شیاطین لک می زند خاموش دو بار N. D. کلاس دختران قهرمان بسکتبال

شیاطین دریاچه فوران 41 امتیاز در نیم باز به سوخت 62-54 پیروزی برابر بیسمارک قرن پرستان در دور اول از داکوتای شمالی کلاس دختران مسابقات بسکتبال. این Firebirds outscored the Patriots با 20 امتیاز در فینال هفت دقیقه از باز کردن نیم.

“ما برخی از عکس های بزرگ و ما را نگه داشته و تغذیه هر یک از دیگر و حرکت توپ واقعا خوب است و ما فقط انرژی رفتن” گفت: Barendt که تا به حال یک تیم بالا 18 امتیاز. “این بهترین احساس در جهان است. من احساس می کنم در بالای جهان است.”

Devils Lake (24-1) زدم دو بار از کلاس یک دولت قهرمان پرستان برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی رسید. این Firebirds بازی فارگو دیویس در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه در Scheels مرکز. شیاطین دریاچه از دست داد به قرن در فصل گذشته دولت عنوان بازی.

“ما می دانستیم که اگر ما می خواستیم برای بازگشت به دولت به عنوان بازی ما نیاز به این یکی در حال حاضر و آن را در برابر یک تیم خوب است” Devils Lake سر مربی جاستین کلاین گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Devils Lake بسته نیمه اول در یک 23-3 اجرا را کنترل کنید. در آن کشش Firebirds حال اجرا 12 و 11 متوالی امتیاز. ارشد گارد Jes مرتنز به ثمر رساند نه امتیاز در این تجمع است. Barendt به ثمر رساند این تیم پنج امتیاز افزایش از جمله لیآپ که به شیاطین دریاچه 41-18 سرب با پنج ثانیه به بازی تا زمانی که حاصل کار دو تیم.

“این چیزی است که این تیم است و این چیزی است که این تیم می تواند انجام دهد این است که می آیند و اجرا مانند این که” کلاین گفت. “مرتنز نوع در زمان شارژ با بسکتبال و ساخته شده برخی از تصمیم گیری خوب است. که یک نقطه عطف است.”

این Firebirds شات 64% (16 25) از کف در نیمه اول. مرتنز تا به حال 12 امتیاز حاصل کار دو تیم در 4-برای-5 عکسبرداری از میدان. Barendt تا به حال 10 امتیاز در باز کردن 18 دقیقه.

شیاطین دریاچه در زمان 46-20 سرب پس از Barendt غرق 3-اشاره گر با 14:41 باقی مانده است. قرن نیست بی سر و صدا و مقابله با 19-2 اجرا شود. چوپان Markovic دربسته در این تجمع با یک پرتاب آزاد برای قطع منجر به 48-39 با 7:52 باقی مانده است.

“ما می دانستیم که آنها را به بیرون آمدن از سختی نیمه دوم” Barendt گفت. “که فقط تیم هستند.”

این پرستان قطعه قطعه منجر به 56-49 پس از جولیا Fitterer خشک 3-اشاره گر با 2:08 به بازی. لحظاتی بعد Barendt آمار 3-اشاره گر به آن را 59-49 با 1:55 باقی مانده است.

“که بزرگ بود چرا که ما نیاز است که در آن زمان” کلاین گفت. “او پا و ضربه زدن یک شات.”

DL (24-1): Barendt 18, مرتنز 14, Brown, 9, Dahlen 6, Krogfoss 6, Martinson 5 Johnson 4.

میلاد (23-2): Nissley 24, Fitterer 14, Anderson, 6, Markovic 3 کلاین 3, فریدلی 2, Julson 2.

نیم: DL 41 سال قبل از میلاد 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>