Coachella و دلیجان جشنواره ممکن است حرکت به اکتبر با توجه به coronavirus گزارش ها می گویند

این Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی ممکن است در حال حرکت به اکتبر با توجه به coronavirus نگرانی با توجه به گزارش منتشر شده در بیلبورد و انواع.

این Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره 21st edition در اصل برنامه ریزی شده را در امپراتوری باشگاه چوگان زمینه 10-12 آوریل و مارس 17-19 به دنبال خواهر رویداد دلیجان کشور جشنواره موسیقی مارس 24-26.

این خبر پس از هفته گذشته لغو جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و SXSW در آستین تگزاس به دلیل coronavirus نگرانی. بیش از آخر هفته شهرستان ریورساید که در آن جشنواره برگزار می شود, اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس پس از شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد COVID-19 تایید شد در Coachella Valley. بعد از آن روز مقامات لغو BNP Paribas Open, محبوب مسابقات تنیس در هند حلقه چاه برنامه ریزی شده برای این هفته است. این Indian Wells Tennis Garden تنها چند مایل دورتر از این جشنواره زمینه را در Indio. روز دوشنبه سه coronavirus موارد اعلام شد در Coachella Valley.

Coachella 2020 بود که به عنوان یک پیوست خشم علیه ماشین رپ Travis Scott and Frank Ocean, با اجرای برنامه از Lana Del Rey, دنی الفمن و اجرای جواهرات در میان بیش از 100 نفر دیگر.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

این گزارش در بیلبورد و انواع گفت که جشنواره پروموتر Goldenvoice مشغول به کار بود با مقامات و رزرو عوامل به حرکت جشنواره به ماه اکتبر است.

Goldenvoice صحنه اولین Coachella در اکتبر سال 1999 با Rage Against the Machine, بک, ابزار, و بیشتر. در سال 2013 توافق داشته Coachella و دلیجان در این پولو زمینه از طریق 2030 این Indio شورای شهر نیز به تصویب دو سقوط تعطیلات آخر هفته که در آن Goldenvoice اجازه داده شد به مرحله دو بیشتر حوادث در امپراتوری باشگاه چوگان.

هیچ چیز اتفاق افتاده است با کسانی که تاریخ سقوط تا سال 2016 زمانی که پروموتر برگزار محبوب کویر سفر, جشنواره, با سنگ نورد, Paul McCartney, راجر واترز, باب دیلن, Neil جوان و کسانی که در back-to-back تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>