Coronavirus موارد در هند افزایش به 73: وزارت بهداشت

دهلی نو: تعدادی از coronavirus بیماران در کشور افزایش یافته است به 73 با 13, تازه, موارد, از جمله نه از Maharahtra و هر یک از دهلی نو لاداخ و اوتار پرادش به عنوان به خوبی به عنوان یک خارجی اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

دادن سیر عاقلانه فروپاشی این وزارتخانه گفت: دهلی نو گزارش شش موارد مثبت و اوتار پرادش 10. کارناتاکا دارای چهار مورد ماهاراشترا 11 و لاداخ ،

علاوه بر این, Rajasthan, Telangana تامیل نادو جامو و کشمیر و پنجاب را گزارش یک مورد در هر. کرالا ثبت شده 17 مورد از جمله سه بيمار مرخص ماه گذشته پس از بهبود از عفونت اعلام جهانی همه گیر.

تعداد کل 73 تایید موارد شامل 17, خارجی, 16, ایتالیایی, گردشگران و یک خارجی که ملیت را نمی توان بلافاصله مسلم وزارت گفت.

به عنوان مسری بیماری با علائم شبه آنفولانزا گسترش در سراسر جهان, کابینه, وزیر, گفته است آمریکا و اتحادیه سرزمین باید به استناد مفاد بند 2 بیماری های همه گیر عمل 1897 تا تمام مشاوره های صادر شده توسط اتحادیه های وزارت بهداشت و دولت در حال اجرا.

یک تیم از پزشکان را برای ایتالیا در روز پنج شنبه به جمع آوری و سواب نمونه از دانش آموزان رشته وجود دارد به طوری که می توان آنها را آزمایش قبل از اینکه آورده و از کشور وزارت بهداشت به حال مقامات روز سه شنبه گفتند.

همچنین گفت که دولت در حال انجام اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی و امنیت شهروندان خود در ایران پس از آن روشن شد که این کشور رو به رو شده COVID-19 شیوع.

اتباع هند در ایران شامل زائران دانش آموزان و ماهیگیران وزارت گفت.

در مارس 7, 108 نمونه های دریافت شده از ایران. این نمونه ها در حال آزمایش در AIIMS آزمایشگاه. همچنین شش دانشمندان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مستقر هستند در ایران که تا کنون جمع آوری کرده اند سواب نمونه برداری از بیش از 400 سرخپوستان رشته وجود دارد.

“دسته اول از 58 evacuees از ایران وارد کرده است در تاریخ 10 مارس 25 مردان, 31 و 2 فرزند در هیئت مدیره. تمام آسمان ها بدون علامت در حال حاضر” وزارت گفت.

هند تخلیه 948 مسافران از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار. از این 900 در حال شهروندان هند و 48 از ملیت های مختلف از جمله از مالدیو میانمار و بنگلادش و چین و ایالات متحده آمریکا ماداگاسکار سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو آن را گفت.

هند نیز به حالت تعلیق در تمام ویزاها به جز چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال تا 15 آوریل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus گسترش با توجه به تجدید نظر در سفر مشاوره.

تعلیق را به اثر از 1200 به وقت تهران در مارس 13 در بندر خروج. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>