خلاقیت می درخشد را از طریق در ماه رمضان و عید فطر جشن در میان coronavirus همه گیر

 • Lubna Dadabhoy رمضان, صنایع دستی کانال YouTuber نقاشی در آرزوهای خوب در پنجره ماشین با آبرنگ اکریلیک و تزئینی احساس زنجیره ای است که نمی خواهد خراش در چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. مادر چهار پسر به آنها می گوید هر زمان که آنها هر چیزی را به انجام آن را با “Ihsaan” و یا به بهترین توانایی خود را. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy از چین دارای یوتیوب رمضان کرافت کانال برای خانواده های مسلمان شامل چگونه برای تزئین خانه خود را ساده و صنایع دستی به کار با کودکان در چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Lubna Dadabhoy تولید با کیفیت بالا رمضان, صنایع دستی کانال در یوتیوب با استفاده از آی فون از چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. آن است که بشود نسبت به خانواده مسلمان. او نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک عید بالون ستون. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy ساخته شده یک جدول دونده نیست که مد زودگذر یا شستشو با استفاده از نرم افزار Adobe Illustrator در یوتیوب در ماه رمضان Craft Channel, بشود, خانواده مسلمان در خود چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy یوتیوب رمضان Craft Channel, بشود, خانواده مسلمان نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک عید بالون ستون در چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. او می گوید: پاسخ از مشترکان شده است به شدت مثبت است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy امنیت یک عید بالون ستون که او نشان می دهد که چگونه در یوتیوب در ماه رمضان Craft Channel, بشود, خانواده مسلمان در خود چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. مادر چهار پسر سنین 4-13 می گوید از کانال “این برای آنها خوب است که برای دیدن مادر رویاها و احساسات.” (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy ساخته شده غیر محو شدن قابل شستشو دونده جدول با استفاده از نرم افزار Adobe Illustrator در یوتیوب در ماه رمضان Craft Channel, بشود, خانواده مسلمان, از او چینو خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. او در یادداشت خود کانال در بخش, با توجه به کمبود مسلمان نمایندگی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy رمضان, صنایع دستی کانال YouTuber ساخته شده, قابل شستشو, خوش بین, پنجره, هنر در SUV با لهجه های تزئینی احساس زنجیره ای است که نمی خواهد خراش در چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Lubna Dadabhoy رمضان, صنایع دستی کانال YouTuber نشان می دهد بینندگان چگونه تزئینی لیوان از چین خانه در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. او همچنین کار طراحی و دعوت عروسی. او می گوید او چهار پسر زمانی که آنها چیزی برای انجام آن با “Ihsaan” و یا به بهترین توانایی خود را. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Anana Siddiqi با دخترش Sidra 11 و Asma 1 در حیاط خلوت خود در چهار شنبه, مه 20, 2020, که در آن Siddiqi تزئین شده برای ماه مبارک رمضان. Asma دارای یک تاریخ از تحت پوشش ظرف ترکی. تاریخ استفاده می شود برای شکستن رمضان سریع. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Anana و حسن Siddiqi با دختر Sidra 11 و Asma, 1, و, پسر, Isa, 14, روز چهار شنبه, مارس 20, 2020 در داخل خانه خود را Anana تزئین شده با ماه رمضان چراغ. او خریداری شده و آنها را از مسجد قبل از coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Anana Siddiqi در چهار شنبه, مه 20, 2020 در درون او چشمه دره خانه او تزئین شده با ماه رمضان چراغ. Siddiqi خریداری شده آنها را از مسجد قبل از coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Anana Siddiqi با دخترش Sidra 11 و Asma 1 در حیاط خلوت خود در چهار شنبه, مه 20, 2020. Siddiqi حیاط خلوت است که زینت با فانوس و دیگر
  ماه رمضان دکوراسیون. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Anana Siddiqi با دخترش Sidra 11 و Asma 1 در حیاط خلوت خود در چهار شنبه, مه 20, 2020, که در آن Siddiqi تزئین شده برای ماه مبارک رمضان. Asma دارای یک تاریخ از تحت پوشش ظرف ترکی. تاریخ استفاده می شود برای شکستن رمضان سریع. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Anana Siddiqi با دخترش Sidra 11 و Asma, 1, on جمعه, مارس 20 سال 2020 در داخل خانه خود او تزئین شده با ماه رمضان چراغ. Siddiqi خریداری شده آنها را از مسجد قبل از coronavirus بیماری همه گیر.(عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هر سال در شب اول ماه رمضان, زینب حسینی دعوت کرده است اعضای خانواده به خانه خود را برای یک افطار شام که با آن مسلمانان خود را شکستن daylong سریع در طول ماه رمضان. اما این ایالت اقامت در خانه سفارشات با توجه به کروناویروس همه گیر انداخت آچار در چه بوده است یک سنت سالانه در حسینی را برای بیش از یک دهه در حال حاضر.

“من فکر می کردم ما هنوز هم نیاز به پیدا کردن یک راه گفت:” پلکنتیا مادر دو. “من غذا آماده و قرار داده و آنها را در جعبه.”

اعضای خانواده سوار به خانه اش و برداشت افطار جعبه. در غروب آفتاب و خانواده در جمع زوم خود را شکست سریع با خرما دعا با هم و خوردن وعده های غذایی خود را.

“خانواده ما واقعا احساس متصل شده و نه به تنهایی” حسینی گفت. “این زیبا بود.”

جدید, راه های خلاقانه برای جشن

خانواده های مسلمان در سراسر جنوب کالیفرنیا را در بر داشت راه های جدید و خلاق از جشن تعطیلات این سال با مساجد توقیف و رویدادهای اجتماعی لغو شد به دلیل جهانی و همه گیر. جامعه iftars لغو شد عنوان شد بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی برای دیدن دوستان و خانواده گرامی سفارشی در طول این تعطیلات.

اما حسینی دیگران را در بر داشت راه برای نگه دارید تا روح ماه رمضان. Lubna Dadabhoy از چین گفت که او احساس بد زمانی که او شنیده ام یک کودک می گویند: “این است که رفتن به بدترین عید تا کنون.” عید فطر به جشن و شنبه و یکشنبه, مارس 23 و 24, نشانه پایان ماه طلوع به غروب رمضان.

در جنوب کالیفرنیا مسلمانان جمع آوری شده توسط هزاران نفر در این روز به جشن می گیرند با هم و پیشنهاد ویژه نماز است.

“من فقط خیلی غم انگیز به گوش کودکان در حال دلسرد دلیل آن نبود رفتن به یک معمول جشن امسال” Dadabhoy گفت.

پس از او نوشته شده آیتم های ویژه خانواده ها می تواند با هم در طول تعطیلات در یوتیوب در ماه رمضان Craft Channel. او گفت که او فکر صنایع دستی خانواده ها می تواند با چیزهایی که آنها را در خانه.

“این فقط چیزهایی که مردم می توانند با استفاده از نشانگر کاغذ و بالن,” او گفت:. “که مهم بود به خصوص در این سال هنگامی که شما نمی توانید فقط به فروشگاه بروید و هنگامی که مردم در حال تلاش برای صرفه جویی در پول است.”

در کانال یوتیوب Dadabhoy نشان می دهد که چگونه بالون رنگارنگ ستون با بادکنک و روبان. او تزیین بالای ستون با یک هلال ماه. یکی دیگر از ایده او سهام در کانال یک شکار روبنده برای کودکان و نوجوانان است که او می گوید: بر اساس CBS نشان می دهد “مسابقه شگفت انگیز.” پاسخ به صنایع دستی و ایده های Dadabhoy گفته شده است “قاطع” در این سال است.

‘روح زنده نگه’

“بسیاری از مردم در حال تلاش برای انجام همه چیز در این سال را حفظ خواهد کرد که روح زنده” او گفت:. “با آمدن عید تا آن را یادآوری کامل برای جشن شاد. آن را بهبود می بخشد خلق و خوی خود را هنگامی که شما در حفظ و ایجاد چیزی مثبت است.”

در خانه خود Dadabhoy رفت و همه را برای او چهار پسر سنین 13, 11, 7 و 4. او راه اندازی یک کرافت جدول برای بچه ها. او خود را تحت پوشش شربت خانه درب با قصاب کاغذ و قرار دادن کاغذ ستاره به طوری که کودکان می تواند نوشتن آنچه که آنها سپاسگزار برای هر ستاره. در شربت خانه, درب, او نوشت: کلمات: “ما از نور (نور) از ماه رمضان.”

او و فرزندان او نیز رنگ کاغذ توالت و حوله کاغذی قرار داده و آنها را در خطوط ماهیگیری و آنها را آویزان از سقف. او راه اندازی یک شکلات داغ قهوه و چای ایستگاه. مهمتر از همه او ایجاد یک نماز منطقه با فرش که در آن خانواده می تواند صرف شب با هم در نماز.

“از آنجایی که ما نمی تواند رفتن به مسجد من سعی کردم را به مسجد پرنیان به خانه ما” Dadabhoy گفت.

Amana Siddiqi گفت که او بیش از حد ساخته شده است یک دعا منطقه در چشمه دره خانه یادآور مسجد خانواده خود حضور در باغ بیشه. پدر او در قانون Muzammil Siddiqi است که امام و مذهبی و مدیر جامعه اسلامی اورنج کانتی در باغ بیشه. او قرار داده تا بالن و دکوراسیون در حیاط خلوت خود و برای فرزندان سنین 14 و 11 و 1.

“این سال ما همچنین قصد داریم برای انجام یک هدیه مجازی ارز با بقیه خانواده” Siddiqi گفت.

آنچه او واقعا لذت می برد این سال ماندن در منزل در ماه رمضان.

“ما می خوریم ما صبح و شام وعده های غذایی هم به عنوان یک خانواده” Siddiqi گفت. “ما مجموعه ای از جدول با هم. معمولا ما به مقدار زیادی در طول ماه مبارک رمضان و این خانواده ارتباط وجود ندارد. در این سال ما خورده و دعا هم هر روز.”

درایو های رژه,

در این سال برای عید, چندین مساجد باید سازمان یافته درایو-با رژه از طریق پارکینگ خود را. Siddiqi گفت: Garden Grove, مسجد, مشهور است که در جامعه برای ارائه چای یا چای ادویه دار در ماه رمضان خواهد شد که داوطلبان در یک درایو از طریق خدمت چای به مردم در اتومبیل. آنها همچنین می خواهید قرار داده و ماه رمضان goody کیسه در خودرو تنه به طوری که آنها می تواند به حفظ اجتماعی فاصله, او گفت:.

مرکز اسلامی ایروین نیز میزبان یک درایو-از طریق عید با دوناتها از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر روز شنبه گفت: رئیس جمهور Sadaf آقا. بازدید کنندگان را تشویق به لباس و تزئین وسایل نقلیه خود را. داوطلبان خواهد جای دونات در خودرو تنه بنابراین بدون تماس, او گفت:.

جامعه اسلامی مرکز فلمینگ همچنین درخواست اعضای جامعه به رانندگی در اطراف مسجد “به عنوان یک نشان از وحدت و هم.” روز شنبه, مارس 23 مسجد دست از اسباب بازی برای کودکان نیز در یک درایو-از طریق, به مناسبت پایان ماه رمضان و جشن عید فطر.

حسینی و خانواده اش برنامه ریزی برای تزئین ماشین خود را این یکشنبه رانندگی به اعضای خانواده ” خانه و رها کردن مغز گردو کیسه های. در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس که در ابتدا تعدیل جشن آن را تبدیل به یک تعطیلات اختصاص داده شده به خانه و خانواده, او گفت:.

“شاید ما نادیده گرفته چیزهای کمی در هر سال است. این ماه رمضان است واقعا پر از معنویت و انعکاس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>