رئیس دادگستری بررسی عملکرد منطقه دادگاه

Excelsior خبرنگار
سرینگر جولای 19: رئیس دادگستری جامو و کشمیر بالا, دادگاه, عدالت, Gita Mittal بررسی عملکرد تمام دادگاه های ناحیه ای از UTs جامو و کشمیر & لاداخ در یک روش مرحله به مرحله. نقد و بررسی است در حال انجام از طریق حالت مجازی.
کار از ناحیه دادگاه کارگل Shopian, Kulgam و Reasi بررسی شد توسط رئیس دادگستری در 13th جولای. تعامل با ماموران قضایی از منطقه Kathua, Poonch, Doda و Ganderbal برگزار شد در ژوئیه 14 و عملکرد دادگاه های ناحیه ای از منطقه Budgam سامبا, Rajouri و Bandipora دریافت کرده بود در روز 18 ژوئیه.
رئیس دادگستری پیوسته اداری قضات مربوطه ولسوالی در طول تعامل از طریق حالت مجازی.
بررسی عملکرد منطقه دادگاه رئیس دادگستری تحت تاثیر قرار بر تمام ماموران قضایی از این 12 منطقه به سرعت دور از موارد اصلی محوری در موارد اصلی. دادستانی توصیه شد برای اطمینان از سریع اجرای تعمیر و نگهداری سفارشات به طوری که افراد در نیاز فوری به تعمیر و نگهداری قادر به درو سود واقعی از تعمیر و نگهداری سفارش.
ماموران قضایی شد را به خود اختصاص دهد در شناسایی اولویت موارد بحث در مورد راه و روش برای کاهش تعلیق از موارد و اختیار از موارد مربوط به ضعیف تر از بخش های جامعه نیز از زیر دنباله زندانیان. قضایی و افسران توصیه برای افزایش شنوایی از موارد اورژانس طبیعت از طریق ویدئو کنفرانس مرکز.
در نظر گرفتن سهام از زیرساخت مسائل منطقه دادگاه رئیس دادگستری تحت تاثیر قرار بر اصلی منطقه & جلسات قضات به شدت این موضوع زیرساخت با دولت و همچنین با نگران مدنی بخش است. وضعیت پروژه های در حال انجام کسب زمین برای رسیدگی به ساخت و ساز جدید دادگاه مجتمع نیز بررسی توسط رئیس دادگستری.
او نیز باید با تعامل قضایی و افسران باقی مانده ده ولسوالی در یک روش مرحله به مرحله در آینده نزدیک.

مقاله قبلیDr Jitendra افتتاح Doda پروژه جاده, دارای, DISHA جلسه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>