Canucks بازی روز: کت آبی, لیسیدن زخم های خود را در حذفی شکار

کناکز میزبان خسته کلمبوس تیم در روز یکشنبه که قابلیت آسیب لیست به عنوان طولانی به عنوان بازوی خود را.

بازی بعدی

یکشنبه

Columbus Blue Jackets (32-21-15) در مقابل ونکوور کناکز (35-26-6)

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

بزرگ MATCHUP

کوین هیوز در مقابل الکساندر Wennberg

کلمبوس جناح فرود یک ضربه سخت در Canucks’ rookie blue-بوش هفته گذشته. هیوز است که در برخورد با سفت بازگشت پس از. خواهد هیوز پیدا کردن یک راه برای دقیق انتقام ؟

پنج چیز به دیده بان

1. صدمات

کناکز شده اند با استفاده از صدمات به عنوان بهانه و وقتی که شما می بینید کت آبی’ صف کارت شما می توانید درک که چرا. کناکز پایین پنج بچه ها اما کلمبوس آمد به آخر هفته از دست رفته متناوب هشت بازیکن. آنها برنده ام فقط دو تا از گذشته خود 13 بازی. و آنها هنوز هم به نحوی در حذفی شکار. رایان موری از دست رفته بازی روز شنبه او را لمس کنید و برای یکشنبه.

2. نزدیک آن

همه ما می دانیم که چگونه همه چیز رفت و برای Canucks هفته گذشته در کلمبوس: آنها می خواهم بازی امن و 50 دقیقه. و سپس چرخ سقوط کردن. وجود دارد بدون شک آنها خواهید بود به دنبال یک بازی کامل 60 در راجرز آرنا.

3. پرش

کناکز بازی کرده بود سه بازی خوب قبل از روز جمعه برنده بیش از کلرادو اما دچار ضرر و زیان در هر تفرج. آنها می خواهم برنده بازی در اوایل سال جاری زمانی که آنها بازی ضعیف. آنها به خوبی در برابر کلرادو اما خوش شانس بودند که Avs نمی کراوات آن را در اواخر. آیا سرنوشت را به بازی می آیند یکشنبه ؟

4. نام خود را به دروازه بان

مهم نیست که کلمبوس قرار داده شده است در خالص این فصل آنها را دریافت کرده ام عملکرد قوی. Joonas Korpisalo آغاز شده و روز شنبه در ادمونتون بنابراین ستاره rookie الویس Merzlikins می تواند بازگشت او به کلمبوس چین روز یکشنبه پس از زمان از دست رفته با یک ضربه مغزی. او را در سفر با تیم و تمرین جمعه هر چند که از شنبه او نبود فعال کردن مجروح رزرو.

5. خسته مسافران

کلمبوس بازی Oilers شنبه. یکشنبه سوم بازی سریع غرب کانادا سفر جاده ای. آنها در کلگری در روز چهارشنبه. وجود دارد بدتر پشت به پشت از پرواز از ادمونتون به ونکوور, اما آن را هرگز آسان چیز برای یک سفر تیم به مقابله با دو بازی در دو روز در دو شهر مختلف.

CANUCKS’ پیش بینی صف

جلو

J. T. Miller — الیاس Pettersson — تایلر Toffoli

تنر پیرسون — Bo Horvat — Loui Eriksson

آنتوان روسل — آدم Tipping Point Pr — زاک MacEwen

تایلر Motte — برندن ساتر — جیک Virtanen

دفاع

الکس Edler — Troy Stecher

کوین هیوز — کریس Tanev

اسکار Fantenberg — تایلر مایرز

Goaltenders: تاچر Demko لوئیس Domingue

کت آبی’ پیش بینی صف

جلو

الکساندر Wennberg — Pierre-Luc دوبوا — امیل Bemstrom

نیک فولینو — بون Jenner — گوستاو Nyquist

کوین Stenlund — رایلی نش — اریک رابینسون

یاکوب Lilja — Devin ساحل — Stefan Matteau

دفاع

ژاک Werenski — Markus Nutivaara

ولادیسلاو Gavrikov — دیوید Savard

اسکات هارینگتون — اندرو Peeke

Goaltenders: Joonas Korpisalo, Matiss Kivlenieks

خلیج بیمار

کت آبی: جاش اندرسون (شانه) طب اتکینسون (رگ به رگ مچ پا) الیور Bjorkstrand (شکسته مچ پا) ست جونز (شکسته مچ پا) دین Kukan (زانو), Alexandre Texier (کمری شکستگی), Nathan Gerbe (undisclosed), الویس Merzlikins (ضربه مغزی), رایان موری (نامعلوم)

Canucks: یعقوب Markstrom (زانو), براک Boeser (کبود غضروف دنده), Micheal Ferland (پست-علائم ضربه مغزی), جاش Leivo (شکسته زانو), Jay Beagle (نامعلوم)

تیم های ویژه

قدرت بازی

کت آبی: 15.0 درصد (25-برای-167, 28); Canucks: 23.4 درصد (48-برای-205 هفتم).

مجازات کشتن

کت آبی: 83 درصد (هفتم); Canucks: 80.5 درصد (15).

pjohnston@postmedia.com

Twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>