دهلی دادگاه اجازه می دهد تا اد به بازجویی مسیحی میشل

دهلی: دهلی دادگاه مجاز است اجرای اداره به بازجویی اتهام واسطه مسیحی میشل در Tihar زندان مرکزی اینجا جایی است که او تسلیم در ارتباط با AgustaWestland VVIP هلی کوپتر کلاهبرداری مورد.
ویژه قاضی Pulastya Pramachala در روز شنبه مجاز اد به بازجویی میشل در مارس 25 و 26 در زندان محل.
دادگاه اجازه اد را درخواست نقل مکان کرد توسط آژانس ویژه دادستان عمومی و انقلاب N K Matta پس از او فرستاده شده در طول یک جلسه برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس است که متهم باید در مواجهه با اسناد و مدارک خاصی در آن جاری پروب در مورد.
میشل مسترد از دبی دستگیر شده بود با اجرای اداره (ED) در 22 دسامبر سال 2018 است.
در تاریخ 5 ژانویه 2019 میشل فرستاده شد به قضایی بازداشت در اد مورد. او نیز تسلیم قضایی بازداشت در این نوبت به پرونده های مربوط به کلاهبرداری است.
او دستگیر شد و در امارات متحده عربی و تحویل به هند در دسامبر 4, 2018. روز بعد او تولید شد قبل از دادگاه اجازه داده است که او را وادار سازد بازجویی توسط CBI.
بعد او دستگیر شد اد.
میشل است که در میان سه اتهام واسطه بودن جستوجو کرد در مورد اد و اداره مرکزی تحقیقات (CBI). دیگران در حال گیدو Haschke و کارلو Gerosa.
بانک مرکزی ادعا کرده است که تخمین زده می شود از دست دادن یورو 398.21 میلیون (در مورد Rs 2,666 کرور) به خزانه در معامله ای که امضا شد در فوریه 8, 2010 برای عرضه VVIP صهردرس ارزش یورو 556.262 میلیون.
اد در آن اتهام ورق در برابر میشل در ماه ژوئن سال 2016 به حال ادعا شده که او موفق به دریافت 30 میلیون یورو (حدود 225 تومان کرور روپیه) از AgustaWestland. (سازمان)

مقاله قبلیچهار همکاران اجازه شبه نظامیان دستگیر شده در Budgam
مقاله بعدیسریلانکا به دنبال تومان 1.1 میلیارد دلار ارز مبادله تسهیلات از هند میان تهی فارکس ذخایر

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>