فعلی تیم هند فاقد کامل fielder: Mohd کایف

دهلی نو: در حال حاضر هند تیم خوب و دونده اما هیچ کدام از آنها یک “بسته کامل” مانند Yuvraj Singh و او خود reckons محمد کایف.

قهرمان هند Natwest, پیروزی, بازی های برگزار شده بیش از 100 ODIs درجه اول به دلیل فوق العاده خود را در فیلدینگ. برتر فیلدینگ مهارت های طولانی مدت حرفه ای خود را حتی به عنوان حلاجی فرم به طور پیوسته کاهش یافته است.

در مورد خواسته های خود را در هند فیلدینگ در مقایسه با زمانی که Yuvraj Singh خواهد مرد نقطه و او را ایستاده در اضافی پوشش کایف برشمرد فاقد زمان تنظیم.

“به عنوان یک بسته کامل شما نیاز به یک خوب گیر شما باید قادر به ضربه کنده اغلب شما باید قادر به اجرای سریع, شما باید تکنیک مناسب برای گرفتن یک توپ در حال حرکت,” کایف ” در کانال یوتیوب ‘SportScreen’

“زمانی که ما بازی می کردند و Yuvraj ما علامت گذاری به عنوان خوب و دونده. امروز شما خواهد شد بسیاری از خوب و دونده در تیم, اما من فکر نمی کنم هر کسی که یک بسته کامل به عنوان یک صحرا نورد.

“کسی که می تواند گرفتن در ورقه که می توانید گرفتن در کوتاه پا می تواند زمینه در طولانی در مرز با سرعت در حال اجرا….که بسته من فکر می کنم از دست رفته است” گفت: کایف که همواره مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از هند بهترین دونده.

39 ساله گفت که Ravindra Jadeja در حال تبدیل شدن به بهتر با سن اما هند لغزش نواز است هنوز هم در سمت چپ زیادی به دلخواه می شود.

“Ravindra Jadeja خوب است fielder در واقع به عنوان او اضافه کرد در سال فیلدینگ نیز بهبود است. اما هند لغزش فیلدینگ نیست به خراش.” (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>