شهرستان رهبران دریافت coronavirus آزمون در لیک ال سینور

هنگامی که او را کمک نمی کند منجر ویلدومار بن Benoit ممکن است منجر به یک سبد خرید پایین راهرو سوپر مارکت.

رمان coronavirus همه گیر تبدیل شده ویلدومار عضو شورای شهر به خانواده اش اولیه غذایی خریدار. بنابراین او می خواستم تا مطمئن شوید که او نمی حامل ویروس خانه با مواد غذایی.

به این منظور Benoit شد در میان بیش از یک دوجین انتخاب و مقامات دولتی که رفت به الماس ورزشگاه در لیک ال سینور در روز شنبه, مارس 21 برای دریافت تست شده برای COVID-19. این ورزشگاه بخشی از شهرستان را شبکه ای از سایت های که در آن ساکنان می توانید تست شده به صورت رایگان.

رفتن به دوشنبه, Benoit گفت که او در انتظار یک سواب تا بینی. او گفت که او یک “نه طولانی گرد و خاک” به پشت گلو خود را.

  • Riverside County Sheriff چاد بیانکو آماده آزمایش coronavirus در الماس ورزشگاه در لیک ال سینور در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهرستان ریورساید)

  • Temecula عضو شورای شهر Zak Schwank می شود تست شده برای coronavirus در الماس ورزشگاه در لیک ال سینور در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهرستان ریورساید)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • منیفی شهرستان Councilwoman Lesa Sobek می شود تست شده برای coronavirus در الماس ورزشگاه در لیک ال سینور در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهرستان ریورساید)

  • بروس بارتون رودخانه شهرستان را مدیریت اضطراری مدیر می شود تست شده برای coronavirus در الماس ورزشگاه در لیک ال سینور در پنجشنبه 21 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از شهرستان ریورساید)

“این بدون درد,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را خوب است برای ما به کمی دانش بیشتر از خیلی بیشتر حدس و گمان حتی اگر ما می تواند پیدا کردن فقط یک یا دو نفر” بود که این ویروس که نمی دانم آنها آن را به حال.

Riverside County Sheriff چاد بیانکو همچنین نشان داد تا در ورزشگاه. دیگران که آزمون شامل اعضای شورای از منیفی Temecula و لیک ال سینور به عنوان به خوبی به عنوان شهرستان مدیریت اضطراری رئیس بروس بارتون.

شهرستان مقامات سازمان رویداد روز پنجشنبه به گسترش آگاهی عمومی نیاز به تست. کارشناسان پزشکی گفته اند که آن را ممکن است برای کسی که بدون علائم به گسترش COVID-19.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

“این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد آماده شدن برای بازگشایی روند آن را به عنوان اطلاعات مهم در مورد که در آن ویروس است که در حال حاضر در حال حاضر — و یا نه در حال حاضر در جامعه ما” شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: از طریق ایمیل.

تعداد آزمایشات انجام شده در تست سایت کاهش پیدا کرده است و در هفته گذشته, Federico گفت. در حال حاضر حدود 2000 آزمون در روز در حال انجام است اما این شهرستان دارای ظرفیت برای 3,950 در روز است.

لیک ال سینور عضو شورای باب مگی که مورد آزمایش قرار گرفت گفت این بود “سریعتر و کمتر دردناک از اهدای خون و به شما ارائه خود و خانواده خود را با صلح از ذهن یک راه یا دیگری.”

“ما همچنین نیاز به تست ما اعداد به منظور دیدار با فرماندار (بازگشایی) معیارهای,” او گفت:. “پس چه راهی بهتر از به انتخاب رهبران از دره بیرون آمده و در زور و نشان می دهد که ما می ترسند و این که ما اینجا هستیم و ما در حال آزمایش است.”

از بعد از ظهر پنجشنبه در این شهرستان 6,343 تایید موارد coronavirus با 284 مرگ و میر مقصر این بیماری است. Riverside County شده است در یا در نزدیکی بالای مرگ و میر در میان کالیفرنیا 58 شهرستانهای چیزی مقامات گچ به شهرستان جمعیت بزرگ و بالا تست رای که برای شناسایی بیشتر موارد از شهرستانهای استان است که باید انجام تست کمتر.

تقریبا 90,000 تست شده اند در شهرستان ریورساید یک مقدار تقریبا برابر با 3.75 درصد از جمعیت شهرستان بیش از 2.3 میلیون نفر است. Federico گفت: این شهرستان منجر دولت در, درصد از جمعیت مورد آزمایش بر اساس اطلاعات در دسترس عموم در تست های انجام شده در دیگر شهرستانهای استان است.

لیک ال سینور و Indio بودند county اولین درایو از طریق تست سایت. پس از آن درایو از طریق سایت های راه اندازی شده اند در کنار رودخانه در برداشت یاران مسیحی و پرریس در جنوب کالیفرنیا عادلانه و حوادث مرکز.

علاوه بر این دولت با حمایت سایت های راه اندازی شده اند در هشت مکان countywide. این شهرستان آغاز شده است ارائه تست از جدول کلمات متقاطع کلیسای مسیحی در Moreno Valley و کلیسای جامع شهر کتابخانه عمومی وجود دارد و برنامه ای برای باز کردن سایت های تاج و Temecula.

قرار ملاقات مورد نیاز برای تست و آزمایش در دسترس به هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها COVID-19 علائم. وجود دارد هیچ از جیب برای هزینه های تست و در حالی که کسانی که در حال آزمایش خواسته خواهد شد که به ارائه اطلاعات بیمه آن را مورد نیاز نمی باشد.

در حالی که آزمایشات نشان می دهد که آیا کسی در حال حاضر آلوده, آنتی بادی آزمایش تعیین اگر آنها قبلا COVID-19. آنتی بادی آزمایش هنوز به طور گسترده ای در دسترس در شهرستان اگر چه یک county مطالعه در آثار.

برای دریافت تست انتصاب در یک شهرستان-اجرای سایت تماس 800-945-6171. قرار ملاقات در یک دولت-حمایت سایت می توان با مراجعه به lhi.مراقبت/covidtesting یا تماس 888-634-1123.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>