پدر و مادر از جان گذشته پرداخت هر آنچه که آنها می توانند به فرار آنلاین مدارس

توسط مارین گرگ و لسلی پاتون بلومبرگ

پدر و مادر از ترس بچه ها خود را نمی بینم داخل یک کلاس درس این سقوط در حال ضرب و شتم یک جایگزین آشنا به انبار خانه جمعیت: آیا آن را به خودتان.

در میان همه گیر مشاغل خانواده ها به خصوص کسانی که با معنی, در حال استخدام آموزگار در خود و یا در گروه و یا پیوستن به در حال حاضر در حال رشد جنبش از مدرسه در منزل. تلاش های خود را شامل پیش دبستانی و همچنین مدارس ابتدایی و فراتر از آن.

برای پنج لس آنجلس خانواده است که به معنای صرف $22,500 در سه ماه گذشته برای ایجاد آنچه که آنها خواستار یک “میکرو-مدرسه” را پیش از سن مدرسه بچه ها. آنها در استخدام یک طراح داخلی برای ساخت موقت کلاس درس با یک هنر غرفه در یکی از خانه های خود و قرارداد خدمات یک معلم محلی برای آمد و سه روز در هفته. او ایجاد دادی, طرح درس در مورد سن مناسب موضوعات مانند حروف الفبا و احساسات انسان است.

“این است که سالم برای هر دوی ما” گفت: Jodi Lederman, یک مادر تنها که به دنبال جایگزین برای دخترش قبل از مدرسه به منظور نگه داشتن کار به عنوان رئیس ارتباطات جهانی برای خدمات جریان پلوتون تلویزیون. با شروع در ماه سپتامبر معلم خواهد آمد, از دوشنبه تا جمعه.

چند هفته از شروع سال تحصیلی, میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر ایالات متحده هنوز هم نمی دانم مدرسه چه خواهد شد شبیه به این سقوط. ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: آن را خطرناک برای کودکان در مدرسه و تهدید به خودداری از بودجه فدرال برای مناطق که لازم نیست به طور کامل سر کلاس از در مدارس. مقامات بهداشتی به سرعت تحت فشار قرار دادند پشت, با توجه به علم تیره است به خصوص به عنوان Covid-19 موج در نقاط کشور.

تا کنون شهرستانها گرفته اند متفاوت روش است. برخی مانند لس آنجلس خواهد بود و تنها به صورت آنلاین در حالی که دیگران مانند شهر نیویورک تلاش خواهد کرد یک مدل ترکیبی: دانش آموزان را در کلاس به مدت سه روز در هر هفته و مطالعه آنلاین برای بقیه هم.

در خارج از ایالات متحده و کشورهایی که بازگشایی مدارس را با هم مخلوط شده با موفقیت. دانمارک اولین کشور اروپایی برای فرستادن بچه ها به کلاس های دیده نشده COVID سنبله پس از آن از سر گرفته شد در شخص یادگیری در ماه آوریل است. اسرائیل و مقامات بهداشت عمومی, اما, مقصر در فرد آموزش کشور آخرین موج از عفونت.

“ما کودکان و نوجوانان آموزش از راه دور بهتر از ما بچه های بیمار و یا در حال مرگ است.”

در ایالات متحده برخی از والدین با بدان معنی نیست انتظار برای دیدن آنچه که سقوط خواهد بود. در طی سه ماه گذشته روزهای هفته سیاتل بر اساس شرکت است که کمک می کند تا پدر و مادر مجموعه-در-خانه daycares و مدارس گفت: این کمک سازماندهی 100 میکرو-مدارس سراسر کشور است.

“ما شده ایم با غرق سوالات” Shauna Causey, روزهای هفته بنیانگذار گفت.

هزینه ها متفاوت است اما در اجرا می تواند به هزاران دلار در هر ماه است. برخی از والدین می گویند که آنها پرداخت $100 به $200-یک ساعت برای تدریس خصوصی. در روزهای هفته و یک سرویس مشابه به نام خانه مدرسه معلمان را تشویق به تنظیم نرخ های خود را, اما این سازمان می گویند هزینه قابل مقایسه است به مهد کودک.

پدر و مادر که نمی توانید هزینه های اضافی و هزینه های مهد کودک را به مراتب کمتر گزینه های این سقوط. علاوه بر پر از لکه قصد دارد برای مدرسه reopenings نظرسنجی دریافته اند که هزاران نفر از مراکز مهد کودک باید به طور دائم بسته به علت این بیماری همه گیر. لایحه معرفی شده به مجلس سنای آمریکا به ارائه 50 میلیارد دلار کمک مالی برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان متوقف شده است.

آموزشی کارشناسان نگران این کلاس تقسیم را تشدید نابرابری. در خانواده هایی که نمی توانیم خصوصی مهد کودک “این کودکان در حال رفتن به از دست بسیاری از فرصت های آموزشی” گفت: Simon کارگر مدیر اوایل دوران کودکی سیاست در مرکز آمریکا. “و یا این خانواده در حال رفتن به قادر به کار و که بزرگ مالی و اقتصادی.”

به جای فرستادن دختر خود را به عقب بر روی سایت برای مدارس عمومی شیکاگو برای کلاس دوم جنی لودویگ برنامه ای برای نگه داشتن خانه خود را از راه دور و یادگیری که به معنی قرار دادن حرفه خود نگه دارید به طوری که او می تواند کمک به نظارت بر درس است. او در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی بود اما امید به بازگشت به مدرسه برای کار اجتماعی. شوهر او یک معلم دبیرستان و چه در خود کار و زندگی خواهد شد شبیه به این سقوط نامشخص است.

“ما کودکان و نوجوانان آموزش از راه دور بهتر از ما بچه های بیمار و یا در حال مرگ” لودویگ گفت.

فقط 3.3 درصد از 59 میلیون کودکان در سن مدرسه در آمریکا بودند homeschooled در سال 2016 اما مدرسه خانه انجمن دفاع حقوقی می گوید آن را دیده است یک پرش عضویت در, در ماه های اخیر. HSLDA که اتهامات 130 دلار در سال برای دسترسی به مشاوران و برنامه درسی کمک کند در حال حاضر یک رکورد 85,000 اعضا در ایالات متحده آمریکا

Nicole De Los Reyes تصمیم گرفته نشده که او چه می خواهید انجام دهید برای او stepchildren سنین 9 و 6 این سقوط. هماهنگ کننده پروژه در پورتلند حقوقی نمی دانم اگر خانواده خود را می تواند اداره کند یکی دیگر از ترم مدرسه مجازی برای اولین بار و دانش آموزان کلاس چهارم. قبل از همه گیر د لس ریس و همسرش, صرف 400 دلار در هر ماه برای یک مدرسه پس از, برنامه, برای آنها که همچنین دریافت کمک های مالی. در حال حاضر پیدا کردن یک گزینه در زمان و در بودجه اثبات دشوار است.

“دختر خوانده من است که از شروع های آموزشی حرفه ای واقعا دور پشت” De Los Reyes گفت. “او نمی تواند بخواند و او نمی تواند ارسال نشده است و او از دست رفته در واقع نیمی از ارزش یک سال از آموزش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>