COVID-19 مستند: پروازهای داخلی رزومه پس از دو ماه

دهلی نو: داخلی پروازهای مسافری از سر در هند پس از یک فاصله دو ماه و کشور را ببینید حدود 600 خدمات در دوشنبه, مقامات گفت.
دهلی فرودگاه دیدم اول آن خروج در 4.45 هستم به پونا در حالی که فرودگاه بمبئی را برای اولین بار برگزار شده 6.45 am به Patna, مقامات گفت.
برنامه ریزی تجاری مسافر پرواز بودند به حالت تعلیق در مارس 25, زمانی که مرکز اعمال شده در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.
آن را پنج شنبه گذشته اعلام کرد که یک سوم از pre-مستند پروازهای داخلی عمل خواهد شد از دوشنبه. بین المللی برنامه ریزی تجاری مسافر پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند.
اولین پرواز مسافر از فرودگاه دهلی نو نیلی 6E643 رفتگان برای پونا در حالی که اولین پرواز مسافری داخلی برای رسیدن در دهلی نو در روز دوشنبه بود که از احمدآباد و آن را از SpiceJet, مقامات گفت.
بمبئی فرودگاه اپراتور MIAL در بیانیه ای گفت: “اولین پرواز خروج از CSMIA (Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی ) خواهد بود به پتنا در 6:45hrs و پرواز ورود از لکنو خواهد بود که اولین ورود پرواز در 8:20ساعت در هر دو عمل توسط نیلی.” (سازمان)

قبلی مقالهپایان یک عصر: هاکی افسانه Balbir سینگ Sr می میرد

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>