گیلاس تولید کنندگان ترس تلفات سنگین در میان Coronavirus

No takers for cherry crop this season as pandemic lockdown has hit the supply chain in Kashmir. —Excelsior/Shakeel
Takers برای cherry محصول در این فصل به عنوان همه گیر مستند است و آمار عرضه های زنجیره ای در کشمیر. —اکسلسیور/شکیل

سهیل Bhat

سرینگر, مارس 24: گیلاس تولید کنندگان در کشمیر ترس تلفات سنگین در این سال به عنوان کل زنجیره تامین شده است مختل Coronavirus همه گیر و مستند در سراسر کشور.
این مستند که به اجرا گذاشته شده است برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 عفونت در دره همراه با دیگر نقاط کشور به شدت ضربه گیلاس صنعت در کشمیر با توجه به بسته شدن تمام بازارهای خرده فروشی و مغازه های خدمات حمل و نقل.
با مقدمه ای از یک چگالی بالا انواع گیلاس, Abdul Qayoom یک orchardist گفت که آنها انتظار بازده بهتر در این سال, اما این بیماری همه گیر از بین برد تا کل فصل. “همه ترس به حرکت در اطراف با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. حمل و نقل کارگران و خریداران همه مقدس به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود. در چنین سناریو چگونه ما فروش ما تولید می شود؟”, او پرسید.
در میان فصل برداشت گفت: تولید کنندگان روبرو هستند کمبود جعبه های بسته بندی و کارگران است. “ما قادر به پیدا کردن جعبه های بسته بندی و کارگران استفاده می شود که از خارج می آیند دره اما نمی آیند این زمان. ما نمی تواند آفت کش ها برای ما محصول این سال است. وجود دارد خوب تولید در این سال,” او گفت:. اما او از سرزنش دولت برای نشان دادن شانه های سرد به تولید کنندگان است.
“دولت است و نه انجام هر کاری به ما کمک کند. این Mandis باز هستند برای دو ساعت فقط. آنچه می تواند ما را در دو ساعت ؟ آن است که غیر ممکن است برای فروش یک محصول در یک دوره کوتاه از زمان به عنوان بسیاری از مراحل درگیر هستند,” او گفت:.
“بیش از حد بارش برف که دره را دریافت و در آغاز سال منجر به آسیب به درختان و در حال حاضر ما در مواجهه با مشکلات بسیار زیاد با توجه به مستند” دیگر رشد Mohamamd رامان از Harwan در حومه سرینگر گفت. مناطق دیگر که محصول رشد می کند عبارتند از Ganderbal, Tangmarg و Shopian.
با توجه به آمار رسمی گیلاس عملکرد 11,789 MT و 11000 تن در سال 2018 و 2019 بود.
که بسیار فاسد شدنی حدود 50% از محصول منتقل می شود هر سال از طریق یخچال وانت به خارج از بازار. همانطور که در مقامات ارقام حدود 400 تن بود و حمل و نقل جاده ای از طریق یخچال وانت سال گذشته است. علاوه بر این 400 تن بیشتر بود تقبل قایق از آب عبور در قطار و 900 تن توسط هوا, مقامات گفت.
مدیر باغبانی Aijaz احمد Bhat گفت: Excelsior که آنها را به ارسال یک پیشنهاد برای حمل و نقل محصول و در انتظار پاسخ است. “ما ارسال پیشنهاد به دولت است. آنها ممکن است استفاده از کامیون های یخچال به کشتی این محصول به خارج از, بازار,” او گفت:. وی افزود که وجود دارد در حدود 21 کنسرو واحد در کشمیر که در آن یک مقدار خوب پردازش خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>