دیزنی بسته شرکت-اداره فروشگاه ها در مرکز شهر دیزنی در میان شیوع کروناویروس

دیزنی را شرکت متعلق به فروشگاه در مرکز شهر دیزنی و کاهش ساعت در هوای آزاد, مرکز خرید بعدی به توقیف دیزنی لند پارک و نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

همه دیزنی متعلق به شرکت و شرکت-اداره فروشگاه در آناهایم بازار را آغاز سهشنبه, مارس 17. هیچ بازگشایی تاریخ اعلام شد.

دیزنی به اجرا در جهان دیزنی, دیزنی, فروشگاه لباس, دیزنی, خانه و Marceline صنعت شیرینی سازی در مرکز شهر دیزنی.

“مستاجران خواهد شد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ادامه و یا تنظیم عملیات” دیزنی در بیانیه ای گفت: ارسال به توییتر.

همچنین نگاه کنید به: آخرین روز در دیزنی لند قبل از coronavirus shutdown: ‘این آخرین هورا’

دیزنی در هفته گذشته اعلام کرد که مرکز شهر دیزنی باز خواهد ماند در حالی که دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی بسته از طریق پایان ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

دیزنی نیز کاهش می یابد مرکز شهر دیزنی روزانه عامل ساعت به ساعت 10 صبح تا 10 شب آغاز و تا روز دوشنبه, مارس 16 و در ادامه از طریق پایان ماه. مرکز شهر دیزنی است که به طور معمول باز 7 صبح-1 a. m. روزانه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند گسترش سالانه تصویب تاریخ انقضا طول coronavirus بسته شدن

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام برای همه دولت ها, میله, نزدیک به رستوران و برای کاهش اشغال که می تواند تاثیر تعدادی از مرکز شهر دیزنی کسب و کار.

استارباکس که در عمل دو کافی شاپ در مرکز شهر دیزنی اعلام کرد که در حال حرکت است که اکثریت آن را شرکت-اداره فروشگاه را به یک “به” مدل در سراسر ایالات متحده و به طور موقت در برخی فروشگاه ها.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند اهدا بیش از حد مواد غذایی به O. C. خیریه در coronavirus بسته شدن

دیزنی همچنین اعلام کرد بسته شدن تمام دیزنی فروشگاه در آمریکای شمالی همراه با بسته شدن دیزنی عمل مکان در دیزنی چشمه مرکز خرید در فضای باز در دنیای والت دیزنی در فلوریدا.

دیزنی لند توچال هتل ها باز باقی خواهد ماند تا دوشنبه, مارس 16 به بازدید کنندگان این فرصت را به سفر.

اعلام کرد 18-بعد از بسته شدن دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی می تواند کشش حتی طولانی تر است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است توصیه به 8 هفته ممنوعیت در تمام مجامع عمومی و حوادث با 50 نفر یا بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>