Canucks پست بازی: سبز numbed بد اشتباهات Boeser رو به با پیشرفت


این کت آبی در زمان و فضا به دور از Canucks در روز یکشنبه. Anne-Marie Sorvin / USA TODAY Sports

امتیاز برای اندیشیدن به عنوان Canucks می دانید کسانی که اشیاء در آینه دید عقب — به دنبال بسته حذفی امیدوار — بسیار نزدیک تر از آنها به نظر می رسد پس از 2-1 ونکوور دست به کلمبوس روز یکشنبه در راجرز آرنا:

آناتومی دست دادن سخت: ‘این یک لطمه می زند و به صداقت. ما را ساخته اند برخی از زمین, اما شما فقط کردم به رفتن نگه دارید’

در جلسه قبلی با کت آبی این است چگونه تراویس سبز خلاصه عظیم سقوط در کلمبوس در مارس 1 که در آن Canucks led 3-1 از طریق 52 دقیقه و از دست 5-3:

“این نوع از بازی ها فقط شما را ترک. این خوب است که ما دو روز به دوباره و به عمل در قبل از یکی دیگر از بازی بزرگ است. این است که چگونه شما احساس می کنید پس از دست دادن سخت در حذفی هاکی و آن را مانند حذفی هاکی در حال حاضر.”

در روز یکشنبه وجود دارد برخی از احساسات مشابه به دلیل Canucks داد تا دو دوم-اهداف دوره در دو بد دفاعی gaffes و احتمالا می تواند برنده بازی 1-0:

“این یک لطمه می زند و به صداقت. ما را ساخته اند برخی از زمین, اما شما فقط کردم به رفتن نگه دارید. ما فقط سمت چپ مقابل net را باز کنید. ما به نوعی از تعقیب جن. ما شده اند بهتر است در برگزاری جلوی خالص و گاهی اوقات شما در یادگیری راه سخت است.”

ناتوانی در دفاع می تواند نگه داشتن Canucks از پیشروی به postseason. آنها می دانستند آنچه در یکشنبه بود همه چیز در مورد. این کت آبی عشق بازی است که در گل و لای زیرا آنها می دانند که آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به postseason و انجام کاری پس از دریافت آنها وجود دارد.

اگر هر چیزی کناکز آموخته دوباره در مورد چقدر سخت است برای برنده شدن در این زمان از سال است. آنها باید همه در 60 دقیقه و آنها می توانند هر مسافر. در اینجا برخی از گفتن پس از بازی طول می کشد. شما می شود قاضی od آنچه آنها واقعا معنی:

بو HORVAT: “ما باید برای کشف کردن راه برای دریافت آن انجام می شود. ما در حال گرفتن شانس و هدف قرار دادن پست ها و این كه انسان در راه آن می گذرد اما هیچ بهانه ای. ما باید برای پیدا کردن راه برای دریافت کنید که برنده شوید.

“این پایان-منطقه آگاهی است. ما را تا دو درجه یک فرصت (برای اهداف) و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد. شما باید آگاه باشید که در آن بچه ها هستند و ما نبودند و این هزینه با ما. آنها (کت آبی) بازی را به کامپیوتر خود آنها بوده ام در پلی آف و آنها می دانند که آنچه در آن طول می کشد برای دریافت وجود دارد و چگونه به محافظت از آگهی و که امشب.”

تایلر TOFFOLI: “ما در بازی و احساس می کنم ما باید برنده. آن زمان از سال که در آن هر کس در حال پخش است خوب اگر نه بزرگ و پیدا کردن راه را به نفع خود. ما باید برای حفاری های عمیق و از آن زمان برای شروع بازی هاکی بزرگ و نه فقط خوب هاکی.

“شما باید همه رفتن برای خودم امشب نا امید کننده بود. من تا به حال مقدار زیادی از فرصت ها و به دور از بازی من کمی — نه برگزاری به pucks و نقش و وادار کردن نقش. CBJ نقش آن راه و آن را خسته کننده و آنها بازی خوبی به اندازه کافی برای برنده شدن است.”

BOESER BOUYED با پیشرفت: “من برخی از مسائل و احساس بسیار خوب در خارج وجود دارد بنابراین امیدوارم من را به عقب به زودی’

خوش بینی برای یک براک Boeser بازیابی از یک دنده مصدومیت شد و یک ماه است.

بدبینی بود سوخت توسط علوفه که فصل ممکن است واقع شود.

بسته که در آن شما را در زمان پس از Boeser گره خورده بود تا نزدیکی بوفه با آندره Mangiapane در فوریه. 8 در راجرز آرنا — کناکز جناح به نظر می رسد تشدید بازوی خود را شانه و یا زمانی که بیرون کشیده شده و در یک بی دست و پا زاویه به دور از گرفتاری با شعله های آتش رو به جلو وجود دارد همیشه یک احتمال است که او ممکن است قبل از پایان فصل به طور منظم.

و در حال حاضر از آن خواهد شد زودتر از بعد. و زمان نمی تواند بهتر است.

Boeser در زمان بازی-روز اسکیت یکشنبه پس از ترخیص برای تماس و دوباره پیوستن به این باشگاه پس از اسکیت خود او تلفظ تنها مانع که باقی مانده است ramping تا تناسب اندام خود را به سطح.

“من برخی از مسائل و احساس بسیار خوب در خارج وجود دارد بنابراین امیدوارم من را به عقب به زودی” گفت: Boeser که 45 امتیاز (16-29) در 56 بازی در این فصل فراهم می کند و گزینه های فریبنده برای چگونه بالا-شش مخلوط را می توان پیکربندی شده است.

آیا آنها قرار داده و این گروه را به عقب با هم و تراز Boeser با J. T. Miller و الیاس Pettersson?

آیا آنها دوباره متحد تایلر Toffoli با پادشاهان سابق linemate تنر پیرسون و بو Horvat به عنوان محوری?

آیا آنها نگاه کنید در سمت راست-شات گزینه های در PP1 و PP2 و تعادل از آنچه Toffoli و Boeser می آورد ؟

پیش بینی احتیاطی تنها به بالا-شش چیزهای است که سبز است و آگاه چگونه Horvat توابع در خاموش شدن ظرفیت و که بهترین برای پیوستن به او را در سختی واگذاری — که بهترین دفاعی ظرفیت. که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما بازی بدون جن از بالاترین اهمیت در این مهم بازی است. بنابراین داشتن یک تیرانداز از خفا.

برای همه چیز است که گرفتار Boeser برای پیدا کردن سازگاری با گشاد گشاد راه رفتن او و شات دقت و سرعت او هنوز دوم در تیم عکس (166) دارای پنج قدرت-بازی بازی اهداف و دارای مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود در یک لاشی 9.6 درصد تیراندازی.

“ما نیاز به او گفت:” میلر.

که ممکن است برخی از زمان. یا شاید نه به دلیل وخیم چشم انداز لغزش از برگشتی.

با چهار بازی در شش روز هفته و زمان عمل در حق بیمه به دلیل استراحت و بازیابی از ارزش بیشتری نسبت به سیستم های re-فرشنرس — آن را می شود سخت تر برای دریافت Boeser و رفتن هر چه زودتر. یا دوباره شاید نه.

“وجود دارد برخی از نقاط در این سال که در آن شما در جاده هستید و نمی اسکیت — و شما می دانید که یک مرد نیاز به یک عمل — و شما سعی می کنید برای شبیه سازی آن کمی در صبح اسکیت بازی کردن و انجام برخی از کار اضافی” گفت: سبز. “ما احتمالا نمی خواهد تمرین زیادی رفتن به جلو است.”

کناکز ندارد تمرین جمعه به طوری که به نظر می رسد نشان می دهد Boeser سازمان دیده بان ممکن است دیگر.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/@benkuzma

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>