انکار بحرانی خدمات بهداشتی

چقدر آسیب و در چه ابعاد شیوع COVID-19 همه گیر باعث شده است که باید شروع به اتفاق می افتند به تدریج که توسط تمام محاسبات باید به عنوان ناامید کننده به عنوان عدم وجود یک جدول زمانی قطعی است که توسط هر یک از این اثرات حتی باقی مانده باید احیا را می توان تضمین شده است. این چیزی است که نخست وزیر نیز اشاره کرد و گفت: “نبرد در برابر ویروس طولانی کشیده شده است. در حالی که تمام تمرکز در حال حاضر در مورد چگونگی دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 ویروس بحران به طور موثر و به بررسی گسترش آن و صرفه جویی در زندگی است که در آن به دنبال به اندازه جمعیت و بسیاری از عوامل مرتبط با آن اما با بسیار به موقع و موثر, مدیریت, هند تا کنون آمده با نتایج بسیار دلگرم کننده در همان زمان غیر COVID بیماران این است که آیا در بيمارستان های دولتی یا در بخش خصوصی شده اند احساس می شود در نقطه. آن چیزی که به اعتقاد بر این است که فرد مبتلا به جدی دندان یا عفونت چشم یا حتی مشکل گلو می توانید درمان در هر نقطه بیشتر در بخش خصوصی بیمارستان ها به عنوان بسیاری از درمانگاه ها بسته است. ما گزارش می دهد که دندانپزشکان نگران هستند در بررسی بیماران خود را و چشم پزشکان و یا حتی orthopaedists در بخش خصوصی در حال نشان دادن بی میلی و یا کلینیک های خود را به سادگی بسته است. OPDs در بسیاری از بیمارستان های دولتی در حال حاضر کار نمی کند و یا کوتاه هستند از نیروی انسانی است.
بهداشت و درمان و حتی از طبیعت حیاتی مانند دياليز خون و شیمی درمانی در حال حاضر نه به حضور به عنوان مورد نیاز است. چگونه می توان فرض است که افراد مبتلا به بیماری ها و بیماران نیاز به بحرانی بهداشت و درمان می تواند به استطاعت صبر کنید تنها به رنج می برند و شیرجه رفتن در بیشتر شرایط مخاطره آمیز به عنوان درمان COVID-19 بيمار بود اولویت اول تنها. در حالی که اولویت را نمیتوان زیر سوال برد به دنبال جاذبه ویروس نه تنها برای فرد مبتلا اما خطر آن سریعترین انتقال به افراد دیگر در همان زمان غیر COVID-19 بیماران باید رنج می برند نیست و همچنین باید دریافت درمان مورد نیاز. قبل از هر اصرار بر تحت ویروس تست و یا تولید هر نوع آخرین مدرک غیر رنج می برند از هر گونه علائم عفونت قبل از گرفتن هر درمان است که به شدت برای ناخوانده و به مثابه آزار و اذیت بیمار و معاونت در جرم به بدتر شدن وضعیت سلامت خود را. ما می توانیم درک فشار و حجم کار در پزشکی محدود زیرساخت است که با وجود بسیاری از مشکلات است که مدیریت این بیماری همه گیر بهتر از در بسیاری از کشورها اما دولت مرکزی گرفته شده توجه داشته باشید از مشکلات غیر COVID-19 بيمار صادر شده است بخشنامه در این خصوص به همه کشورها و UTs. در حال حاضر در حال انجام مستند امکانات بهداشتی باید باقی می ماند کاربردی به ویژه در بخش خصوصی بیشتر در رابطه با حصول اطمینان از بحرانی بهداشت و درمان مانند دياليز خون و شیمی درمانی و مانند آن.
گرفتن بهانه زیر گرفتن COVID ویروس آزمون اول و در نتیجه اجتناب از بهداشت و درمان به طور کامل غیر قابل توجیه چنین آزمایش انجام می شود و تنها به عنوان در هر دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند. آن را کاملا به موقع است که شک و تردید و غیره در این موضوع باید روشن شده است توسط اتحادیه وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به همه کشورها و UTs. آن است که دیده می شود که چگونه روند اجرای پاسخگو است به عنوان مورد نیاز است. در حالی که دوباره باید آن را قرار داده و در بقیه هر نوع ترس و یا دغدغه در رابطه با ارائه امکانات بهداشتی دیگر از COVID-19 بيمار در هر دو دولت در اجرای بیمارستان و نیز بیمارستان و درمانگاه و آزمایشگاه و غیره در بخش خصوصی آن است که دیده می شود چگونه یک تعادل حرفه ای و اجرایی زده بین توجه به این ویروس درد و رنج بیماران و کسانی که در تعداد بی شماری رنج می برند از بیماری های دیگر به خصوص از مهم طبیعت است. آن را ستوده است که برای ضبط نارضایتی کمک خطوط در آمریکا و UTs ارائه شده در خصوص محرومیت از خدمات و/یا اصرار بر قبل از تست از عفونت با ویروس. ممکن است به ذکر است که غیر COVID-19 خدمات مراقبت های بهداشتی و امکانات نمی تواند بسته شود و یا اجرای بخشی برای مدت طولانی که منفجر به عمده بهداشتی مراقبت از بحران ناهمگن طبیعت است.

مقاله قبلیبسته ویژه برای احیای گردشگری

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>