باغبانی کانتینر: چله تا ترکیب خاک برای بهترین نتایج


نگاهی هم به لحن خوب باغ خود را, ظروف و پاداش فوق العاده با رشد پر جنب و جوش. گتی ایماژ

صرف زمان کمی دهنده یک تجاری مخلوط می پردازد خاموش در فوق العاده پر جنب و جوش و مولد رشد.

Q. برای گوجه فرنگی و گل را به انجام خوبی در ظروف چه نوع از مخلوط خاک را پیشنهاد می کنید ؟

A. بسیاری از باغبان ها به سادگی استفاده از یک خریداری گلکاری مخلوط کنید و نتایج رضایت بخش. من در بر داشت که صرف زمان کمی دهنده یک تجاری مخلوط می پردازد خاموش در فوق العاده پر جنب و جوش و مولد رشد.

من شروع با یک خریداری شده مخلوط مانند Pro-مخلوط BX (مخفف “اساسی”). به آن اضافه کنم برخی از واقعی سترون صعود خاک همراه با خریداری کمپوست مانند ماهی کمپوست و کود انتشار آهسته. خاک و کمپوست قرض خاص “ماندن در قدرت” به مخلوط اضافه کردن توانایی خود را به پرورش گیاهان بیش از یک دوره طولانی است.

قبل از اینکه من شروع به پر کردن ظروف چک کنم که همه آنها کار سوراخ زهکشی. برای کاهش وزن و صرفه جویی در کاشت مخلوط در هنگام پر کردن ظروف بزرگ من قرار داده و نوعی از سبک مواد پر کننده در کف قابلمه.

که ممکن است پرلیت و یا برخی از صعود تراشه چوب من همیشه در دست برای پخش در پشت باغ مسیرهای. این تراشه در حال آنهایی که استفاده می شود برای حیوان ملافه. سپس من شروع به اضافه کردن من کاشت مخلوط.

هنگامی که یک گلدان است که در مورد نیمه پر من گسترش نور آبپاش کود و یک لایه نازک از ماهی کمپوست به عنوان یک “تغذیه ایستگاه” برای طول ریشه گیاه قبل از من پر از بقیه قابلمه ها و شرکت های مخلوط به آرامی پایین می روم اندکی فاصله بین ترکیب و گلدان لبه به جای آبیاری. با آن ظرف آماده است برای پیوند.

Q. آیا راه راه سیاه و سفید حشرات که من معلق در هوا بیش از گیاهان و گل ؟ آنها شبیه مینیاتور زنبورهای

A. آنها به احتمال زیاد شناور (syrphid) مگس یکی از مفید ترین حشرات در باغ ما. آنها در زمستان به شفیره در خاک و یا در زیر برگ های افتاده و ظهور در اوایل بهار برای تغذیه در شهد و گرده از گل اول. تخم مرغ آنها دراز در میان شته تخم به لارو که خوراک voraciously در شته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>