دادگاه احضار رعنا کاپور دیگران در تاریخ 5 ژوئن در بله بانک مورد

بمبئی: یک دادگاه ویژه در اینجا در روز شنبه صورت گرفت cogniznace از اتهام ورق ظ با اجرای اداره (ED) در بله بانک کلاهبرداری و صدور احضاریه به بانک بنیانگذاران رعنا کاپور و هفت دیگر متهم کرده است.
اتهام ورق ظ در اوایل این ماه به عنوان متهم رعنا کاپور و همسرش, دختر و سه شرکت مرتبط با آنها در میان دیگران.
پس از در نظر گرفتن شناخت از جرم دادگاه ویژه برای پیشگیری از پول شویی قانون صادر روند (احضار) علیه هشت متهم اد وکیل Hiten Venegaokar گفت.
متهم خواسته شده است به نظر می رسد قبل از دادگاه در تاریخ 5 ژوئن او اضافه شده است.
اد در حال حاضر دستگیر کاپور که در حال حاضر در مراجع قضایی بازداشت کرده است.
آژانس است و ثابت درآمد حاصل از جرم و جنایت در این مورد در Rs 5,050 کرور.
آن است که در درجه اول بررسی کاپور همسر و سه دختر بیش از 600 تومان کرور روپیه دریافت شده توسط یک شرکت گفته می شود تحت کنترل آنها را از یک نهاد مرتبط با کلاهبرداری-آمار دیوان مسکن سرمایه گذاری محدود (DHFL).
کاپور اعضای خانواده خود و دیگران به مزایای 4,300 تومان کرور روپیه از طریق شرکت های تحت کنترل آنها را به عنوان رشوه برای تحریم بزرگ وام اد ادعا کرده است.
او نیز متهم به دریافت رشوه برای رفتن آسان وام داده شده به چند شرکت بزرگ گروه که تا به حال تبدیل به دارایی های غیر نمایشی (NPAs).
مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) نیز کاوش یک مورد مربوط. (سازمان)

مقاله قبلیCeNS طراحی ماسک صورت استفاده می شود برای مدت زمان طولانی تر: DST

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>