Coronavirus افزایش در کودکان و نوجوانان و با نزدیک شدن به

توسط آنا Edney بلومبرگ

به عنوان سال تحصیلی تساوی در نزدیکی کودکان و نوجوانان نشان دهنده یک بالن درصد از Covid-19 نفر در ایالات متحده به عنوان جوانترین آمریکایی ها به طور فزاینده سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود هستند و قادر به گرفتن تست شده است.

در حالی که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به مدت طولانی نگهداری شده در آن وب سایت است که کسانی که جوان تر از 18 تا تنها 2 درصد از موارد دولت داده رنگ بسیار کمتر گلگون تصویر. کالیفرنیا و می سی سی پی به عنوان مثال در حال ضبط نرخ نزدیک به 10 درصد کل موارد. فلوریدا پیدا کرده است که حدود یک سوم از تمام کودکان آزمایش وجود دارد آلوده می شوند.

در پاسخ به پرسش از بلومبرگ ، CDC ذکر یک نمودار به روز شده امروز با داده ها از ایالات کودکان را تا 6.4% از کسانی که آلوده هر چند اطلاعات شامل نمی شده است و در تقریبا 1 میلیون نفر. تعداد در حال افزایش اپیدیولوژی می گویند به عنوان تست تبدیل شده است در دسترس تر برای کسانی که با خفیف یا بدون علائم شامل بسیاری از کودکان موارد و به عنوان کسانی که زیر 18 سال به طور فزاینده ای درگیر در فعالیت های اجتماعی.

در همان زمان وجود دارد فشار زیادی ساختمان به بازگشایی در کلاس اول مدرسه از پدر و مادر که نیاز به بازگشت به کار در دوران کودکی توسعه متخصصان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که آن را می بیند به عنوان یک رکن اصلی اقتصاد در هر سال یک انتخابات. دیگران شک و تردید باقی می ماند.

“من فکر می کنم ما نیاز به درک چرا این اتفاق می افتد و آنچه در آن به معنی برای خطر ابتلا به این ویروس در کودکان و نوجوانان گفت:” جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی مرکز بهداشت امنیتی است. “ما برای درک چگونه آن اثر کودکان و نوجوانان در حال تحول است.”

ویروس اطلاعات نیست گزارش شده در شیوه ای سازگار در سراسر متحده است. اما در دسترس عموم پایگاه داده ها نشان می دهد که در بسیاری از موارد این شماره ها بسیار متفاوت از آنچه CDC همچنان می گویند در این بخش از وب سایت خود را به منظور ارائه Covid-19 اطلاعات به کودکان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یک سایت که به روز شده است نیست پس مارس 29.

در تولید این گزارش بلومبرگ داده های جمع آوری شده از دولت ادارات بهداشت در سراسر ایالات متحده در اینجا تفکیک میان انتخاب متحده:

دولت نقاط:

  • آریزونا: 11% از کل موارد در کسانی که کمتر از 20.
  • کالیفرنیا: 8.4 درصد در کسانی که کمتر از 18.
  • می سی سی پی: 9.4% در کسانی که زیر 18 سال.
  • واشنگتن: 11% در آن 20 و جوان.
  • تنسی: 4.5 درصد از موارد مربوط به آن 10 و زیر و 11 درصد برای کسانی که از 11 تا 20.

مقامات منطقه ای نیز شاهد خروش. هریس کانتی تگزاس که در آن هوستون واقع شده است یک مرکز از افزایش اخیر در ایالات متحده موارد است. وجود دارد کسانی که کمتر از 20 ساخته شده است 11.4% از مورد 49,000 موارد با توجه به بخش عمومی وزارت بهداشت. کودکان تا سن 9 نشان داده 4.1%.

مطالعات نشان داده اند که کودکان تمایل به رنج می برند از شدید علائم کروناویروس به عنوان اغلب به عنوان بزرگسالان اما گمنام باقی می ماند. آنها عبارتند از پتانسیل دراز مدت اثرات Covid-19 عفونت و در چه میزان دانش آموزان می توانند در انتقال این ویروس به هر یک از دیگر در حالی که در کلاس درس و همچنین به عنوان اثر خود معلمان است.

“فقط به این دلیل که کسی نمی میرند از این به این معنا نیست که چیزی بد اتفاق نمی افتد به آنها” گفت: Jason سالمی متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در دانشکده بهداشت عمومی. “فکر می کنم در مورد سرطان. سرطان می تواند یک تومور در حال توسعه بیش از 10 به 20 سال و شما نمی دانید.”

فلوریدا, مدارس زنجان برای بازگشایی در پاییز با وجود افزایش موارد وجود دارد و دولت گزارش می دهد که 31 درصد از کودکان آزمایش مثبت وجود دارد.

سالمی که کمک می کند تا اجرای CovKids پروژه که جمع آوری داده ها در موارد در کودکان و نوجوانان گفت: او از بازگشایی مدارس مسئولانه با برنامه های قوی در محل برای ایمن نگه داشتن کودکان چیزی است که او فکر نمی کند فلوریدا است که قادر به در حال حاضر.

این پروژه به دنبال 769 pediatric intensive-واحد مراقبت های پذیرش مربوط به این ویروس در سراسر ایالات متحده از اواسط ماه مارس و 66 مرگ و میر در کسانی که کمتر از 20. برخی از موارد شدید منجر به یک بیماری شبیه به کاوازاکی بیماری است که می تواند قلب و مشکلات گردش خون.

آمریکایی های قدیمی تر

عصر اطلاعات جمع آوری شده از دولت ادارات بهداشت توسط بلومبرگ نشان می دهد که قدیمی ترین آمریکایی ها در حال حاضر نشان دهنده یک درصد پایین تر از عفونت از آنها در آغاز شیوع بیماری است. افزایش اخیر موارد است رهبری این گروه به احتمال زیاد به کودکان در سن مدرسه کسانی که در 20s و 30s و به 50s خود را در برخی از کشورها.

در همان زمان شیوع در کودکان افزایش یافته است به عنوان تست تبدیل شده است در دسترس تر برای کسانی که با خفیف یا بدون علائم است.

“بدون تست ما کور گفت:” مارگارت Aldrich, مدیر کنترل عفونت برای بیمارستان کودکان در مونته فیور در برانکس. Aldrich بیمارستان خود آزمایشگاه پس از آن آزمون هر کودک بستری است و قادر به نوبه خود در اطراف در نتیجه در حدود شش ساعت یک مقدار تجربه ای متفاوت از مدت زمان طولانی انتظار در تست سایت در سراسر کشور است.

برای بسیاری از پزشکان آن را تعجب آور نیست که کودکان به این ویروس در اعداد بزرگتر از اعتقاد بر این بود. اما این سوال تا چه حد خواهد آنها گسترش آن ؟

گسترش آنفولانزای

کودکان اغلب راننده اصلی در گسترش آنفلوانزا و هر چند coronavirus انتقال ظاهر نشده به عنوان قوی از طریق کودکان در کشورهای دیگر همه محققان اطمینان با ایالات متحده قادر به ویروس تحت کنترل است.

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت شروع به مطالعه در ماه مه به دنبال 6,000 کودکان سعی کنید به تعیین نرخ coronavirus عفونت در کودکان است. مطالعه و زنجان به شش ماه گذشته به این معنی که نتایج نخواهد آمد حداقل تا آبان ماه و پس از مدارس هستند و قرار است بازگشایی شده است.

“من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به باید تمام اطفال داده درک سپتامبر. 1 بنابراین برخی از سخت گیری در حال رفتن به باید ساخته” فیور را Aldrich گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>