رئیس PHDCCI VC دانشگاه علم و صنعت ایران, دیگران تماس بر روی Lt فرماندار

Lieutenant Governor, Girish Chandra Murmu meeting Chairman, PHDCCI Baldev Singh Raina at Raj Bhavan on Monday.
معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu جلسه رئیس PHDCCI بلدو سینگ Raina در راج Bhavan در روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار

سرینگر جولای 20: رئیس, دکترا, اتاق بازرگانی و صنایع و کشمیر بلدو سینگ Raina امروز به نام ستوان فرماندار Girish چاندرا Murmu در راج Bhavan و ارائه یک نقشه راه برای احیای اقتصاد اتحادیه خاک J&K.
رئیس مورد بحث با Lt فرماندار مختلف در مورد مسائل مهم برای کاهش مستقیم و غیر مستقیم اثرات اقتصادی بر مردم با توجه به COVID-19 pandemic علاوه بر آوردن اصلاحات در تمام بخش های اقتصادی.
او به دنبال Lt فرماندار مداخله برای نامزدی PHDCCI, J&K در همه تابلوهای مشورتی کمیته وظیفه نیروهای Apex سطح کمیته مشورتی (ALCC) و در سطح منطقه نظارت کمیته (DLMC).
او در ادامه مطرح مسائل مختلف از جمله macadamization از شهر, جاده ها و خطوط تمام جاده های اصلی منتهی به سمت مقصد توریستی; اجرای ملی صنایع دستی و Handloom توسعه برنامه های اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی از صنایع دستی و صنعتگران Handloom و بافندگان فرش و غیره.
این Lt فرماندار مشاهده شده است که UT دولت گرفته شده مختلف قابل طرح مثل مسکن سیاست; چشم پوشی از تمبر در تازه وام; شتاب استخدام; سیاست مالیات غیر مستقیم; دیجیتالی از اسناد زمین; تصویب املاک و مستغلات قوانین; e-مهر; آموزش و پرورش سیاست سرمایه گذاری; تهیه سرمایه گذاران جهانی سران برای جذب سرمایه گذاری در بخش خصوصی علاوه بر مختلف سیاست اصلاحات در خط لوله برای توسعه کلی از J&K و رفاه مردم آن است.
او اطمینان داد که رئیس PHDCCI که این مسائل پیش بینی شده توسط او خواهد بود نگاه کرد و به دقت خود را در اوایل redressal.
پروفسور مشتاق A. Siddiqi, معاون صدراعظم اسلامی دانشگاه علم و صنعت (دانشگاه علم و صنعت ایران) نیز نامیده می شود در سمت معاون فرماندار.
پروفسور Siddiqi جریان Lt فرماندار در مورد وضعیت جاری آموزش و برنامه های تحقیقاتی در این دانشگاه علاوه بر مسائل مختلف علمی و اداری اهمیت است. تکمیل صدراعظم تعهد و پروژه های مختلف کار می کند تحت PMDP نیز مورد بحث قرار گرفت.
این Lt فرماندار قدردانی دانشگاه برای کمک به سمت تلاش در برابر COVID-19 از طریق نوآوری مانند توسعه و طراحی کم هزینه ونتیلاتور منفی و فشار اتاق ،
وی پروفسور Siddiqi به اتخاذ نوآوری و reformative اقدامات برای توسعه دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان مرکز کیفیت آموزش و پژوهش فعالیت است.
یک هیئت از مسلمان Rashtriya منچ, J&K نیز نامیده می شود در سمت معاون فرماندار.
هیئت رهبری آن Convenor, Nazir Ahmad Mir ارسال یک یادداشت از خواسته های به Lt فرماندار مربوط به ایجاد اشتغال و توسعه بخش های مختلف از جمله کشاورزی و باغبانی و صنعتی و بخش تولید; مشارکت جوانان در فعالیت های ورزشی با مواد مخدر د-اعتیاد آگاهی مبارزات; ایجاد شکایت های عمومی سلول در ستاد منطقه; مسکن برای سیاسی مهاجران کارگران; رسانه های مستعمره مسکونی و غیره.
اعضای این هیئت همچنین ابراز قدردانی خود را نسبت به UT دولت برای به تازگی اعلام کرد سیاست مسکن.
این Lt فرماندار مشاهده شده است که دولت آغاز امداد رسانی عمومی برنامه که در آن او خود را در حال بازدید از منطقه و تعامل با مردم برای دریافت دست اول ارزیابی از مسائل محلی و رشد و نمو نیازهای مناطق مختلف.
با اشاره به اشتغال مسئله Lt فرماندار خواسته اعضای این هیئت به منظور تشویق جوانان به خصوص در مناطق روستایی به شرکت در استخدام درایو راه اندازی شده توسط دولت است.
او مطمئن اعضای این هیئت را به این مسائل واقعی پیش بینی شده توسط آنها را برای معاینه و اولیه خود را redressal.
رئیس جمهور, Jammu and Kashmir, حزب کارگران, Mir جنید به نام ستوان Governorand ارسال یک یادداشت تفاهم برجسته مهم سیاسی و اجتماعی و اقتصادی مسائل از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر.
او مطرح می های مختلف خواسته ها و مسائل عمومی اهمیت مربوط به upgradation مراقبت های بهداشتی زیرساخت با تمرکز ویژه بر روی COVID-19 مربوط به تلاش ها; استخدام بسته برای جوانان; حفاظت از خواص کشمیری Pandits در کشمیر; روزانه رتبه کارگران; رفاه به حاشیه رانده شده و تحت ممتاز بخش از جامعه; upgradation زیرساخت های ورزشی ایجاد مراکز تناسب اندام در تمام محلات و روستاها; تقویت تاسیسات آبیاری; گسترش شبکه راه آهن و معرفی مترو سیستم حمل و نقل; استقرار Samajik & Gyan Panchayat; فاضلاب و بهداشت کار; مواد مخدر د-اعتیاد مبارزات; احیای فعالیت های فرهنگی; Pahari رزرو; عفو در قدرت هزینه برای هر دو تجاری و مصرف کنندگان داخلی; macadamization از جاده ها و توسعه زیربنایی در مناطق کوهستانی و غیره.
این Lt فرماندار مشاهده شده که دولت با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای رسیدگی به مسائل مربوط به مردم از J&K.
او مطمئن JKWP رئیس جمهور که مسائل واقعی پیش بینی شده توسط او خواهد بود گرفته شده تا برای معاینه و اولیه خود را redressal و خواست او را به ادامه کار در جهت رفاه مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>