مزاحمت سایبری به دیجیتال حقوق و مسئولیت ها: CBSE منتشر اینترنتی راهنمای ایمنی برای دانش آموزان

دهلی نو: از اقدامات برای مقابله با قلدری سایبر و وسیله دیجیتالی به حقوق و آزادی و مسئولیت هیئت مدیره مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) آمده است تا با ایمنی سایبر دستی برای دانش آموزان از کلاس 9 تا 12 برای اطمینان از توسعه امن و سالم عادات آنلاین در میان آنها است.

کتابچه آماده شده است در زمانی که دانش آموزان افزایش یافته و دسترسی به دنیای دیجیتال با کلاس آموزش معلق با توجه به COVID-19 ناشی مستند و آموزش و یادگیری فعالیت های در حال انجام آنلاین.

در حالی که دستی دارای پوشش ایمنی سایبر موضوعاتی از قبیل مزاحمت سایبری از جمله محرومیت اجتماعی و ارعاب افترا و عاطفی آزار و اذیت آنلاین, سوء استفاده جنسی, سایبر افراط گرایی آنلاین حمله و تقلب و آنلاین ترفند آن را نیز در مورد مذاکرات نه عناصر دیجیتال شهروندی — دیجیتال دسترسی سواد, ارتباط, آداب, سلامت و تندرستی, حقوق, آزادی و مسئولیت امنیت و قانون است.

کتابچه راهنمای توسعه یافته در همکاری با سایبر بنیاد صلح نیز تجویز فعالیت برای ارزیابی دانش آموزان در موضوعات پوشش داده شده است.

“بسیاری از مردم جوان با اعتماد به نفس در استفاده از طیف گسترده ای از فن آوری و اغلب به نوبه خود به اینترنت برای اطلاعات اما اعتماد به نفس با فن آوری دیجیتال نیز می تواند گمراه کننده باشد. بسیاری از آنها اغلب مبارزه هنگامی که استفاده از آنها را به تحقیق وظایف” این CBSE گفت.

آنها می توانند پیدا کردن آن را دشوار است به کار کردن که آیا اطلاعات در یک وب سایت قابل اعتماد است و تکیه بر انتخاب خود را موتور جستجو رتبه بندی برای انتخاب خود را از مواد هیئت مدیره گفت.

“آنها ممکن است درک نیست که چگونه واژه های جستجو کار می کنند و یا از قدرتمند تجاری نیروهایی که می تواند منجر به یک شرکت خاص بودن بالای موتور جستجو لیست. آنها ممکن است آگاه از کمین خطرات و تهدیدات و این واقعیت است که برخی از اقدامات خود را می توانید آنها را دعوت دردسر” به CBSE گفت.

چگونه به حرکت از طریق فضای مجازی توانایی برای پیدا کردن و انتخاب اطلاعات شناسایی جعلی, اخبار, فرصت ها و خطرات احتیاط در مقابل انتقام پورنوگرافی خطرات ارائه اطلاعات حساس آنلاین, چگونه برای گزارش محتوای نامناسب در میان افراد مورد خطاب قرار دستی در جزئیات

هیئت مدیره گفت که “یک خط خوب جدا قلدری از اذیت کردن. افراد مختلف متفاوت آستانه تحمل در صورت قادر بودن به اذیت کردن و یا مزاحمت سایبری”.

دانش آموزان باید بدانند و درک آنچه سایبری است و هرگز درگیر در این نوع از رفتار آن گفت.

این CBSE گفت: “دانش آموزان باید گفت که آنها باید بلوک و اگر لازم باشد گزارش با استفاده از این سایت گزارش عملکرد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اگر کسی شما را ناراحت می کند در یک سایت شبکه های اجتماعی.”

“Cyberstalking هنگامی که یک فرد است که بارها و بارها یا به طور مداوم به دنبال تماشا و یا تماس از طریق هر نوع وسیله الکترونیکی. حرکت کودک ردیابی و حفظ حریم خصوصی است که مورد تاخت و تاز و یا تلاش های مداوم در حال ساخته شده به تماس با کسی که در برابر اراده خود را از طریق متن و ایمیل و رسانه های اجتماعی و یا دیگر سیستم عامل های دیجیتال” آن اضافه شده است.

دستی و همچنین راهنمایی برای دانش آموزان در, دیجیتال, بهداشت و سلامتی.

“Digital بهداشت و سلامتی است که توانایی استفاده از فناوری مانند تلفن همراه و لپ تاپ و رومیزی و تبلت ها و استفاده بیش از حد تا نقطه ای که در آن لطمه می زند. بیش از حد و استفاده نادرست از تکنولوژی می تواند منجر به تغییر در شیوه زندگی که بر زندگی روزمره منفی” به CBSE گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>