COVID-19: SKIMS لغو تعطیلات تابستان تحریم برگ

سرینگر: دولت از S K, موسسه علوم پزشکی (SKIMS) در چهار شنبه لغو تعطیلات تابستان و تحریم برگ از تمام کارکنان در لیگ برتر بهداشت و درمان موسسه در دره در نظر COVID-19 بحران است.

همه گیر تاکنون بیش از 200 زندگی می کند در حالی که 11000 نفر آلوده شده اند در J&K که در آن 166 نفر کشته شده اند به علت ویروس در آخرین 41 روز.

یک سخنگوی SKIMS گفت که تمام اعضای هیات علمی و کارکنان از SKIMS مطلع شده است که از نظر مداوم COVID-19 گیر همه برگ از هر نوع تحریم به کارکنان به جز ترک تحریم در زمینه پزشکی/مرخصی زایمان باید ایستاده لغو شد.

“تعطیلات تابستان از تمام ادارات با اثر از 16 جولای سال 2020 به تاریخ 29 ژوئیه سال 2020(Ist نیم) و 1 اوت سال 2020 به اوت 14 سال 2020 (2nd half) می ایستد لغو شد,” او گفت:.

او گفت: به عنوان مثل آن است که تحت تاثیر قرار بر تمام اعضای هیات علمی و کارکنان به باقی می ماند در دسترس در مکان های خود را از positing خود را در بخش مربوطه. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>