محل سکونت فراست: Top دادگاه OKs عطف به ماسبق هزینه های اقشار


نه هر اقشار شرکت جمع آوری هزینه های ماهانه و یا در همان برنامه. گتی ایماژ

شده اند وجود دارد چند مدنی قطعنامه دادگاه تصمیم گیری در مورد این موضوع که در اصل تلقی وضعیت عطف به ماسبق هزینه های غیرقابل اجرا شد.

عزیز تونی:

ما خریداری یک محل سکونت در یک Fraser Valley community در هفته اول ماه ژوئن است.

ما به دست آمده افشای اشکال در پیشبرد خواندن ساعت و آیین نامه نزدیک و آگاه بودند در پیش است که بیمه شد, افزایش 250 درصد با توجه به محل و نوع ساخت و ساز ساختمان است.

ما فقط اطلاع از نشست عمومی سالانه (AGM) برگزار می شود به صورت الکترونیکی در ماه اوت, و دیگر از روال کسب و کار, بودجه سالانه در حال افزایش است 27 درصد به آدرس کسری از سال گذشته و افزایش قابل توجهی در بیمه.

آنچه که ما پیدا کردن هشدار دهنده است هزینه های اقشار در ماه سپتامبر صورت تصویب شامل افزایش از ماه مه تا ماه اوت به عنوان سال مالی برای اقشار شرکت به پایان می رسد مارس 30.

ما را پیدا کنید, افزایش غیر منطقی به دلیل هزینه ها به نظر می رسد مصنوعی پایین 27 درصد افزایش برای اولین بار چهار ماه است که با توجه و قابل پرداخت همه در یک بار در ماه سپتامبر با اضافه کردن $486 به هزینه ماهانه از $607.

این بار برای اولین بار چهار ماه است که به نام عطف به ماسبق هزینه. به عنوان خریداران چرا ما باید به پرداخت هزینه برای یک دوره هزینه های زمانی که ما صاحبان? است و عطف به ماسبق هزینه اجرا?

— لیلیان و دیو M.

عزیز مامان و دیو:

شده اند وجود دارد چند مدنی قطعنامه دادگاه تصمیم گیری در مورد این موضوع که در اصل تلقی وضعیت عطف به ماسبق هزینه های غیرقابل اجرا شد. اما B. C. دیوان عالی کشور است “مخالفت” با دادگاه نتیجه گیری و تایید این عمل در هر سال مالی هزینه های اقشار مربوط به “تجاری اقشار توسعه است.”

اختلاف در درجه اول با تمرکز بر تفسیر اقشار قانون املاک و آیا اقشار شرکت که شارژ اضافی و افزایش هزینه ها برای دوره مالی سال است که در حال حاضر تصویب شد و مطابق با قانون.

در دادگاه نمایش وجود دارد که در اقشار شرکت در رویکرد به هزینه های اقشار قرار داده شده است که آن را آفساید عمل. پس از آن “تنظیم” به هزینه های پرداخت شده در دوره زمانی بین پایان سال مالی و عبور از این بودجه برای سال مالی آینده است نه عطف به ماسبق شارژ.

دادگاه بر اساس آن تعیین زیادی در این مفهوم است که اقشار هزینه اطلاعات مورد نیاز به افشا می شود در یک فرم B و یا فرم F خواهد بود نادرست اگر یک خریدار آینده نگر از اقشار واحد به دست آمده کسانی که فرم ها (فرم F باقی می ماند “زمان” برای یک دوره 60 روز پس از آن صادر شده است) قبل از تصویب بودجه است. خریدار می تواند منجر به این باور است که فروشنده اقشار پرداخت هزینه تعهد شد تا به امروز که در واقع آن نیست.

با بزرگترین احترام به دادگاه, قاضی مخالفت کرد. صاحب اقشار هزینه تعهد نمی افتد تا زمانی که تایید شده در AGM. فرم F (و در واقع شکل B) بوده اند را دقیق زمانی که صادر شده است. هیچ الزامی در عمل است که اقشار هزینه های پرداخت در اقساط برابر است.

به سادگی برنامه از اقشار پرداخت هزینه می تواند نیاز به اقساط مساوی ماهانه و یا اقساط که شامل تنظیمات برای ایجاد یک کسری بین آنچه پرداخت شد و چه خواهد پرداخت شده است تا به حال این بودجه برای سال مالی جاری شده است در محل در شروع سال مالی جاری.

هزینه برای یک ماه ممکن است متفاوت نسبت به ماه های دیگر است. در نهایت بودجه تصویب شده برای سال مالی می شود تعهد از اقشار شرکت به جمع آوری این مبلغ از طریق یک برنامه از هزینه های ماهانه با توجه به تنظیم; اما نه هر اقشار شرکت جمع آوری هزینه های ماهانه و یا در همان برنامه. همیشه خواندن آیین نامه از اقشار شرکت به خصوص رفت و آمد مکرر خواص اگر شما نگران در مورد پرداخت هزینه های اقشار.

بسیاری از اقشار شرکت های خود را نگه دارید AGM پس از سال مالی پایان آنها به عنوان منتظر تکمیل گزارش های مالی برای تعیین بودجه نیاز برای سال بعد.

AGM باید برگزار شود در عرض دو ماه از سال مالی پایان مگر اورژانس را به عنوان ما در حال حاضر در دست است که گسترش این دوره به مدت چهار ماه.

اگر AGM برگزار می شود قبل از پایان سال مالی, مالی, طرح اظهارات باید آماده و منتشر شده به صاحبان پیش از AGM و همچنین تکمیل گزارش مالی در هشت هفته از پایان سال مالی. در حالی که آن را به نفع تشکیل AGM به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای اجرای بودجه سال آینده کل مبلغ با توجه توسط هر یک از اقشار زیادی که برای سال مالی همان است که در مجموع این که آیا شما تصویب بودجه قبل از سال مالی پایان و یا بعد از.

زمانی که اقشار corporation مسائل توجه این دیدار این برنامه هزینه های مورد نیاز در عمل نشان یا یک تنظیم در ماه آینده و یا بیش تعادل از سال گنجانده شده است که به طور پیش فرض است که تصویب شده توسط صاحبان زمانی که آنها تصویب بودجه سالانه توسط رای اکثریت.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>