دیزنی پارک ها می تواند از طریق سوزاندن $27 میلیون یک روز در میان COVID-19 گیر تحلیلگران هشدار می دهند

دیزنی پارک ها می تواند از طریق سوزاندن بیش از $27 میلیون یک روز در میان یک تمدید coronavirus خاموش است که می تواند قابل توجه حضور پیامدهای خوبی به 2021 با توجه به تحلیلگران گزارش.

یک تحلیلگران گزارش از ولز فارگو اوراق بهادار تحت عنوان “Thanos بازگشت به کروناویروس” تخمین می زند که سازندگان: دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان در میان COVID-19 همه گیر می تواند هزینه دیزنی پارک تجارب و مصرف کننده محصولات بخش تا $7.5 میلیارد دلار درآمد عملیاتی بیش از سه چهارم.

این COVID-19 چالش های دیزنی پارک تقسیم Burbank مبتنی بر شرکت هنوز به طور کامل درک با توجه به ولز فارگو اوراق بهادار گزارش تحلیلگر.

“این یک راه طولانی پیش رو” با توجه به ولز فارگو گزارش. “ما فکر می کنم این پایان آغاز coronavirus تاثیر نه آغاز پایان است.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می شود یکی دیگر از رئیس جمهور جدید در آخرین دیزنی اجرایی مختلط

اما یکی از دیزنی 12 پارک در سراسر جهان بسته باقی می ماند با توجه به جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. شانگهای دیزنی لند پارک در چین بازگشایی شد در تاریخ 11 مه شدید حضور درپوش در محل و دقیق COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی.

هزینه های عملیاتی در دیزنی داخلی پارک اجرا در حدود 1 میلیارد دلار در هر ماه با توجه به ولز فارگو تحلیلگران اوراق بهادار. Furloughing Disney theme park کارکنان و اجرای سایر اقدامات کاهش هزینه های ذخیره شده این شرکت حدود 333 میلیون در ماه با توجه به گزارش.

ولز فارگو اوراق بهادار برآورد دیزنی پارک تقسیم می سوزاند 6 میلیارد دلار به $7.5 میلیارد دلار درآمد عملیاتی بیش از نه ماه. که با این نسخهها کار به $21.9 میلیون دلار 27.3 میلیون دلار در هر روز است.

دیزنی پارک تجارب و مصرف کننده محصولات بخش شامل شرکت پارک, Disney Cruise Line, Disney Vacation Club زمان-به اشتراک گذاری برنامه ماجراهای توسط دیزنی تعطیلات برنامه ریزی سرویس و دیزنی فروشگاه.

بازگشایی شانگهای دیزنی لند پارک خواهد شد که تاثیر کمی بر بازگشایی دیزنی لند و والت دیزنی تفریحی جهان, با توجه به ولز فارگو گزارش.

“ما فکر نمی کنم بازگشایی برنامه های در شانگهای فوق العاده مربوط به دارایی های ایالات متحده داده شده چین در مقابل ایالات متحده در جوامع بسیار استانداردهای مختلف در حدود قوانین و مقررات تست و ردیابی” با توجه به ولز فارگو گزارش.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا ماه ژوئیه

اما نه هر کس موافق با ولز فارگو اوراق بهادار است.

بازگشایی دیزنی لند شانگهای برای اولین بار از چند مثبت کاتالیزور هنوز به آمده برای دیزنی پارک به گفته J. P. Morgan تحلیلگر Alexia Quadrani.

“من باید یک درجه از اعتماد به نفس در توانایی خود را برای تحمل این بحران” Quadrani گفت: Barrons. “این یک درجه مدیریت تیم است. و باب Chapek که جدید ترین پس زمینه شده است این پارک در حال حاضر مدیر عامل شرکت. بنابراین شما صحبت کردن در مورد داشتن یک متخصص در این زمینه در حال اجرا در این شرکت است.”

همچنین نگاه کنید به: پارک دیزنی چهره 21 میلیارد coronavirus از دست دادن از طریق 2022 تحلیلگران هشدار می دهند

تقاضا برای دیزنی لند شانگهای بلیط نشانه خوبی است برای دیزنی لند احتمالی بازگشایی با توجه به امپراتوری سرمایه تحلیلگر دیوید میلر.

“من می گویند آن را به طور کلی نشانه خوبی برای دیزنی لند چون دیزنی لند است و بیشتر از یک محلی ملاقات پارک دیزنی” میلر گفت: هالیوود. “اما هیچ تضمینی وجود ندارد.”

دیزنی لند شانگهای مثبت اولیه پذیرش است و نه لزوما خبر خوبی برای دنیای دیزنی به گفته میلر.

“شما نمی توانید نگاه در شانگهای و می گویند” این است که چگونه آن را به رفتن به پایین در فلوریدا’ چرا که در فلوریدا شما باید برای پرواز وجود دارد” میلر گفت: هالیوود. “اورلاندو یک چند سر هیولا. آن را به طور کامل کوتوله های دیگر پارک عملیات در اندازه و دامنه. اما این ترفند برای دیزنی است که اکثر مردم را به پرواز وجود دارد.”

تاریخ بازگشایی نشده است اعلام کرد برای دیزنی پارک در کالیفرنیا و فلوریدا.

همچنین نگاه کنید: زمانی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

دیزنی کافی پول و منابع به آب و هوا COVID-19 طوفان با حدود 14 میلیارد دلار پول نقد در دست و دسترسی به یکی دیگر از 9 میلیارد دلار با توجه به ولز فارگو گزارش.

ولز فارگو اوراق بهادار هوا پروژه های دیزنی پارک تجارب و محصولات مصرفی بخش تولید خواهد شد هیچ درآمد از طریق پایان 2020 سال مالی. پارک حضور و غیاب است که پیش بینی می شود در نیمه قطع در طول 2021 سال مالی با توجه به گزارش.

“بسته به پاسخ به همه گیر و در دسترس بودن واکسن برآورد ما می تواند ثابت کند بیش از حد مثبت یا منفی” با توجه به ولز فارگو گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>