CISF واحد حراست Mazagon حوض در بمبئی گزارش COVID-19 موارد

دهلی نو: مرکزی صنعتی نیروی امنیتی گزارش 22 تازه موارد COVID-19 روز چهارشنبه با حداکثر 13 آمدن از آن واحد است که نگهبانان کشتی ساختمان Mazagon حوض Shipbuilders با مسئولیت محدود (MDL) در بمبئی.
به MDL یکی از کشور های پیشرو در دفاع از بخش عمومی انجام کشتی سازی که به ساختن کشتی های جنگی و زیردریایی. این توابع تحت فرمان وزارت دفاع.
این دومین دفاع PSU که در آن CISF گزارش شده عفونت کروناویروس در میان پرسنل خود را پس از آن واحد مستقر و به ارائه ضد تروریستی پوشش به کشتی جنگی, ساختمان, تاسیسات, باغ رسیدن به Shipbuilders و مهندسین با مسئولیت محدود (GRSEL) در کلکته.
حداقل 40 CISF پرسنل ارسال شده در GRSEL واحد تا به حال قرارداد عفونت غیر از مرگ یک دستیار Sub بازرس رتبه رسمی.
تنها دو نفر از کارکنان این واحد در حال حاضر تحت درمان و استراحت بهبود یافته اند.
طبق آخرین اطلاعات CISF دیدم 22 تازه موارد coronavirus پس سه شنبه 13 به MDL بمبئی سه هر یک از آن واحد است که سپاه پاسداران از فرودگاه دهلی نو و Delhi Metro, دو, در, دولت, ساختمان واحد های امنیتی مستقر در دهلی نو و در ONGC بمبئی.
کل فعال CISF موارد در MDL 14 در حال حاضر.
درباره 1.62 لاخ پرسنل نیروی قوی در مجموع از 95 فعال COVID-19 موارد در حالی که 137 بهبود و پنج پرسنل در حال نقاهت.
“همه تازه موارد گزارش شده از واحد است که نگهبانان ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو است از آن دسته از پرسنل که نه در وظیفه” یک CISF سخنگوی گفت.
“آنها تحت قرنطینه به عنوان بخشی از تماس با ردیابی از سربازان آن که مثبت شدند همه گیر قبلا” سخنگوی گفت.
همه از جمله تماس با ما-ترسیم پرسنل نگهداری می شدند قرنطینه در یک جداگانه اختصاص ساختمان پس از 10 روز گذشته او اضافه شده است.
این فرودگاه دهلی CISF واحد مانند دیگر فرودگاه واحد در شهرهای مختلف شده است به طور مداوم در حال کار برای تسهیل مسافران شبانه روزی یا د-شبانه روزی ویژه نجات پروازها از و یا به هند در طول مستند دوره و واحد است که در حال حاضر تامین IGI پس از یک تعداد محدودی از پرواز تجاری به طور منظم شروع از دوشنبه.
محل سکونت-حکیم دهلی است حداکثر 57 فعال COVID-19 موارد در شبه نظامی پس از 26 در بمبئی 3 در کلکته 4 در Bokaro (Jharkhand) و دو در چنای.
نیروی به گزارش سه مورد مرگ ناشی از کوروناویروس.
این CISF ملی هواپیمایی نیروی امنیتی حفاظت 63 فرودگاه در حال حاضر به غیر از تامین امنیت زیرساخت های حیاتی در هسته ای و هوافضا دامنه. (سازمان)

مقاله قبلیفولکس واگن هند معرفی لیزینگ انعطاف پذیر گزینه های تامین مالی به فروش درایو میان COVID-19

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>