محل سکونت فراست: به روز رسانی و کاهش خطرات برای اهلی افزایش هزینه بیمه


هنگامی که یک شرکت بیمه شما را پوشش می دهد سیاست های آنها را پوشش احتمال نشت آسیب رساندن به چندین واحد آنها پوشش کامل جایگزینی ارزش اموال خود را بیمه مسئولیت و خطرات مانند آب فرار از سیل و آتش سوزی و افزایش خطرات زلزله. گتی ایماژ

با کسر میزان آن مهم است برای آموزش به صاحبان خود به مسئولیت ها و تعهدات.

عزیز تونی:

ما لنگلی محل سکونت ما تمدید بیمه نامه در آوریل و حداکثر مقدار پوشش ما می توانید به دست آوردن است که تنها 70 درصد از ما ارزش جایگزینی با دلار 500.000 معافیت.

اعتراف میکنم ما یک ساختمان و برخی از مسائل نگهداری جلوتر از ما اما چشمگیر سوئیچ از سال گذشته سیاست در $86,000 کامل تعویض و یک $25,000 معافیت به یک سیاست است که هزینه us $284,000 هولناک است به ما ، نه تنها به این منجر به 35 درصد افزایش در هزینه های اقشار اما آن را به سمت چپ ما تحت بیمه با کسر مقدار که هیچ کس تا کنون قادر به پوشش و تضمین می کنند که ما اساسا خود بیمه شده است.

پس از اخبار از بیمه تمدید, فروش هفته گذشته سقوط ایجاد نگرانی جدی است که مردم نمی قادر خواهد بود به تجدید وام مسکن.

ما بیشترین نگرانی از دست دادن محدود می کند. اگر ما تنها برای تحت پوشش 70 درصد از ادعا و ما باید $500,000 معافیت چه نقطه از بیمه ؟

کولت W.

عزیز کولت:

صنعت ما تجربه شده است یک بازی فوق العاده سخت بازار بیمه. کارگزاران که نمایندگی ما را به ما سیاست همراه با ما ریسک به صنعت بیمه به اصل مذاکره و سیاست خود را از طرف شما اغلب با بیمه های متعدد هر کدام بخشی از خطر است. صنعت بیمه دیده شده است افزایش قابل توجهی در جهان ادعا و مطالبات قابل توجهی افزایش می دهد و در بریتیش کلمبیا ادعا و زیان در این بازار سرمایه گذاری. آنها رو به پیری سهام مسکن است که مستعد ابتلا به افزایش مطالبات و کاهش تعداد شرکت های بیمه در حال حاضر به فرض خطرات ناشی از از دست دادن کل و پوشش برای اقشار شرکت در B. C.

به یاد داشته باشید زمانی که یک شرکت بیمه شما را پوشش می دهد سیاست های آنها را پوشش احتمال نشت آسیب رساندن به چندین واحد آنها پوشش کامل جایگزینی ارزش اموال خود را بیمه مسئولیت و خطرات مانند آب فرار از سیل و آتش سوزی و افزایش خطرات زلزله. اقشار شرکت های بزرگ در آپارتمان-ساختمان های سبک خطر بسیار بالاتر از ادعای ارتباط با چند ضرر و زیان به دلیل نزدیکی از تمام واحد و محدودیت در مهار.

بله افزایش چشمگیر هستند اما به عنوان یک کارگزار و بیمه آنها به دنبال در در معرض خطر است. ادعای خود را تاریخچه نقش قابل توجهی در ارزیابی خطر خود را همراه با اقدامات بعدی خود را. اموال خود را تجربه کرده است و چند ادعا از آنجا 2015 مربوط به فرار آب از لوله کشی و جامعه خود را نه تایید جایگزینی خود را در محیطی که مشخص شد در سال 2017 گزارش. متاسفانه در این زمان دشوار است بازار خود را از اقشار شرکت است که به احتمال زیاد در بالاترین رده خطر.

70 درصد از دست دادن محدودیت اعمال نمی شود همه ادعا. از دست دادن حد امر به کل و یا مذاکره از دست دادن در صورت خسارت است که در نتیجه این رویداد از تخریب اموال خود را. ادعا می کنند که به میزان 5 درصد از کل ارزش خواهد بود هنوز به طور کامل پوشش داده شده به هر موضوع معافیت مقدار و محدودیت های سیاست. آب و آتش ادعا می کند بیش از $1,000,000 هستند و نه غیر معمول در آپارتمان-ساختمان های سبک بنابراین شما با خیال راحت می توانید فرض کنیم کسانی که هنوز هم می تواند تحت پوشش.

با کسر میزان آن مهم است که شما آموزش خود را صاحبان مسئولیت های خود و بدهی. تشویق همه صاحبان به خرید بیمه صاحب خانه به پوشش حداکثر مقدار ممکن است. یادآوری صاحبان آنها می تواند در قبال ادعای اگر ضرر در مسئولیت خود را به عنوان یک نتیجه از یک عمل و یا شکست در اقشار بسیاری است. ارائه صاحبان با یک نوشته یادآوری تنها به اجرا وسایل مانند رختشویی و ماشین ظرفشویی زمانی که آنها در خانه هستند و شناسایی هر گونه فعالیت های دیگر که ممکن است با افزایش خطر خود را مانند منقل در بالکن سیگار کشیدن, صفحه اصلی تغییرات و ارتقاء تاسیسات که شامل اتصالات آب. مهم ترین خود را به اقشار شرکت باید خود را تجدید سیستم های لوله کشی. شما را اجرا خطر از هیچ پوشش در دسترس است در آینده در صورت تکرار ادعاهای مربوط به یک شکست خورده ساختمان جزء هستند و نه رفع.

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

هر هفته CHOA میزبانی یک سری از سهشنبه آموزشی برای عموم بر روی کلید اقشار و Covid 19 مسائل. هفته آینده است, مدیریت بیمه را افزایش می دهد و از دست دادن محدودیت سخنران مهمان چچنی بیکر, وکیل, با, Clark, Wilson . برای ثبت نام برو به www.choa.bc.ca و ثبت نام برای ایمیل-به روز رسانی برای دریافت به روز رسانی هفتگی در برنامه های جدید, راهنما و آینده جلسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>