فقط یک هدف به ثمر رساند و یکی دیگر در یک 5-2 پیروزی برای بایرن مونیخ, ارسال, اجتماعی, رسانه ها و صاحب نظران را به خود ظاهر هفتگی پروگزیمال احساساتی از superlatives که هیچ کدام تا کنون به نظر می رسد برای در بر گرفتن خلوص یا پیروزی را به داستان خود را.

“چقدر نزدیک است 19 ساله به عنوان بهترین چپ در جهان است ؟” تردید اعطای Wahl.

TSN مطرح این سوال “او بزرگترین کانادا بازیکن همیشه ؟” که هزاران نفر موافقت کرد هر چند کریستین سینکلر حامیان ممکن است یک یا دو چیز در مورد آن می گویند.

در حقیقت خود را افزایش شهاب سنگی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. Phonzie ممکن است به مقصد به پیوستن به برادری تک نام ستاره — Messis این Ronaldos این Peles — اما داستان خود را تقریبا نمی شکوفه به افسانه است.

صحبت ما با او را عامل نیک Huoseh و برخی دیگر از معماران thebiggest معامله در کانادا, فوتبال, تاریخ, $22 میلیون فروش دیویس توسط ونکوور وایت کپس به بوندسلیگا ،

دیده بانی را افتخار

در سال 2016 دیویس شد, یک ستاره در ساخت با Whitecaps اما در خارج از کانادا و لیگ برتر فوتبال, او بود و تا حد زیادی ناشناخته مقدار.

منچستر یونایتد عمده بود باشگاه مربوط به او را با سر خود را در آمریکای شمالی دیده بانی Jorge Alvial, raving در مورد 15 ساله هافبک ارسال بیش از 40 درخشان گزارشات را به کارفرمایان خود رتبه او بالاتر از چلسی مسیحی Pulisic.

“چیزهایی که او را دیدم در آن سن و سال من رفت ‘Wow. این یک سوپراستار” او گفت: مردان ورزش در اوایل این سال است. “حق دور برای دو سال توصیه می شود او را در منچستر یونایتد.”

در دسامبر 2017, Whitecaps مربی کارل رابینسون می خواستم به دیویس به انگلستان برای یک محاکمه با دو باشگاه لیگ برتر اما Huoseh بود مردد در مورد آن تنظیم شده است. که زیر ژانویه Huoseh تا به حال مرتب با آمریکا برای دیویس برای آموزش با این تیم برای دو هفته اما این بار رابینسون شات آن را گفته دیویس آماده نیست برای آموزش در آن سطح است.

رابینسون در حال حاضر مربیگری در یک لیگ نیست, پاسخ برای اظهار نظر در مورد داستان.

در تابستان سال 2017 Huoseh قبلا استخدام زبان انگلیسی عامل نیل سنگ به عنوان یک مشاور برای کمک به نشان دادن او در خارج از کشور. زمانی که آموزش با منچستر افتادم Huoseh کارگردانی سنگ — که می خواهم کمک قرار داده شده دیل جنینگز با بایرن مونیخ در سال 2011 قبل از اینکه تراژدی او فرود آمد — برای شروع تماس با باشگاه های دیگر که ممکن است علاقه مند در دیویس. در این زمان او به ارزش حدود 2 میلیون دلار توسط Whitecaps اگر چه سهام خود را به صورت تصاعدی رو به افزایش بود به خصوص بعد از یک سخنرانی تکان دهنده حمایت از کانادا پیشنهاد برای جام جهانی و یک standout بوت طلایی عملکرد در جام طلا.

“من گفت: (از سنگ) كه چرا شما در رسیدن به شش و نیم یک دوجین یا بیشتر باشگاه های بزرگ در اروپا و بیایید ببینید که چه ما به عقب بر گردیم” گفت: Huoseh. “او رسیده به (بایرن); آنها متصل شده و او به من گفت که آنها علاقه مند بودند. (اما) پس از چند ماه که ارتباطی بین او و بایرن مونیخ را شکست. من از او پرسیدم چند بار در روز با آنچه در بایرن مونیخ?’ او گفت: “بله آنها متوقف تماس با من.’

“چیزی که بعد از ما می دانیم که بایرن مونیخ قرار است در یک پیشنهاد به خرید Alphonso.”

Huoseh گفت: مدافع بوده و برخورد به طور مستقیم با رابینسون و Whitecaps و تا به حال نشده است در گفتگو با خود و یا سنگ.

هنگامی که اخبار بایرن مونیخ و بارسلونا به بهره شکست دیگر خواستگاران پیوست نزاع است. اشتوتگارت و ایران فعال بودند مناقصه با بارسلونا نیز طمع دیویس برای تیم دوم خود را. پاریس سنت ژرمن در ارتباط با میانجیگری پس از آن دستیار مربی Pa-Modou Kah بود اواخر و در نهایت بیهوده ورود به این زمینه است.

حقوق و دستمزد ارائه می دهد تمام شد متوسط در Huoseh نظر عنوان شد شرایط.

“(همه باشگاه ها) به یک شماره خاص مثل این میمونه که به نوعی از فرمول” به یاد می آورد Huoseh. “همه آنها به یک شماره خاص است که آنها مشغول به کار بودند با یک بازیکن مانند یک Alphonso که خوب بود اما او هنوز هم می خواهم یک مقدار زیادی کمتر از بازیکنان در MLS.”

دو بوندسلیگا باشگاه های ساخته شده جذاب ترین سخنرانی برای Huoseh اما مدافع خوب فکر برنامه ریزی برای دیویس توسعه خود را طرح جانشینی با هسته آن از پیری بازیکنان وعده اول-تیم دقیقه و جامع کردن زمینه سیستم پشتیبانی نوک فلس در بایرن مونیخ و بارسلونا به نفع.

“در پایان روز برخی از باشگاه های دیگر هم بودند Yeah, OK, شاید او شما را وادار به بازی با تیم دوم. ما ممکن است وام او را در انگلستان'” گفت: Huoseh. “و هی نگاه من درک می کنم. آنها بزرگ باشگاه های بزرگ و شما در کانادا و می گویند: “این یک شات. بنابراین او می کند خوب در لیگ است اما او تو را خوب در لیگ برتر?’

“اما آن کار می کرد. و رفتن با بایرن بهترین تصمیم است. آنها تا به حال یک طرح بزرگ آنها تا به حال یک تیم کوچک و فقط آنها هستند که آمد و رفت و در واقع خود را از طریق کل طرح است.”


Alphonso دیویس و دیرین خود خانواده دوست و مدیر نیک Huoseh.

PNG

بیایید یک معامله

Whitecaps و بایرن با چکش کردن جزئیات در یک موافقتنامه انتقال در نهایت حل و فصل در یک هزینه گزارش €11.3 M. ده درصد از هزینه که قرار است برای رفتن به این بازیکن.

آن را غیر معمول نیست برای لیگ باشگاه به درخواست که بند بخشیده شود اما Huoseh را شوک اولیه تبدیل به ناامیدی زمانی که Whitecaps خواسته دیویس به این پول. چرا که او گفت که باشگاه قبلا صبورانه حاضر به پرداخت دیویس خیلی بیشتر از آنها نیاز به او در حقوق و دستمزد سالانه از $72,500 در سال 2018 — و می دانستم که شرایط چالش برانگیز خانواده اش بود. پدر و مادر خود Debeah و ویکتوریا مشغول به کار سخت و طولانی تغییر-ساعت کار برای ارائه دیویس و دو خواهر و برادر خود.

و دوم اینکه برای استفاده از دیویس’ ژنده پوش به ثروت افزایش از یک Ghanian اردوگاه پناهندگان به عنوان یک ابزار بازاریابی در حالی که در همان زمان گرفتن پول Huoseh احساس بود به درستی بازیکن را به احساس مانند یک خیانت است.

“این مایه تاسف است چرا که این باشگاه را نشان می دهد Phonzie بسیاری از عشق برای عموم و اجتماعی-رسانه — فوق العاده است — اما زمانی که آن را آمد به او نشان دادن برخی از عشق واقعی برای همه کار سخت او آنها سقوط کرد,” او گفت:. “این ناامید کننده بود که Alphonso خواسته شده بود به چشم پوشیدن از 10 درصد است که او به حق یا بایرن معامله نمی خواهد از اتفاق افتاده است.”

“در پایان روز Phonzie در حال حاضر آنچه که او سزاوار همه, همراه, و آن همه پایین می آید به فداکاری و تعهد او را نسبت به حرفه خود.”

گرگ اندرسون Whitecaps معاون رئیس جمهور از فوتبال عملیات گفت که این بحث با Huoseh اتفاق افتاده است قبل از بایرن نمایندگان پله در یک هواپیما و این که این بازیکن را می تواند پا به دور از معامله در هر زمان. او همچنین به شدت به مخالفت با این خصوصیات که Whitecaps می خواستم برای گرفتن پول از دیویس.

من نمی خواهم به صحبت به جزئیات این مذاکرات اما اغلب وجود دارد مقدار زیادی از قطعات مختلف است که به مذاکره و سازش است که افراد و گروه ها را به” اندرسون گفت. “در واقع زمانی که یک باشگاه است که به دنبال در یک انتقال وجود دارد یک مقدار مشخصی است که آنها را به صرف — که آیا آن را ترکیبی از هزینه نقل و انتقال/امضای جایزه/حقوق و دستمزد برای بازیکن — پس از آن همه رفت و فقط نحوه معامله تقسیم شد تا به عنوان مخالف گفت: کسی تا به حال به چشم پوشی از یک مقدار خاص در یک منطقه است. آن چه در این چگونه سرمایه گذاری توزیع شد.”

هنگامی که آن را به مذاکره در پشت میز در اتاق کنفرانس در وایت کپس آب خیابان کار — سنگ دادگاه برگزار شد حدود 45 دقیقه در مقابل بایرن ورزشی کارگردان حسن Salihamidžić و رئیس استخدام مارکو Neppe بدون هر گونه قرارداد درخواست. پس از آن بود Huoseh را به نوبه خود.

“در پنج دقیقه من خلاصه آن را به آنها توضیح داد و به آنها آنچه که ما می خواستیم و آنها گفتند:” ما نمی تواند انجام دهد.’ من گفتم که خوب’ … بسته بندی شده تا من کتاب رو تا گفت: “ما می توانیم بحث فردا. شما بچه ها رفتن تماس آلمان و ببینید چه چیزی شما نیاز به انجام است.’ و من راه می رفت” او گفت:, و اضافه کرد او با بایرن به حقوق و دستمزد خود را ارائه به پوشش 10 درصد او به حال انتظار می رود از ونکوور.

“روز بعد ما به اتاق راه می رفت و به آنها گفت:” خوب ما به شما این این این این و این. خوب بود خوب اعداد. بایرن بچه ها, شما در حال برخورد با افرادی که می دانید فهم (و outs). برخورد با آنها را به طور کامل … روز و شب بین آنها و Whitecaps.”

Huoseh و دیویس پس از آن پریدند در یک چشم قرمز پرواز به ادمونتون, جایی که آنها امضا پنج سال معامله در گوشه ای آرام از فرودگاه با دیویس’ پدر و مادر — آنها تا به حال برای ثبت شرکت, به عنوان او هنوز خردسال بود در زمان قبل از وي به فیلادلفیا که در آن بایرن بود بازی دوستانه با یوونتوس است. 17-year-old رفت و از طریق تمدید آزمایش پزشکی قبل از معامله نهایی شد و عروج او به بوندسلیگا شکوه را آغاز کرده بود.

“این بود که در آن زمان بزرگترین انتقال در لیگ, تاریخچه” گفت: اندرسون. “این نقطه عطفی برای مقابله باشگاه لیگ و … ما فقط واقعا خوشحالم که این کار را به خوبی برای Alphonso.”


Alphonso دیویس در حال سخنرانی در ایالات 2026 ارائه برای تبدیل شدن به میزبان برای جام جهانی 2026 در طول 68 کنگره فیفا در مسکو Expocentre در سال 2018 است. وقار و بلوغ او نشان داد در سخنرانی یکی دیگر از عوامل در افزایش بهره او از بزرگترین باشگاه های.

کاترین Ivill / گتی ایماژ

بیایید یک معامله دوباره

در ماه ژانویه unbidden اما جسارت او چشم ظاهر اجرای برنامه های تحت مربی Hansi تلنگر — او تنها بازیکن برای شروع همه 22 بازی پس از تلنگر در زمان بیش از Niko Kovac به عنوان مدیر — مدافع ارائه دیویس یک فرمت از طریق 2025.

این مذاکرات پس از دیویس’ منادی توربو-افزایش عملکرد در یک 3-0 پیروزی چلسی در فوریه لیگ قهرمانان اروپا بازی رفت هموار و به سرعت با دیویس گرفتن حقوق و دستمزد عظیم دست انداز.

فوتبال جهان ممکن است مشاهده ادمونتون بومی به عنوان یک کالا, اما یک دلیل وجود دارد Debeah و ویکتوریا دیویس واگذار Huoseh با پسر خود.

رابطه خود را به عقب کشیده تا زمانی که تمام دنیا به سمت چپ عقب بود و 10 ساله و سریع دوستان با Huoseh پسر آدم. آنها بازی فوتبال در این تیم است. دیویس صرف ساعت در خانه خود را تقریبا هر روز.

در طول مذاکرات در سال 2018, یکی از باشگاه های علاقه مند تلاش ناموفق برای نوسان Huoseh به سمت خود را با ارائه پسرش آدم یک نقطه در اول تیم آکادمی.

“بچه است مانند یک پسر برای من است. من نفرت را به از دست دادن است که ارتباط با او است چرا که او یک بچه خوب. من عاشق بچه. و این پول است که شما می توانید به عنوان یک عامل آن را بیشتر از احساساتی چیزی که برای من در حال حاضر. وجود دارد یک سود مالی, بله, اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن را که مردم نمی بینند و آگاه نیست.”

مانند نظارت بر ساخت و ساز از یک خانه جدید برای دیویس قبیله ای نه چندان دور از خود در حومه ادمونتون.

Huoseh در نظر گرفته شده هرگز به یک عامل و در حال حاضر امنیت مالی پس از تاسیس سودآور کسب و کار IT در ادمونتون 18 سال پیش. او شده است می خواهم اقدام پرداخت نشده از ظرفیت مشاوره برای دیویس در سال های اولیه خود را با Whitecaps اما خانواده او خواست برای خدمت در ظرفیت رسمی به بهره گسترش مانند آتش قلم مو در سال 2017. او پس از فروش برخی از سهام در کسب و کار خود را به برخی از کارمندان سابق اجازه می دهد او را یک گام به عقب از کسب و کار و مدیریت دیویس.

Huoseh در حال حاضر چند دیگر انتخاب مشتریان در ادمونتون و تورنتو و طرح های گسترش خود آژانس اگر بازیکن مناسب. او در حال حاضر یک عملیات بیش از حد.

Huoseh گسترش نمی کند او قرارداد مشاوره با سنگ پس از سال 2018 قرارداد داشتن تنها آورده کهنه عامل در هیئت مدیره در اوایل رفتن چرا که او نگران ساخت یک تازه کار — اشتباه عادی برای خانواده-ارتباط عوامل — یافت اما وجود دارد هیچ “فرمول مخفی” به کار.

دیویس’ استراتوسفر, مشخصات, معنی رقیب عوامل به طور مداوم در تلاش برای کنجکاوی مشتری خود را به دور از او با سرگرم دیویس فرستادن او تصاویری از برخی از پیام های متنی از او می شود.

“آنها به شما بگویم که آنها اتصال به بزرگترین باشگاه در جهان است و آنها می تواند به شما کمک کند بیشتر است. آن را بسیار خنده دار” گفت: Huoseh. “منظورم این است که بایرن مونیخ یکی از موفق ترین باشگاه در جهان یکی از بزرگترین و ثروتمندترین. جایی که آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به شما را ؟ به ماه؟”

ممکن است یک روز که دیویس آیا به دنبال جدید نمایندگی ولی اوراق قرضه بین خانواده ها خواهد شد و آخرین فراتر از آن. وقتی پرسیده شد که به تازگی که او مدل نقش بودند دیویس اشاره کرد مسی و رونالدو به عنوان خود را در زمینه الهام بخش.

“خارج از زمین از آن من خواهد بود مدیر نیک Huoseh,” او گفت:. “او به من آموخت که ارزش احترام به دیگران و فقط خودم بودن. به من آموخت که چگونه به زندگی — و فقط به همه نوع.”

“برای من که مثل wow.’ آن را قرار داده و یک قطره اشک در چشم من چون پسر من به نظر می رسد در من بود که گفت:” Huoseh. “من می توانم آن را برای همیشه, اما من می خواهم به مطمئن شوید که Phonzie حق هدایت. من دیده ام بیش از حد داستان های بسیاری از ورزشکاران حرفه ای ساخت میلیون ها نفر تبدیل شدن به بسیار ثروتمند و هنگامی که مشاغل خود را بیش از آنها انجام می شود. هیچ کس نمی پرسد در مورد آنها. آنها را شکست. اما با Phonzie بچه كنون هر سال است. من بسیار افتخار از او.

“Alphonso و Alphonso خانواده همیشه سپاسگزار; که مهم ترین چیز برای من است.”

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>