تاج انجمن هنر آغاز می شود هنر آنلاین رقابت برای بزرگسالان و کودکان و نوجوانان

تاج انجمن هنر در آغاز پنج هفته هنر آنلاین چالش برای بزرگسالان و کودکان است.

رقابت “یک چالش برای موفقیت: هنر در حالت عادی” خواهد شد از ویژگی های یک موضوع متفاوت برای هر هفته با هفته اول چالش آغاز سهشنبه, مارس 10. رقابت بسته ژوئن 14.

این موضوع ممکن است 10-17 است “قدردانی” هنر برای تشکر از هر کسی که در خط مقدم.

یک موضوع جدید اعلام خواهد شد هر یکشنبه از طریق ژوئن 7.

را وارد کنید هر هفته چالش ایجاد هنر در هر متوسط سطح یا حجم و ایمیل عکس به آثار هنری CoronaArts.media@gmail.com قبل از 5 بعد از ظهر یکشنبه پس از.

هنر ارسالی خواهد بود ارسال شده در تاج انجمن هنر در وب سایت و بر روی Facebook و Instagram.

اول-دوم و سوم-محل برندگان در بزرگسالان رقابت خواهد پولی دریافت جوایز و جوایز خواهد بود بر اساس مجموع ارسالی برای پنج هفته رقابت با توجه به انتشار اخبار. جوایز اعلام خواهد شد ژوئن 18.

وجود دارد 5 دلار هزینه برای هر هفته برای بزرگسالان رقابت یا 20 دلار برای هر پنج هفته. هنرمندان محدود به دو ارسالی در هر هفته است.

برای ثبت نام در بزرگسالان, رقابت, رفتن به CoronaArtAssociation.org.

بالغ مطالب باید شامل نام هنرمند و عنوان قطعه و متوسط.

درآمد حاصل از هزینه های ورود اعمال خواهد شد تاج هنر انجمن هزینه های عملیاتی.

نوجوانان 17 و جوان و کودکان در تاج منطقه را وارد کنید به صورت رایگان و نمی نیاز به ثبت نام. برای ورود پدر و مادر ممکن است ایمیل عکس به آثار هنری CoronaArts.media@gmail.com با نام هنرمند و سن مدرسه.

اول-دوم و سوم جای روبان اهدا خواهد شد در این رقابت ها برای کودکان و نوجوانان است.

تاج انجمن هنر است, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس در سال 1963. برای کسب اطلاعات به CoronaArtAssociation.org تماس بگیرید و یا 951-735-3226.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>