راهنمایی و رانندگی تمدید مجوز تمدید مهلت برای برخی از; در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

س: رودخانه ساکن David H. Elfman است که 73 سال و نیاز به تمدید گواهینامه رانندگی خود را در اوایل ماه اوت است. او را به یک آزمون کتبی و یک آزمون چشم و نگران است چرا که او نمی توانید یک قرار ملاقات با این گروه از وسایل نقلیه موتور. Elfman نیز نمی تواند تمدید مجوز خود را به طور خودکار به آنلاین دلیل تست مورد نیاز برای یک راننده سن و سال او. “من در تلاش برای پیدا کردن اگر این قانون نیاز به من برای رفتن به راهنمایی در زمینه دفتر بدون ملاقات ایستاده در خط برای ساعت با یک جمعیت از دیگر افراد مایه تاسف است و امیدواریم که برای دریافت خدمات است. به نظر می رسد غیر ضروری و خطرناک خطر در نور گیر,” او گفت:.

چند دیگر خوانندگان 70 یا با مجوز انقضای در ماه اوت خواسته اند همان چیزی که از جمله لسلی italia. it از منیفی که تبدیل به 73 و در ماه آگوست که نامه ما خطاب هفته گذشته است. Italia. it پرسید: اگر او می تواند تاخیر در از سرگیری او مجوز چرا که او نیز نمی توانید یک قرار ملاقات در راهنمایی و رانندگی و قادر است جسمی به صبر در خط برای ساعت.

یک: ما یک به روز رسانی به ما پاسخ قبلی برای italia. it و برخی از خبر خوب از راهنمایی و رانندگی برای تمام رانندگان بیش از 70 با غیرتجاری مجوز expirations تابستان امسال و در این سال. همانطور که از دوشنبه, جولای 13, راهنمایی و رانندگی است و به صورت خودکار یک سال الحاقات به کالیفرنیا که 70 ساله و مسن تر و غیرتجاری مجوز که انقضای بین ماه های مارس و پایان سال – Dec. 31. این به این معنی Elfman, italia. it و دیگر رانندگان 70 و لازم نیست برای رفتن به یک راهنمایی و رانندگی برای مدتی امیدوارم برای مدت زمان بیماری همه گیر.

روشن در زمان عادی (زمانی که هیچ بیماری همه گیر), راهنمایی و رانندگی نمی دهد پسوند یا مهلت زمانی که مجوز خود را منقضی می شود. اعلامیه های در حال ارسال را به مردمی ماه در پیش است که خود را تجدید حال آمدن است به طوری که آنها می توانید یک قرار ملاقات را تمدید و از پیش برنامه ریزی. البته با راهنمایی و رانندگی تعطیلی به دلیل همه گیر در بهار امسال قرار شد نه ممکن است و راهنمایی و رانندگی ارائه کرده است ویژه برنامه های افزودنی. راهنمایی و رانندگی است به بازی گرفتن تا با آن دسته از رانندگانی که قبلی قرار ملاقات لغو شد و سپس دیگران خواهد بود قادر به ایجاد یک قرار ملاقات.

ما پاسخ قبلی به لسلی italia. it در هفته گذشته ستون توضیح نداد که به اندازه کافی روشن. اما زمانی که او زنگ زد hotline ما در ماه ژوئن و زمانی که ما برای اولین بار او را پرس و جو او را واجد شرایط برای گسترش او در حال حاضر است; تا جولای 13, راهنمایی و رانندگی تنها ارائه 120 روز پسوند به شهروند ارشد رانندگان با غیرتجاری مجوز انقضای طریق جولای.

این پسوند جدید صادر جولای 13 خودکار هستند و رانندگان نمی خواهد دریافت یک کارت جدید و یا مقاله فرمت در پست الکترونیکی. آنها می توانند درخواست رایگان موقت کاغذ فرمت آنلاین از راهنمایی و رانندگی مجازی درست کنن اگه می خواهید, اسناد و مدارک, اما آنها می توانند رانندگی بدون توجه به راهنمایی و رانندگی.

راهنمایی و رانندگی و دفاتر باز هستند برای کمک به مردم با موجود قرار ملاقات و برای کسانی که نیاز به یک فرد مراجعه کنید. راهنمایی و رانندگی نیز تغییر زمان ملاقات که لغو شد در حالی که دفاتر بسته شد و به اطلاع این دوستان جدید خود را در تاریخ. هنگامی که خود را در جمع پاک راهنمایی و رانندگی آغاز خواهد شد ارائه تعداد محدودی از قرار ملاقات جدید.

س: ویلیام Heeres از رودخانه مورد نوشت: ممکن است خطر ترافیک او امیدوار Caltrans می توانید آدرس هنگامی که او همواره عازم جنوب در آزادراه 215 و می خواهد به خروج در رامونا بزرگراه به شرق بروید. “وجود خطوط در سطح شیب دار از من-215 یکی برای وسایل نقلیه برای رفتن به سمت چپ یکی از آنها را برای رفتن به سمت راست و وسط خط برای هر دو. مشکل این است که زمانی که من به بالا و به نوبه خود در سمت چپ بر روی رامونا بزرگراه اغلب وجود دارد کامیون های بزرگ که تمایل به نوبه خود به سمت چپ برای رفتن شمال من-215. مشکل این است که من از آن است که جمع آوری خط برای کسانی که وسایل نقلیه چرخش به سمت چپ بسیار کوتاه است و اغلب از آن به طور کامل است که باعث می شود اتومبیل های آینده عازم شمال من-215 برای جلوگیری از خطرناکی و یا منحرف به راست و یک خط نا امن, تغییر,” او گفت:. Heeres پرسید: اگر این چراغ می تواند بهتر از این توالی بنابراین وجود خواهد داشت کمتر ترافیک بر روی پل هوایی با وسایل نقلیه جدید آینده 215.

یک: ما خواسته Caltrans سخنگوی تری Kasinga در این مورد. در درخواست خود Caltrans ترافیک عملیات انجام شده در زمینه بررسی و تنظیم شده به سیگنال زمان بندی که Heeres در مورد خواسته در مورد توالی. “این باید کار بیشتر هموار در آن تقاطع” او گفت:.

در نهایت یادآور می شود که Inland Empire رانندگان باید خیلی مراقب باشید در هنگام رانندگی در 15 آزادراه در لیک ال سینور منطقه است. این شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون Caltrans و شهر لیک ال سینور در حال کار بر روی ارتقاء به راه آهن دره تبادل در 15 رسیدگی به ترافیک بیشتر و ایجاد منطقه امن تر است. آنها در حال اضافه کردن خطوط اصلاح رمپ و ساخت پیاده رو و مسیرهای دوچرخه سواری در امتداد راه آهن دره جاده ها است. سازمان دیده بان برای خط و سطح شیب دار تعطیلی و همچنین بیراهه محدودیت سرعت علائم هشدار دهنده و کارگران ساختمانی.

آیا شما رفت و آمد به کار در اینلند امپایر? صرف مقدار زیادی از زمان در وسیله نقلیه خود را? سوالی در مورد رانندگی بزرگراه جاده ها تلفات و یا پارکینگ ؟ اگر پس از ارسال تماس بگیرید و یا در جاده ها و سعی می کنیم برای پاسخ به سوالات خود را. لطفا سوال خود را و یا شماره و نام شهرستان محل سكونت و شماره تلفن و آدرس ایمیل. نوشتن ontheroad@pe.com تماس بگیرید و یا 951-368-9670.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>