Canucks در 50: زمانی که ونکوور ‘کوچک’ قطع شد با عنوان محدود پادشاهان’ دیوید


L. A. را Jarret Stoll جشن خود را بازی – سریال-پیروزی برابر ونکوور کناکز در راجرز آرنا در مارس 22, 2012. پادشاهان در زمان شماره 1 Canucks در دور اول در مسیر به اولین جام استنلی عنوان اولین هشتم بذر برای به انجام رساندن این شاهکار در تاریخ NHL. مارک ون منن / فایل های PNG

آنها دو بار از به طور منظم فصل شانزه. آنها سخت تر grittier عمیق تر. اما ونکوور نمی توانستم تکان متناقض فصل به طور منظم و اعزام شدند در دور اول پلی آف 2012

در حقیقت ما باید آن را دیده اند در حال آمدن است.

اول از همه متنفرم.

2012 ونکوور کناکز بودند هاکی کوچک و هیچ کس آن را دوست دارد — حتی بسیار مودب سوئدی هستند. و به عنوان رئیس جمهور برندگان جایزه برای دومین مستقیم فصل Canucks تا به حال روزنه می آید که به عنوان دانه بالا در جام استنلی مسابقات و سولفات است که همراه با آن است.

در خارج از مرزهای B. C. ونکوور در حال حاضر نفرت به عنوان یک whinging غواصی مستحق بازنده به Boston Bruins که با وجود اینکه سرعت-کیسه دسته از اراذل و اوباش بودند با بوق و کرنا به عنوان بازی “کانادا راه” در حالی که بسیار ماهر Canucks بودند صرف *تف* یورو imposters.

قبل از باز کردن آنها-دور حذفی سریال the L. A. پادشاهان ملی پست صفحه claxoned: “کانادا تیم ؟ هیچ به لطف” بازتابی از یک آنگوس رید نظرسنجی اعلام کرد که تقریبا نیمی از این کشور شد باز ریشه در برابر آنها.

ادمونتون ژورنال نویسنده Dave کالاهای اساسی آنها را به نام “نفرت انگیز ترین تیم از thuggish Philadelphia Flyers از اوایل دهه 1970” در حالی که همکارش در سراسر شهر آفتاب نویس رابرت Tychkowski توصیف آنها به این ترتیب: “آنها ناله و شکایت کردن. آنها لاک پشت. آنها می خواهند داوران خود را برای مبارزه با جنگ است. متکبر هستند آنها گاز مردم و طرفداران خود را آتش به ماشین پلیس.”

عشق از آلبرتا tar sands قطعا باعث این پاسخ از goaltender Cory اشنایدر پس از 4-1 بازی 1 از دست دادن به پادشاهان که در آن داخلی detestation خود را آشکار زود و اغلب.

“شما نگاه کنید در اطراف لیگ و مردم دوست ندارند ما و پیتسبورگ و ما دو نفر از این بهتر تیم” اشنایدر گفت: Ed Willes. “شما را دیدم دارسی Hordichuk و بن مشتاق در ادمونتون. هیچ کس در مورد مراقبت از ادمونتون بنابراین هیچ کس آنها متنفر است. این که ساده است.”

این بود که چرا با schadenfreude پادشاهان’ حساب توییتر lobbed آن نارنجک به صفوف Canucks طرفداران: “به هر کس که در کانادا و خارج از میلاد خوش باشی.”

کلوب یا باشگاه متورم با اعضا به عنوان پادشاهان آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است به آنها زدم خاموش به طور منظم فصل شانزه در پنج بازی از جمله فراگیر هر سه آنها در ونکوور.

نفرت نقش خود را, اما حقیقت نشان می دهد “آمار” بزرگترین عامل است.

در اواسط ماه مارس Chicago Blackhawks defenceman دانکن کیت تحویل آرنج به سر دانیل Sedin, concussing کناکز’ star درآمد پنج بازی تعلیق و همیشگی نفرت از یک شهر است.

آن را کنار Sedin برای یک ماه و در زمان او بود که 100 درصد واقعی 100 درصد نه جعلی یک تیم خود را در یک 3-0 سوراخ. کناکز شد مطمئن شوید که آنها می خواهم که قادر به غلبه بر عدم وجود خود را پیشرو هدف-گلزن به عنوان 2012 تیم قرار بود به اندازه کافی عمیق به غرق هر گونه مخالفت و آنها را شبیه آنها می رفتن 8-1 پایین کشش.

مطمئن شوید که آنها نمی نمره به همان اندازه و یا برنده شدن در بازی به عنوان بسیاری از سال 2011 جام استنلی فینالیست, اما آنها می تواند به رخ کشیدن خط سوم با دو رقمی گلزنان (کریس Higgins, 18; Jannik هانسن 16), خاموش شدن خط چهارم با ماکسیم Lapierre و faceoff پادشاه مانی رسیده و دو goalies که ترکیب را به نفع خود William M. جنینگز جایزه برای پایین ترین اهداف در برابر.

اما Sedin عدم وجود خط خارج کناکز’ bullet train.

“اگر یک بازیکن به شدت تغییر می دهد همه چیز را برای تیم خود را, شما احتمالا نمی باید عمق کافی برای برنده شدن به هر حال” نبوی هیگینز گفت: قبل از این سری است.

“شما باید قادر به برنده شدن بدون یکی از بهترین بازیکنان است.”

در دور اول خروج از رتبه بندی به عنوان بزرگترین چوک مدرن در تاریخ NHL تا Tampa Bay Lightning برداشت قاشق چوبی در سال 2019 زمانی که پیچ و مهره شد اولین تیم در گسترش عصر به جاروب پس از پیروزی رئیس جمهور جایزه در حال سقوط به * * * * سرفه سرفه* جان Tortorella-مربی Columbus Blue Jackets در دور اول.

با بهره مندی از چشم انداز 20/20 در حال حاضر فراهم شده توسط ادراک ما یک تصویر بسیار واضح تر از چگونه از نزدیک همسان پادشاهان و Canucks شد.

حقیقت ونکوور تیم ملی بود که از متناقض و پراکنده موثر. بدون Sedin این Canucks ندارد, 100 نقطه تولید کننده یا 40-گل. قدرت خود را در بازی رفت یک صخره در نیمه دوم فصل با فقط 16 گل در 40 بازی. که خشکسالی ادامه داد: در این پست از فصل زمانی که Canucks رفت 0-14 در سه بازی اول.


ونکوور کناکز طرفداران در زمان بازی 5 اضافه کاری دست دادن به L. A. پادشاهان سخت است.

مارک ون منن / PNG

و پادشاهان با وجود اینکه هشتمین دانه نیست یک دسته از chumps. آنها را به دست آورد و اقیانوسیه را بدست آورد اما منفجر آگهی در سه تا از چهار نهایی بازی را به سقوط به هشتم بذر. سپس جاناتان سریع. پادشاهان’ netminder دوم شد و در GAA در فصل به طور منظم (1.95) قرار داده و در یک اجرا حذفی برای سنین درخشان خود 1.41 GAA و .946 صرفه جویی در صد درآمد او Conn Smythe جایزه به عنوان حذفی MVP.

در پایان این پادشاهان تا به حال بهتر تمثيل بودن سیندرلا بهتر از جالوت — به آنها یورش برده و به اولین جام استنلی عنوان انجام آن را در تاریخی مد.

“ما قطعا در شوک” اشنایدر گفت: Postmedia پس از سری.

“شانس بودند که در برابر ما را به عقب می آیند اما ما احساس صادقانه است که اگر کسی آن را انجام می دهیم ، شما باید به آن اعتقاد اما در پایان روز, من فکر می کنم ما فقط بیش از حد ،

“این است چگونه برگشتی هستند. گاهی اوقات شما نیاز به برخی از سحر و جادو شما نیاز به برخی از شانس. اما تعهد ما به انجام و اجرا و اگر ما نمی که تقصیر ما نیست.”

jadams@postmedia.com

twitter.com/TheRealJJAdams


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن در یخ و خاموش خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر ’80s, در دسامبر, the ’90s در ژانویه, ’00s در ماه فوریه و ’10s در ماه مارس است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به pchapman@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>