محل سکونت فراست: الکترونیکی جلسات تحت شرایط اضطراری سفارشات


جوهر الکترونیکی جلسات است که شما نیاز به یک روش که در آن شرکت کنندگان باید قادر به برقراری ارتباط — شنیدن و شنیده می شود که مورد نیاز است. گتی ایماژ

در حالی که الکترونیکی جلسات در حال حاضر مجاز تحت شرایط اضطراری سفارشات در بریتیش کلمبیا هستند نه راه حل رفع سریع.

عزیز تونی:

چه اتفاقی می افتد زمانی که الکترونیکی جلسه به موکول به عنوان یک نتیجه از مسائل فنی و رای گیری ،

ما برگزار شد و ما در نشست سالانه هفته گذشته از طریق زوم کنفرانس. در این جلسه گیج کننده از ابتدا. هیچ برنامه ریزی شده بود, نحوه ثبت نام برای رفتن به محل, چگونه کارت های رای دهی قرار بود صادر می شود و چگونه این رای گیری بود که انجام شده است. در یک نقطه همه unmuted و استدلال و برای 56 نفر از شرکت کنندگان به صورت آنلاین و از طریق تلفن آن گونگ نشان می دهد.

ما تا به حال به موکول کردن جلسه و برنامه ریزی مجدد برای دو هفته بعد برای دریافت کمک در روند. سوال آمد تا در این نشست که آیا ما تا به حال به چاپ مجدد اطلاع زیرا ما موکول به جلسه ؟ اموال ما مدیر توصیه می شود که ما می تواند موکول کردن جلسه و به سادگی موضوع جدید تاریخ و زمان برای صاحبان شرکت کنند.

امیدوارم شما تا به حال برخی از تجربه های اخیر که خواهد بود مفید برای صاحبان.

Napur D. سوری

عزیز Napur:

در حالی که الکترونیکی جلسات در حال حاضر مجاز تحت شرایط اضطراری سفارشات در بریتیش کلمبیا هستند نه راه حل رفع سریع. وظایف ایجاد مقررات مناسب بسته کامل با دستورالعمل در مورد چگونه این جلسه انجام خواهد شد درست پروکسی و/یا رای گیری فرم با اطلاع و روش در این نشست زمانبر است.

حداقل, شما باید از کسی که به صندلی نشست, کسی که به عنوان ثبت نام برای شناسایی تمام احزاب که ثبت نام کرده اند بر روی پلت فرم خود را مانند زوم, این شرکت از طریق تلفن و کسی که برای دریافت و محاسبه همه رای که در دستور پروکسی و یا در زمان رای گرفته شده است. اجازه می دهد تا برای حداقل دو برابر زمان برای جلسه روش انجام می شود و محدود نیست زمان خود را زوم جلسه به عنوان شما ممکن است نیاز به باز کردن یک رای گیری پنجره و محاسبه آرا قبل از جلسه خاتمه یافته است.

اگر شما مشکلات خود را با شما مورد نیاز خواهد بود برای خاتمه این جلسه و موضوع جدید را اطلاع می دهد. تنها زمان جلسه که الآن زمانی است که حد نصاب مورد نیاز برآورده نمی شود. هر روش را اقشار شرکت بخواهد به استفاده از همه باید فرصت یکسان برای شرکت. شما نمی توانید اجازه برخی از شرکت کنندگان از لحاظ جسمی در یک جلسه و اصرار دیگران باید به مسئله از یک پروکسی و یا حضور آنلاین. زوم و گوگل ملاقات آسان سیستم عامل و اجازه ورود به هر دو دسترسی آنلاین و تلفن. مطمئن شوید که شما را در ارائه یک محلی کانادا شماره تلفن برای همان رویداد است.

موضوع توجه خود را توسط کاغذ/ایمیل خود را به صاحبان لیست حداقل 20 روز پیش از جلسه.

جوهر الکترونیکی جلسات است که شما نیاز به یک روش که در آن شرکت کنندگان باید قادر به برقراری ارتباط — شنیدن و شنیده می شود که مورد نیاز است. زمانی که اقشار شرکت بیش از 50 واحد و شرکت کنندگان این می تواند دلهره آور به حداقل می گویند. انتظار نداریم که خود را مدیر اموال به سادگی مدیریت جلسه و بدون تقاضای قابل توجهی در زمان خود و کارکنان اضافی برای کمک به این روند است.

یک رویه طرح کمک خواهد کرد که شما را مدیریت جلسه موثر:

  • متوجه بسته نیاز به دستورالعمل های دقیق شناسایی چگونگی ثبت نام و جلسه انجام خواهد شد و اگر آن ثبت خواهد شد.
  • شامل محدود پروکسی با پیشنهاد قطعنامه برای کسانی که صاحبان مایل به اطمینان حاصل شود رای خود را محافظت شده است.
  • شامل یک رای گیری انتخابات با همان اطلاعات به عنوان پروکسی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در این جلسه که رای دادن گرفته شده است.
  • پیشبرد نظرسنجی خود را صاحبان ممکن است شورای نامزد قبل از ارسال متوجه بسته و یا در پیشبرد این نشست به طوری که آنها ممکن است اضافه شده به نامزدی لیست.
  • موضوع توجه خود را توسط کاغذ/ایمیل خود را به صاحبان لیست حداقل 20 روز پیش از جلسه.
  • برگزاری کوتاهتر اطلاعات در جلسه هفته قبل خود را برای کمک به شورای مدیریت و صاحبان آماده شدن برای جلسه.
  • هنگامی که این جلسه به نام به سفارش یک نفر خواهد بود و نیاز به صفحه نمایش اتاق انتظار و شناسایی که هر یک از رای دهندگان واجد شرایط حضور خواهد داشت این خواهد خود را به ایجاد حد نصاب. اگر وجود دارد هر گونه سردرگمی شما ممکن است نیاز به تماس با رول از همه اقشار بسیاری در ابتدا برای ایجاد است که در این نشست است.
  • نیاز به تمام شرکت کنندگان به جز رئیس برای خاموش شود اگر ممکن است. شناسایی چگونه آنها می توانند “بالا بردن دست خود را” برای پرسیدن یک سوال در مورد رزولوشن و یا یک حرکت برای اصلاح قطعنامه. به دلیل عوارض ناشی از اصلاح, جلوگیری از اصلاحات به سه چهارم رای 80 درصد رای و به اتفاق آراء قطعنامه مگر اینکه مطلقا لازم است.
  • تنظیم زمان در هنگام رای دهی باز خواهد بود. برای صرفه جویی در وقت شما می توانید بحث در مورد تمام قطعنامه ها و نامزد اول و سپس باز کردن یک رای گیری پنجره که در آن هر صاحب شرکت کننده می توانند رای خود را از طریق ایمیل به محاسبه شده همراه با هر گونه محدود پروکسی که صادر شد. برای مثال, در این جلسه می توان به نام به سفارش در 4 بعد از ظهر با یک تنظیم زمان رای گیری برای این قطعنامه اعلام کرد که پس از بحث و گفتگو شده است. رای دهندگان واجد شرایط رای بین (4:30 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر) توسط ایمیل خود را به اتمام رای گیری کارت شناسایی خود را به نام واحد تعداد/اقشار زیادی شماره به ایمیل تعیین شده ارائه شده است. آرای محاسبه شده همراه با پروکسی و نتایج رای گیری اعلام کرد و جلسه را خاتمه یافته است. ناشناس رای گیری نمی توان حسابرسی بنابراین راز آراء بعید است; با این حال اقشار شرکت حفظ آراء و پروکسی به عنوان شواهد از روش و تنها به گزارش مجموع نتایج رای گیری در ساعت مگر اینکه یک نظرسنجی مورد نیاز است.

راه اندازی مارس 12 به 11 اوت در ظهر سه شنبه مشاع صاحبان خانه انجمن میزبانی عمومی باز زوم آموزشی با بیش از 14 سخنرانان کلیدی اقشار مسائل از جمله جلسات مدیریت عملیات و گزارشگری مالی مورد نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.choa.bc.ca و یا ایمیل info@choa.bc.ca

تونی Gioventu, مدیر اجرایی, CHOA

تونی Gioventu است مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه انجمن. ایمیل tony@choa.bc.ca

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>