دایان Bellemare: بیایید وصله پینه کردن اشتغال بیمه به جای حسرت برای دست نیافتنی اساسی درآمد


کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) فراهم می کند 2000 $در هر ماه برای افراد دچار درآمد قابل توجهی دست دادن با توجه به COVID-19. کریس HELGREN / ایسنا

نظر: با توجه به اجتماعی و اقتصادی ضرورت پس از COVID-19 و همچنین به عنوان فن آوری تغییر, تغییر آب و هوا و پیری نیروی کار دولت فدرال باید انجام در عمق اصلاحات EI برای دیدار با بازار کار با چالش های قرن 21 است.

دولت فدرال در پاسخ به بحرانی اقتصادی نیاز در طول همه گیر با اتخاذ کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) ارائه 2000 $در هر ماه برای افراد دچار درآمد قابل توجهی دست دادن با توجه به COVID-19. این اقدام در پاسخ به یک بحران بی سابقه, اما آن را نیز نشان دهنده عمده کاستی با کانادا اشتغال طرح بیمه (EI).

برخی از امید برای دیدن CERB تبدیل به دائم و جهانی و شکل پایه ای از پایه برنامه درآمد. اما بهتر و واقعی تر — راه خواهد بود برای نوسازی EI به جای.

درآمد اولیه در نگاه اول بسیار ساده و جذاب است. آن را ارائه درآمد برای همه افراد بزرگسال در سن کار بدون قید و شرط پوشش هزینه های اساسی و حفظ کانادایی از غرق شدن به فقر است. آن را جایگزین موجود استانی و فدرال اشتغال و رفاه و سن برنامه های امنیتی.

وجود دارد بسیاری از برداشتهای مختلف از نحوه درآمد اولیه کار ممکن است اما اقتصادی تخمین طیف وسیعی از 60 میلیارد دلار به بیش از 600 میلیارد دلار برای اجرای آن بسته به میزان سود و انتخاب فرمول. اینها هزینه های قابل توجهی که ما آنها را نسبت به دولت فدرال هزینه کل بودجه حدود 300 میلیارد دلار (2019-2020).

با توجه به بودجه مجلس مامور تجزیه و تحلیل بر اساس برنامه های گذشته در کانادا و در سطح جهانی یک پایه درآمد نیز کاهش تعداد ساعت کار با حداقل نه درصد است که به نوبه خود در نتیجه کاهش درآمد ملی.

بنابراین هزینه قابل توجهی مانع. اما این امر می تواند موثر باشد ؟

با توجه به OECD آن است که روشن نیست که پایه درآمد خواهد کاهش فقر در همه موارد — این امر بستگی به نفع سطوح فرمول استفاده می شود و کمک های مالی استراتژی.

و دیگری وجود دارد مانع عمده: این برنامه به احتمال زیاد در نظر گرفته شود خلاف قانون اساسی است مگر اینکه آن را دریافت به اتفاق آرا استانی پشتیبانی می کند. در واقع یک پایه درآمد برنامه خواهد تداخل با قوانین استانی در کمک های اجتماعی و کارگری که از مناطق منحصر به فرد استان حوزه قضایی است.

چه راه حل به جای ؟

یک بررسی جامع از EI است که در درون ما به معنی اقتصادی. این می تواند اتفاق می افتد در کنسرت با کسب و کار و آن را کمک خواهد کرد که برای بهبود اقتصاد در راه سازگار با محیط زیست.

بیمه های اجتماعی از قبیل EI باید دو هدف: برای اولین بار برای محافظت از استاندارد زندگی به دست آورد از طریق اشتغال پرداخت می شود و دوم برای جلوگیری از فقر است. اصل اساسی در پشت آنها این است که پیوستن به فعال نیروی کار است که همیشه ترجیح داده را انتخاب کنید.

بیمه اجتماعی برنامه ها بلوک های ساختمان از درآمد ترین سیستم های امنیتی در کشورهای صنعتی است.

چگونه کانادا اندازه گیری است ؟ نه به خصوص به خوبی.

در کانادا, اجتماعی, برنامه های بیمه به طور کلی کمتر سخاوتمندانه از کسانی که از دیگر کشورهای صنعتی است. EI برنامه فراهم می کند حداکثر سود از 55 درصد از یک فرد درآمد تا حداکثر $573 در هر هفته است. داده های اخیر از کانادا استخدام بیمه کمیسیون نشان می دهد که میانگین هفتگی سود به مقدار $454.

تنها 58 درصد از نر ذینفع و 34 درصد از ذینفع دریافت حداکثر هفتگی مقدار. و یک کارگر به طور موقت دریافت EI مزایای ممکن است به بخشی از بازپرداخت آنها اگر درآمد سالانه خود را بیش از $66,000 (30 درصد بازپرداخت برای هر دلار اضافی).

واضح است که EI برنامه دیدار با هدف حفاظت از استاندارد زندگی — آن را به سختی محافظت کارگران در برابر خطر فقر است.

در بسیاری از کشورهای دیگر حفاظت از درآمد برنامه در مورد بیکاری پوشش حدود 75 درصد از حقوق و دستمزد. کارفرمایان و اتحادیه های کارگری شرکت فعال در مدیریت این برنامه ها — کدام مورد است نه در کانادا.

برنامه های در کشورهای دیگر نیز شامل بسیاری از مهارت های توسعه طرح آموزش و اشتغال کمک خدمات. آنها همچنین شامل بخشی از بیکاری مقررات.

استخدام بیمه برنامه های اداره شده توسط بازار کار همکاران در دیگر نقاط جهان نشان داده اند ارزش خود را. آنها اجازه می دهد اقدامات که به انعطاف پذیری بیشتر برای شرکت ها برای انطباق در حالی که فراهم آوردن امنیت اقتصادی برای کارکنان خود را.

در کانادا, سرمایه گذاری در اشتغال اقدامات قابل توجهی کمتر از متوسط OECD. ما نمی به اندازه کافی مسئله توسعه مهارت های کافی مانند بالا-skilling و دوباره skilling. و در عین حال چالش های قابل توجهی باقی می ماند در این منطقه است.

با توجه به اجتماعی و اقتصادی ضرورت پس از COVID-19 و همچنین به عنوان فن آوری تغییر, تغییر آب و هوا و پیری نیروی کار دولت فدرال باید انجام در عمق اصلاحات EI برای دیدار با بازار کار با چالش های قرن 21 است.

دولت باید انجام دهید تا در همکاری با بازار کار همکاران.

EI است و همچنان بهترین انتخاب سیاست تشویق پایدار بازار کار یکپارچه سازی شغلی و کار تحرک و حفاظت از استاندارد زندگی مناسب و معقول.

کبک سناتور دایان Bellemare بخشی از سناتور مستقل ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>