DGCA به شرکت های هواپیمایی: نگه داشتن وسط صندلی خالی به حد امکان

دهلی نو: حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز دوشنبه خواسته های هواپیمایی برای نگه داشتن وسط صندلی خالی, تا حد امکان, در پی شیوع کروناویروس.

اگر یک بروشور شده است اختصاص داده شده وسط صندلی با توجه به بالا مسافر و بار “و سپس اضافی تجهیزات حفاظتی مانند در اطراف عبا از وزارت نساجی مورد تایید استاندارد” ارائه شده باید به او و یا او را در علاوه بر این به سه لایه ماسک صورت و چهره سپر گفت: DGCA که دیده شده است.

در حالی که از شنیدن یک دادخواست در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن وسط صندلی در پروازهای خالی یا نه دیوان عالی کشور تا به حال در 25 مه گفت که اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) رایگان است برای تغییر آن هنجارها در منافع عمومی ایمنی و سلامت مسافران “به جای تجاری ملاحظات”.

این DGCA با استناد به این دیوان مشاهده در آن منظور روز دوشنبه گفت: “شرکت های هواپیمایی باید تخصیص دادن کرسی در چنین شیوه ای که از وسط صندلی/صندلی بین دو مسافر نگه داشته است خالی اگر مسافر بار و صندلی ظرفیت مجوز یکسان است.”

“با این حال اعضای خانواده ممکن است مجاز به نشستن با هم” به آن اضافه شده است.

هند از سر خود داخلی پروازهای مسافری از 25 مه پس از یک فاصله دو ماه با توجه به کروناویروس باعث lockdown. از مسافر و بار در پروازهای شده اند حدود 50 درصد از 25 مه شرکت های هواپیمایی بعید است که به صورت بسیار مشکل در مطابق با DGCA سفارش.

برای مثال 44,593 مسافران در سفر 501 پروازهای داخلی در هند روز یکشنبه با ترجمه به طور متوسط حدود 90 مسافر در هر هواپیما.

پس به طور متوسط باریک بدنه هواپیما در هند 180 صندلی در 3*3 تنظیمات آن به معنی آن است که 60 وسط صندلی و به عنوان بسیاری از پنجره راهرو صندلی نشان می دهد که تا 120 مسافر را می توان نشسته در حالی که وسط صندلی های خالی.

این DGCA سفارش گفت: شرکت های هواپیمایی باید با ارائه یک کیت ایمنی برای هر مسافر. آن را باید شامل سه لایه ماسک جراحی سپر صورت و مقدار کافی از ضد عفونی کننده در هر یک از ساشه و یا یک بطری.

“به بارگیری یا تخلیه باید ترتیبی و مسافران باید توصیه شده توسط شرکت های هواپیمایی به دنبال دستورالعمل و به عجله به ورود و یا خروج از دروازه. شرکت هواپیمایی باید اطمینان منظم ورود و خروج مسافران” به DGCA اعلام کرد.

هندی حامل اداره کل 3,370 پرواز تا 31 مه — 428 در مه 25, 445 26 مه 460 در مه 27, 494 در مه 28, 513 on May 29 و 529 on May 30. بین المللی پروازهای مسافربری تجاری همچنان به حالت تعلیق در کشور است.

رمان coronavirus آلوده بیش از 1.9 لاخ نفر کشته و حدود 5,300 مردم در هند تا حال حاضر. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>