چیدمبرم از مرکز تصمیم به قرض اضافی 4.2 لاخ cr

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز شنبه با استقبال از این مرکز تصمیم به قرض اضافی 4.2 لاخ کرور و گفت: آن را باید مورد استفاده قرار گیرد به منظور کمک به فقرا و دوباره شروع به اقتصاد است.

“پس از مقاومت در برابر درخواست های ما به خصوص از طریق اظهارات CEA دولت در نهایت تصمیم به قرض گرفتن مبلغ اضافی از Rs 4.2 لاخ کرور روپیه در نظر گرفتن پیش بینی کسری مالی به 5.38 درصد است. ما ضمن استقبال از تصمیم” او در بیانیه ای گفت.

ارشد کنگره رهبر با این حال گفت: “کافی است به قرض گرفتن بیشتر مگر اینکه مقدار استفاده می شود به منظور کمک به فقرا و دوباره شروع به اقتصاد است. ما مشتاقانه منتظر به تجدید نظر در هزینه های بودجه برای 2020-21.”

انعکاس احساسات مشابه مطرح شده توسط چند اقتصاددانان برجسته او به دادگاه تجدید نظر به دولت مرکزی برای ریختن آن رزرو و قرض گرفتن بیشتر در 2020-21.

“نظر ما این است که بودجه کسری مالی از 3.5 درصد باید یک محدودیت در این زمان فوق العاده ای” او در بیانیه ای گفت:.

دولت در روز جمعه آن تجدید نظر ناخالص بازار استقراض هدف از برآورد تومان 7.8 لاخ کرور روپیه به تومان 12 لاخ کرور روپیه در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

“برآورد ناخالص بازار استقراض در سال مالی 2020-21 خواهد شد Rs 12 لاخ کرور در محل از تومان 7.80 لاخ کرور طبق بود 2020-21. فوق تجدید نظر در استقراض شده است لازم است در حساب از COVID-19 همه گیر” وزارت مالیه تا به حال در بیانیه ای گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>