دیزنی لند نظرسنجی passholders در مورد ماسک های متوسط چک و پرسشنامه سلامت

دیزنی لند را آغاز کرده است بررسی annual passholders در مورد احساسات خود و نظرات بالقوه COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی به عنوان آناهایم پارک آماده برای بازگشایی پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

دیزنی لند passholders خواسته شد یک سری از بررسی سوال در مورد ماسک صورت متوسط چک در پارک ورودی و قبل از ورود پرسشنامه سلامت با توجه به MiceChat.

همچنین نگاه کنید به: اولین کالیفرنیا پارک اهداف پست-coronavirus تاریخ بازگشایی

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید در فضای باز باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر.

دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. یک شرکت تاریخ نشده است برای زمانی که کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی شده است.

والت دیزنی جهان انجام شده مشابه بازدید کننده نظرسنجی قبل از اعلام به آغاز طرح بازگشایی آن چهار فلوریدا پارک در جولای 11. دیزنی است که انتظار می رود برای استقرار ایمنی و بهداشت پروتکل در دنیای دیزنی و دیزنی لند پارک که شبیه به کسانی که مورد استفاده با reopenings از شانگهای دیزنی لند پارک و دیزنی جهان دیزنی چشمه مرکز خرید در فضای باز.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی طرح می تواند برای دیزنی لند

دیزنی لند بررسی خواسته برای انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه به احتمال زیاد passholders خواهد بود به بازدید از آناهایم پارک اگر برخی بهداشتی و اقدامات ایمنی اجرا شد. یک سری از سوالات با تمرکز بر سه بالقوه بازگشایی گزینه ها با توجه به ماسک متوسط چک و پرسشنامه سلامت.

در هر سه سناریو دیزنی لند برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات عملیاتی که انتظار می رود به زودی آشنا شوند به عنوان بخشی از “طبیعی” در پارک در coronavirus عصر: کاهش حضور اجتماعی فاصله افزایش یافته تمیز کردن پروتکل ها و COVID-19 کارمند آموزش.

گزینه 1 ارائه یک سناریو که در آن بازدید کنندگان تشویق شدند اما نیاز به پوشیدن ماسک. گزینه 2 ماسک مورد نیاز برای بازدید کنندگان سنین 3 سال و بیش به عنوان به خوبی به عنوان متوسط قراضه قبل از ورود به پارک. گزینه 3 بود یکسان به گزینه دوم به جز ماسک سنی افزایش به 10 سال و بیش از. هر سه گزینه شامل قبل از ورود COVID-19 پرسشنامه سلامت برای بازدید کنندگان.

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

MiceChat دیزنی فن سایت دوباره چند در دیزنی لند COVID-19 بررسی سوالات و نظرسنجی 6,200 خوانندگان خود پاسخ.

MiceChat خوانندگان در حمایت از نیاز به ماسک و متوسط چک با 56.4% رای گیری برای هر دو گزینه 2 و یا 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>