CDC coronavirus ارشاد محدود تر از کاخ سفید

توسط JASON DEAREN و مایک STOBBE

گینسویل, فلوریدا.— مشاوره از بالا متحده کنترل بیماری کارشناسان با خیال راحت به بازگشایی کسب و کار و موسسات در طول coronavirus همه گیر شد دقیق تر و محدود تر از این طرح منتشر شده توسط کاخ سفید در ماه گذشته.

هدایت که کنار گذاشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت همچنین ارائه توصیه ها برای کمک به جوامع تصمیم می گیرید که بسته به امکانات پایین دوباره در آینده flareups از COVID-19.

آسوشیتد پرس به دست آمده 63-صفحه سند است که دقیق تر از دیگر قبلا گزارش بخش از کنار گذاشتهشدن ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این نشان می دهد که چگونه تفکر CDC کنترل عفونت کارشناسان متفاوت از کسانی که در کاخ سفید مدیریت بیماری همه گیر پاسخ.

کاخ سفید را “باز کردن امریکا دوباره” طرح بود که منتشر شد مارس 17 شامل برخی از CDC رویکرد اما روشن است که تعهد برای بازگشایی تصمیم گیری شد تنها در دولت فرمانداران و مقامات محلی است.

در مقابل سازمانی ابزار ایجاد شده توسط CDC طرفداران برای هماهنگ پاسخ ملی به رهبران جامعه گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای “کمک به آمریکایی ها دوباره وارد زندگی مدنی” با این ایده که وجود دارد خواهد بود resurgences از این ویروس و بسیاری از سفارشی سازی مورد نیاز است. کاخ سفید هفته گذشته گفت که این سند پیش نویس و آماده برای انتشار.

این شامل انواع ویژگی که مقامات نیاز به تصمیم گیری آگاهانه برخی از کارشناسان گفت.

“کاخ سفید است فشار برای بازگشایی اما حقیقت این است که کاخ سفید نه تنها تا به حال یک طرح جامع که در آن تمام قطعات مناسب است. آنها در حال انجام آن تکه تکه,” دکتر گفت: ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association.

چنین مشاوره دقیق باید در دسترس بوده و بسیار زودتر گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است.

“بسیاری از مکان های مختلف با توجه به نحوه توسعه با خیال راحت بازگشت به کار گیرد. داشتن راهنمایی بیشتر در مورد که در اوایل ممکن است بیشتر اطمینان بخش به مردم است. و آن را ممکن است مانع برخی موارد” مورس گفت.

از شروع CDC کارکنان مشغول به کار در ارشاد بودند ناراحت کننده گره زدن آن به طور خاص به بازگشایی و ابراز اعتراض خود را به مقامات کاخ سفید وظیفه با تصویب ارشاد برای انتشار, با توجه به CDC رسمی اعطا گمنامی به خاطر آنها پاک نیست به صحبت با مطبوعات است.

CDC را راهنمایی دقیق بود و در نهایت کنار گذاشته توسط دولت آوریل 30 با توجه به داخلی دولت ایمیل و CDC منابع که اعطا شد گمنامی به خاطر آنها پاک نیست به صحبت با مطبوعات است. پس از AP گزارش در مورد دفن هدایت هفته گذشته کاخ سفید خواسته CDC برای احیای بخش هایی از آن که فرستاده برای تصویب با توجه به ایمیل ها و مصاحبه.

در روز سه شنبه CDC مدیر رابرت Redfield شهادت قبل از ایالات متحده آمریکا است که توصیه می شود “به زودی.” او از ارائه جزئیات بیشتر. داخلی دولت ایمیل نشان می دهد که Redfield تا به حال بارها و بارها به دنبال کاخ سفید تایید برای CDC هدایت و شروع در اوایل مارس 10.

هر دو CDC سند و کاخ سفید را منتشر طرح, توصیه جوامع بازگشایی در مراحل به عنوان محلی موارد coronavirus فروکش.

یکی از تفاوت های بسیاری با این حال توصیه برای زمانی که جوامع باید اجازه می دهد برای از سر گیری غیر ضروری سفر.

از کنار گذاشتهشدن CDC راهنمای توصیه جوامع برای جلوگیری از سفر غیرضروری در مراحل بازگشایی تا یکی از آخرین زمانی که موارد در پایین ترین سطح است. حتی پس از آن CDC محتاط است و توصیه می کند تنها یک “نظر” از سر گیری غیر ضروری سفر پس از 42 مستمر روز کاهش موارد COVID-19.

کاخ سفید طرح در مقابل توصیه می کند که جوامع “به حداقل رساندن” سفر در فاز 1 و فاز 2 بعد از 28 روز متوالی از کاهش “غیر ضروری سفر می تواند از سر گرفت.”

همانطور که از شنبه, CDC صفحه وب در سفر راهنمایی در طول همه گیر هنوز هم مربوط به کاخ سفید طرح است. این سختگیرانه تر راهنمایی وجود ندارد.

یکی دیگر از استارک تفاوت در فینال کاخ سفید برنامه ریزی و طراحی شده توسط اپيدميولوژيستها در CDC است دومی اذعان که COVID-19 مورد احتمال افزایش متحده پس از بازگشایی و دولت های محلی باید به طور مداوم نظارت بر جوامع خود نزدیک است.

کاخ سفید نهایی بازگشایی طرح فاقد راهنمایی در مورد چگونه جوامع محلی می توانید پیگیری اطلاعات فراتر از موارد مثبت. اما CDC سند ارائه می دهد افکار خود را در چگونه برای برنامه ریزی برای آن صورت را افزایش می دهد ممکن است رخ دهد به سرعت بیشتر با استفاده از اطلاعات دموگرافيک. CDC می گوید رهبران محلی می تواند به ویژه اطلاع از تعداد خانوارها با محدود سواد انگلیسی در یک منطقه چگونه بسیاری از مردم در فقر زندگی می کنند و یا هیچ پوشش بیمه درمانی و حتی آنچه در آن مناطق مدنی “فشار” ناشی از این ویروس مانند مکان های که در آن بسیاری از کارگران بیمار و یا حقوق از دست رفته به علت خاموش شدن ناگهانی.

کاخ سفید طرح ارائه می دهد چند جمله جزئیات و به جای گسترده ای را فراهم می کند راهنمایی های چنین به عنوان “حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران در صنایع انتقادی” و توصیه می کند متحده به “محافظت از آسیب پذیر ترین” در حال توسعه “سیاست های مناسب.”

در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده است که بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات به سرعت بیش از حد می تواند منجر به عواقب جدی در مرگ و میر و مشکلات اقتصادی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن همچنان به فشار متحده به عمل به حق یک سقوط آزاد اقتصاد است.

CDC دستورالعمل استرس خطرات ناشی از کشورها و مناطق از آن رفتن به تنهایی در چنین بار خطر ناک. این سازمان توصیه می کند ملی رویکرد به جای چهل تکه, به دلیل سیاست های یک دولت را در زمان بر دیگران.

“سفر الگوهای درون و بین حوزه های قضایی را تحت تاثیر تلاش برای کاهش جامعه انتقال بیش از حد. هماهنگی در سراسر ایالتی و محلی در حوزه های قضایی بسیار مهم است — به خصوص در بین حوزه های قضایی مختلف با کاهش نیاز” در این گزارش آمده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>