کالج ها باید تکامل برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان می گوید: لا سیرا رئيس دانشگاه

توسط مونیکا رودریگز

موسسات آموزش عالی روبرو هستند چالش های است که نیاز به خلاقیت و سازگاری و nimbleness می گوید: شادی Fehr, La Sierra رئيس دانشگاه. موانع او می افزاید: مرتبط با جامعه در حال تغییر نیاز دارد.

“چالش کلیدی برای ما و همه عالی آموزش و پرورش است به حرکت از یک عصر صنعتی از آموزش و پرورش به عصر اطلاعات” Fehr گفت.

این چالش ها با آمدن فرصت برای تبدیل آموزش عالی و ارائه دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در یک جهان در حال تغییر.

“در اینجا در لا سیرا ما عمیقا مشغول به پیدا کردن پاسخ گفت:” Fehr که به عهده گرفت و موقعیت خود را در 1 ژوئیه پس از بازنشستگی از Randal R. Wisbey بود که دانشگاه را از رئیس جمهور برای 12 سال است.

نسل پیش در آمریکای شمالی دانشگاه رفت و از طریق یک تغییر و تحول عمده ای به دنبال یک مدل ایجاد شده توسط چارلز ویلیام الیوت رئيس جمهور از دانشگاه هاروارد از سال 1869 به سال 1909 با توجه به Fehr. الیوت مسئول گسترده تغییراتی که از تبدیل دانشگاه هاروارد به یک دانشگاه پژوهشی شناخته شده در سراسر جهان است.

موسسات دانشگاهی به دنبال الیوت را منجر شد و مکان هایی که آمادگی دانش آموزان برای پاسخگویی به نیازهای عصر صنعتی, او گفت:.

“آنها در زمان های مواد خام – ویژه دانشجویان سال اول که آمد در جلوی درب مورد مطالعه و تخصصی – که شد و سپس مدیران و صاحبان” در صنایع مختلف Fehr گفت.

امروز دانش آموزان باید آماده برای ورود به یک نیروی کار که در آن مردم نیاز به کار با اطلاعات و انطباق با تغییر در رشته خود و اغلب به دست آوردن مهارت های در حال ظهور مشاغل او اضافه شده است. در نهادهای علمی باید به حرکت سریع برای آماده سازی دانش آموزان برای دیدار با خواسته های چنین است.

هزینه آموزش و پرورش

دانشگاه ها نیز باید آدرس هزینه های آموزش و پرورش است. یک راه برای کاهش بار مالی از آموزش و پرورش دانشگاه در حال توسعه کوتاه مدت اعتبار برنامه ها و یا میکرو اعتبار چیزی است که لا سیرا در حال تلاش برای پیاده سازی ظرف پنج سال آینده, او گفت:.

ثبت نام در این برنامه ها اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن آموزش و پرورش و مهارت های خود را در زمان کمتر و باقی می ماند “در نیروی کار مشارکت و ساخت یک زندگی برای خود و خانواده” Fehr گفت.

دوره های دانش آموزان تکمیل زیر یک میکرو برنامه های تحصیلی محسوب می شود نسبت به یک درجه است.

تغییر جمعیتی نیز اثرات آموزش عالی Fehr گفت. “کمتر و کمتر زنان با داشتن کمتر و کمتر کودکان است.”

این به این معنی تعداد 18 – 24 ساله – که باعث می شود تا استخر سنتی دانشجویان – در حال کوچکتر شدن است.

از سوی دیگر, مسن, غیر سنتی دانش آموزان علاقه مند به کسب مهارت های جدید برای انطباق با تغییرات در حرفه خود به دنبال فرصت های شغلی جدید و یا به سادگی برای ثبت نام در دوره های آموزشی به ادامه یادگیری است که دانشکده ها – از جمله La Sierra – می تواند کمک به او گفت.

“ما باید وفق دهند که ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود ما ارتباط گفت:” Fehr, و اضافه کرد که هدف او این است که به لا سیرا یک رهبر در این تحول است. “گفت: من به اعضای هیات علمی کارکنان و هیئت امنا” من می خواهم لا سیرا در صف مقدم نمی دم آخر.'”

غیر سنتی دانشجو

Fehr یک درک عمیق برای آموزش و پرورش و تاثیر آن می تواند در زندگی یک دانش آموز به خصوص غیر سنتی یکی چرا که پس زمینه خود را.

Fehr ازدواج کردم یک هفته قبل از تولد 17 و نمی پایان دبیرستان. در عوض او با شوهرش به راه اندازی یک سرویس کامل ایستگاه گاز – او یک مکانیک خودرو و تعمیر وسایل نقلیه در حالی که Fehr همه چیز از پمپ گاز و فروش کالا به کار با تامین کنندگان و رسیدگی به حسابداری.

این زوج در ادامه به ایجاد و اجرای یک کسب و کار تلفن همراه تعمیر ماشین آلات سنگین. در همان زمان Fehr شد مدیر دفتر برای تمرین دندانپزشکی.

در نهایت Fehr تصمیم گرفت به دنبال او دیپلم دبیرستان. پس از صحبت با کالج مشاور او ثبت نام در انتقال دوره های کالج.

“من احساس به عنوان اگر من یک اسفنج خشک خیساندن تا اطلاعات” او به یاد می آورد. “این یک زندگی در حال تغییر تحول را تجربه کنند.”

شوهرش او را حمایت آموزشی حرفه و آنها نقل مکان بار دیگر به طوری که او می تواند حضور در دانشگاه کلگری.

Fehr شد تدریس در سطح دانشگاه که مسائل بهداشتی مانع از ادامه کار تعمیر. تا به حال او نمی بازگشت به مدرسه Fehr گفت: زندگی خود را خواهد شده اند بسیار متفاوت است. “ما می تواند زندگی یک دست-به-دهان وجود دارد.”

گاهی اوقات مردم سوال که آیا به دنبال آموزش و پرورش است که از لحاظ اقتصادی عاقلانه حرکت Fehr گفت: “در پایان وجود دارد ارزش عمیق ارزش است.”

فرد مناسب برای LSU

در جستجو برای یک لا سیرا, جمهور, دانشگاه, رهبران فکر Fehr شد فرد مناسب در زمان مناسب است.

“دکتر Fehr بهترین فرد در دسترس به La Sierra دانشگاه در زمان خود بر اساس مدارک نشان از تجربه و حمایت سازمانی و دانشگاهی ذینفعان” ریکاردو گراهام رئیس La Sierra دانشگاه هیئت امنا در بیانیه ای گفت:.

Fehr تا به درک درستی از عوامل تأثیر آموزش و پرورش گفت: David Geriguis LSU معاون مالی دولت گفت: در همین بیانیه است. “دکتر Fehr بسیار توانمند علمی رهبر است که می داند همیشه در حال تغییر آموزش عالی در چشم انداز. او توانایی های رهبری, چشم انداز و عشق برای Seventh-day Adventist مسیحی آموزش و پرورش در حال ویژگی های است که شما در خدمت او و دانشگاه خوبی است.”

بومی شمال آلبرتا, کانادا Fehr آمد به لا سیرا در سال 2015 به خدمت به عنوان شهردار دانشیار قبل از تبدیل شدن به کشيش در سال 2016.

قبل از LSU او در برمن دانشگاه که قبلا به عنوان شناخته شده کانادایی در دانشگاه کالج, Alberta. او استاد زبان انگلیسی وجود دارد قبل از برگزاری های مختلف اداری پست در نهایت تبدیل شدن به معاونت علمی مدیریت.

Fehr به دست آورده در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از دانشگاه کلگری از جمله درجه دکتری در زبان و ادبیات انگلیسی.


La Sierra رئيس دانشگاه شادی Fehr گفتگو با دانشجویان در دانشگاه پردیس. (عکس توسط Natan Vigna/حسن نیت ارائه میدهد La Sierra دانشگاه)

دیدار با شادی Fehr

La Sierra رئيس دانشگاه شادی Fehr بیش از رهبر یک نهاد علمی. برخی از منافع خارج:

  • خواندن: در حالی که او نمی باید زمان به عنوان خوانده شده به عنوان او می خواهم Fehr کار می کند بنابراین او نیاز به سفر بلوک کردن زمان به عنوان خوانده شده در طول پرواز است.
  • فرهنگ: Fehr لذت می برد “فرهنگ مطالعه” او می گوید و می کند بنابراین با مصرف اخبار تماشای تلویزیون و فیلم و مشاهده هنر است.
  • تلویزیون: Fehr و خواهر او Riverside منطقه ساکن لذت بردن از تماشای تلویزیون بریتانیا. آنها شراب خواری-تماشا “Downton Abbey” و به تازگی به پایان رسید “هوارد پایان.”
  • زمان حوادث: با نگه داشتن اخبار مهم Fehr, که باعث می شود زمان هر روز صبح به خامه چندین نشریه. او بار خوانده شده اخبار روز و همچنین اخبار مربوط به روند و مسائل آموزش و پرورش.

یادداشت سردبیر: یک نسخه از این داستان نوشته شده بود برای بهار سال 2020 موضوع ریورساید مجله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>