مرکز باید تمرین تعاونی فدرالیسم; روشن GST غرامت از کشورهای: Moily

دهلی نو: توصیف بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به عنوان “آرایشی و بهداشتی” عضو ارشد کنگره رهبر M Veerappa Moily روز دوشنبه گفت: این مرکز باید تمرین تعاونی فدرالیسم و حداقل روشن GST غرامت از دولت به فعال کردن آنها را برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

این بسته نشان دهنده بديع مانند ‘آتما Nirbar بهارات’ (متکی به خود هند) و “یک ملت یک جیره کارت’ که قرار بود اجرا شود و در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 Moily در بیانیه ای گفت.

با توجه به سهمیه کارت طرح در تمام کشور بود که تحت پوشش مارس سال 2021 سابق اتحادیه وزیر گفت.

به عنوان در هر FM اعلام این مهاجران هستند که نه تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) و نه دولت جیره کارت بهره مند ارائه خواهد شد 5 کیلوگرم دانه در هر فرد و یک کیلوگرم channa (گرم) هر خانواده برای دو ماه است که کاملا ناکافی Moily گفت.

مردم نیاز به حداقل 10 کیلوگرم دانه تا سپتامبر و شش ماه از جیره به غیر از جیره دارندگان کارت داده می شود باید برای دیدار با اين احتمالات است.

“بسته های اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman کاملا لفظی و لوازم آرایشی و بهداشتی. اگر شما از حذف این اعتبارات در حال حاضر ساخته شده در بودجه از فوریه سال 2020 به سبقت گرفتن است و حتی کمتر از یک لاخ کرور روپیه” Moily گفت.

کل پکیج در نهایت trickles به بیش از سه درصد از تولید ناخالص داخلی است.

“زمانی که کشور از دست می دهد 100 تومان از مالیات, مجموعه, مرکز, از دست می دهد و تنها Rs 29 و ایالات متحده از دست دادن Rs 71. حتی GST بوده است نه تفویض به آمریکا به خصوص برای ماه دسامبر, ژانویه, فوریه, مارس و آوریل” Moily گفت.

با توجه به تخصیص بودجه خود به درآمد تفویض به ایالات متحده است کمتر از آنچه که برآورد شده توسط 15th, سرمایه گذاری, کمیسیون, او گفت:.

در حال حاضر وضعیت اضطراری در مرکز موظف است حداقل به بازگرداندن عادی GST جبران توصیه شده توسط 15th مالی کمیسیون کنگره رهبر گفت.

“زمان آن رسیده است که برای این مرکز به بازی بازی تعاونی فدرالیسم. در حالی که این مرکز دارای تومان اختصاص داده. 40,000 کرور برای MGNERGA این مرکز ساخته شده است برای ارائه دولت با توجه به صرف پول بیشتر در کار جزء یا ارائه فلکسی-بودجه” Moily گفت.

نیاز ساعت است که برای تحریک تقاضا و افزایش بهبود اقتصاد است.

بیش از شش کرور کارگران مهاجر که در خیابان حداقل توجه در اعلام بسته او اضافه شده است.

حتی اعلام 1,000 تومان کرور روپیه از ساعت مراقبت’ صندوق’ خواهد تمرین به حتی کمتر از 150 تومان به ازای هر کارگر, Moily ادعا کرد.

“در حالی که وزیر دارایی می شود علائم کامل برای او علمی ورزش او حداقل نگرانی برای فقرا در خیابان از جمله مهاجران و تحریک اقتصاد کشور می شود nil, علامت,” او گفت:.

نارندرا نخست وزیر و وزیر دارایی شکست خورده اند به حساسیت تأمل در عذاب روستایی فقیر کارگر و همچنین واقعیت های اقتصاد Moily ادعا. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>