Canucks نوت بوک: اضافه کردن بازی روز روال و تمرکز به “مایع” اردوگاه سفرنامه


سر مربی تراویس سبز با یک ماسک صورت و کلیپ بورد, سبک ونکوور کناکز تمرین از غرفه در راجرز آرنا. داریل Dyck / کانادا مطبوعات

ونکوور کناکز به دنبال ساخت برخی از اردوگاه ریتم حتی اگر هیچ مخالفان به بازی فقط رتبهدهی نشده است

وجود دارد هیچ چیز عادی مورد جدید اما ونکوور کناکز خود را به بهترین شنبه برای شبیه سازی یک دوز از روش های قدیمی.

در چهارمین روز از NHL تیم بازگشت-به-بازی, آموزش چادر سر مربی تراویس سبز خواسته بازیکنان خود را به رویکرد این روز را به عنوان اگر آنها تا به حال یک بازی برنامه ریزی شده در شب.

آنها در زمان یک صبح اسکیت. آنها مختصری رسانه جلسه پس از. سپس آنها به خانه رفت و استراحت فقط به عنوان آنها همیشه خواهد بود.

در دفتر ثبت دعاوی حقوقی بود 7 p. m. intrasquad داد و بیداد. آن را نمی خواهد مانند یک نمایشگاه بازی اما آن را به بازیکنان چیزی به تمرکز بر روی.

“فقط در تلاش برای تقلید چه بازی خواهد بود بسیاری از اوقات در اردوگاه آموزشی شما با داشتن یک نمایشگاه بازی درست در این زمان” سبز گفت: از طریق زوم.

نیمکت رئیس گفت که به احتمال زیاد این تیم را تکرار کردم و این روال.

“خوب به عقب بر گردیم به نوسان از چیزهایی که” Canucks جناح تنر پیرسون گفت.

“این سرگرم کننده فقط مانند یک بازی عادی روز” جیک Virtanen اضافه شده است.

“اردوگاه سخت شده است, سبزتر شیوه های فوق العاده سخت است. آن بوده است اردوگاه های فوق العاده رقابتی و ما بسیار هیجان زده به دریافت چیزهای نورد در اینجا. هر کس است که به دنبال خوبی و من هیجان زده برای امشب.”

سبز گفت که او نمی دانست چه یخ در دسترس خواهد بود پس از این تیم نقل مکان کرد به ادمونتون برای جولای 29 نمایشگاه بازی برابر Winnipeg Jets یا مقدماتی خود را در سری برابر مینه سوتا وحشی که شروع می شود Aug. 2 راجرز در محل.

“سازگار و متمرکز است که دو واژه ما با استفاده از با گروه ما. بودن مایع است که بخشی از آن را. من نگران هستم در مورد آن در همه,” او گفت:.

پنج شنبه خبر داد و بیداد طرح به نام دو 25 دقیقه دوره با برخی از زمان توقف و همه مجازات تماس منجر به ضربات پنالتی. مهارت های مربی گلن کارنگی بود و انتظار می رود به بازی داور.

هنوز در انتظار

نه Micheal Ferland و نه براندون ساتر در پنج مرحله یا صبح اسکیت البته Ferland آیا اسکیت با سیاه aces گروه از عمق اسکیت بازان همه از Utica ستاره های دنباله دار.

Ferland اعلام شد نا مناسب برای بازی روز دوشنبه. او نمی اسکیت شنبه بود اما با اسکیت با گروه بعد در روز چهارشنبه.

روشن نیست چه موضوع با عنوان NHL دستور داده است تا تیم به فاش کردن صدمات یا COVID-19 اخبار به رسانه ها. بازیکنان به سادگی اعلام کرد به عنوان نا مناسب برای بازی در صورتی که قادر به شرکت در یک جلسه.

“امیدوار است که او به عقب به زودی” سبز گفت: از Ferland وضعیت.

ساتر اعلام شد نا مناسب برای بازی روز شنبه و به نظر نمی رسد بر روی یخ. او از عمل در روز پنج شنبه بیش از حد.

این Demko-Rathbone پویا

Netminder تاچر Demko لبخند زد وقتی از او خواسته شد در مورد چهارشنبه خبر بزرگ که دفاع چشم انداز جک Rathbone را امضا کرده بود.

“که فقط عالی بود,” او گفت:. مادر او را به حال بازی والیبال با Rathbone, عمه زمانی که آنها جوان بودند و باقی مانده اند دوستان خوب.

هنگامی که یک نوجوان Demko به بوستون نقل مکان کرد به بازی هاکی در کالج بوستون مادر خود را ساخته شده مطمئن شوید که برای اتصال او را با Rathbones. آنها که به او تماس بگیرید اگر او تا به حال نیاز به هر چیزی.

خانه خود را تبدیل به یک خانه دور از خانه. Demko است که تنها چهار سال مسن تر از Rathbone و بنابراین هر دو اول در مدارس.

“من بیش از وجود دارد و خیلی اوقات گرفتن یک وعده غذایی خانه پخته شده بازی ایکس باکس با جک” او به یاد می آورد با یک پوزخند است. “من همیشه لذت می برد که در اطراف آنها را.”

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>