Decarceration کمک خواهد کرد که مبارزه با COVID-19 در سن برناردینو کانتی

در تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19 از زندان به جامعه شورای قضایی کالیفرنیا صادر اضطراری سفارش نیاز به $0 وثیقه برای افراد متهم به برخی از بزه و خشونت پرهیزی در جرائم. این دستور را کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم برگزار شد در محله های نزدیک ما در زندان های شهرستان و جلوگیری از انتقال به دیگر مردم زندانی, زندان, کارکنان, و در کل جامعه ما. دادستان سابق به اعتقاد من این جهت مهم است که ما در مبارزه با COVID-19 و من شوکه شده بود برای دیدن سان برناردینو مقامات در تلاش برای جلوگیری از آن.

به عنوان یک معاون سابق دادستان شهرستان در پاسادنا و به عنوان یک زمان ساکن San Bernardino County, من به شدت حمایت شورای قضایی اضطراری سفارش. اولین افرادی که دستگیر می شوند اما باید پول همیشه منتشر شده است. به این منظور تاثیر می گذارد فقط کسانی که قفل شده است تا در مورد آنها شنیده است چرا که آنها نمی توانیم به قید وثیقه — در اکثر موارد چند صد دلار است. من اعتقاد ندارم که مردم بی بضاعت باید زندانی به سادگی زیرا آنها پول نقد در دست.

منظور تنها به برخی از بزه و خشونت پرهیزی در جرائم. آن را آزاد نیست هر کسی که متهم به قتل و تجاوز به عنف و سرقت خشونت خانگی و یا یک جرم. سفارش به وضوح بیان می کند که قاضی می تواند بررسی موارد و اطمینان از وجود نگرانی های ایمنی عمومی. من اعتماد سان برناردینو را قضات به تعیین که متهمان می توانید و نمی تواند منتشر شود با خیال راحت.

مقامات محلی در سراسر کشور در حال همکاری برای کاهش جمعیت زندان در طول همه گیر به منظور محافظت از افسران و اعضای جامعه به طور یکسان. کلانترها و پلیس از لس آنجلس به مونتانا در حال صدور استناد به جای دستگیری مظنون برای همه اما اکثر تهدید موارد پلیس و اتحادیه های کارگری در هیئت مدیره هستند. وکلای منطقه از دریاچه نمک شهر به شمال شرقی فلوریدا در حمایت از آزادی برای مردم برگزار می شود پیش از محاکمه به صورت عدم توانایی در پرداخت وثیقه در سطح پایین تر جرائم.

سان برناردینو شهرستان دورافتاده. کلانتر جان مک ماهون و دا Jason Anderson باید تیمی را برای ارسال ویدئوها و مدعی است که این شورا به منظور تهدید امنیت جامعه است. آیا کلانتر و دا واقعا بر این باورند که زندگی مردم چک به چک هستند خطرناک تر از مردم با جیب ؟ کلانتر مک ماهون استدلال می کند که او تا به مقدار زیادی از اتاق را در زندان. کافی فضای تخت نیست جلوگیری از انتقال ویروس. ما را دیده اند این ویروس گسترش بدون کنترل بر روی کشتی های کروز است که به مراتب بیشتر از فضای شخصی و بهداشت از شهرستان برگزار شود. این Rikers Island زندان در نیویورک و طبخ زندان شهرستان در شیکاگو را تبدیل به بدترین COVID انتقال امتیاز در این کشور است.

شهرستانهای مجاور و در حال حاضر در حال تماشای خود را به زندان تبدیل فاصله برای COVID-19. در شهرستان ریورساید زندان دو معاون و یک فرد زندانی که در حال حاضر مرده در حالی که 76 نفر از کارکنان بخش کلانتر و 136 زندانی مردم باید آزمایش مثبت است. با بیش از یک هزار نفر دوچرخه سواری از طریق ما زندان هر هفته و تایید مثبت در مورد ما هم کمی به عمل قبل از سن برناردینو به پایان می رسد تا در همان قایق است.

رای گیری های اخیر داده ها نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا معتقدند که دس و کلانترها باید بیشتر به کاهش حبس. آن را خسته کننده به تماشای ما دا و کلانتر خلاف افکار عمومی و قادر به محافظت از کارکنان خود یا افراد در بازداشت هستند.

برای محافظت از افسران ما و خانواده و تشکلات مردم و کل جامعه ما از COVID-19 من اصرار کلانتر مک ماهون و دا اندرسون به احترام شورای قضایی اضطراری سفارش. کار با محلی قضات به منظور بررسی موارد فردی و حمایت از تلاش ها با خیال راحت به کاهش جمعیت زندان آنها را کاهش می دهد جامعه از خطرات ناشی از هر دو جرم و عفونت است.

ایوت مک داول مقیم ریالتو و در خدمت شهر پاسادنا برای 30 سال به عنوان یک پیراپزشک/آتش نشان و یک دستیار دادستان شهرستان. او یک سخنران برای اجرای قانون اقدام مشارکت (جهش) یک گروه غیر انتفاعی از پلیس و قضات و دیگر مقامات اجرای قانون کار به منظور بهبود سیستم عدالت کیفری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>