مورد ثبت برابر سونیا گاندی برای کنگره توییت در ساعت-مراقبت صندوق

بنگلور: یک مورد به ثبت رسیده است در برابر کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در کارناتاکا در ارتباط با یک صدای جیر جیر ارسال شده در حزب رسمی رسیدگی به ادعا سوء استفاده از PM-مراقبت صندوق, پلیس گفت:.

این سگرا شهر پلیس در Shivamogga منطقه ثبت شده مورد روز چهارشنبه بر اساس شکایت توسط Praveen K V که ادعا شده که @INCIndia رسمی توییتر دسته از کنگره تلاش برای ایجاد بی اعتمادی در میان توده های مردم با آن صدای جیر جیر با گسترش ‘بی اساس اتهامات عنوان شده علیه.’

دولت کنگره را محکوم کرد ثبت نام از این مورد است.

مورد به ثبت رسیده در بخش 153 و 505 (1)(B) از قانون مجازات اسلامی که مربوط به عیاشی و بیفکری تحریک مردم و آنها را تحریک به ارتکاب جرم علیه هر کلاس و یا جامعه است.

شاکی ادعا کرد که در تاریخ 11 مه در 6 ساعت, INC هند حساب توییتر پیام های ارسال شده علیه نخست وزیر نارندرا ادعا ‘سوء استفاده از PM-مراقبت صندوق راه اندازی به فعال کردن مردم کمک برای کمک به دولت در مبارزه با کروناویروس و “شبیه ناراحت کننده شرایط است.”

او به دنبال اقدام قانونی علیه سونیا گاندی و کنگره کارگران درگیر در دست زدن به حساب توییتر.

کارناتاکا کنگره سخنگوی Subhash Agarwal را محکوم کرد ثبت نام از مورد و گفت: “آن است که نقش و مسئولیت مخالفت با سوال از دولت است. دموکراسی خواهد مرد اگر مخالفان صدای محدود است.”

او همچنین گفت: تا به حال می گویند که وجود دارد بدون نیاز به PM-مراقبت صندوق که PM صندوق امداد در حال حاضر وجود داشته است. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>