Canucks در 50: پوشش نقره ای را برای فینال جام حذفی از دست دادن ظروف نقره مسافت


آیا این تیم فردی جوایز موفقیت در ژوئن 2011 کاهش درد از سقوط کوتاه در یک جام استنلی نهایی بازی 7 فقط یک هفته زودتر ؟ گفت: GM مایک Gillis

آن را دلداری های کوچک برای از دست دادن فینال, اما پس از فصل 2010-11 کناکز برندگان از رئیس جمهورجایزه تمیز در NHL جوایز در لاس وگاس. ناامیدی از دست دادن نهایی در 7 بازی مقابل برونز بود هنوز هم وجود دارد اما Canucks شد به درستی افتخار برای یکی از NHLs غالب تیم است. اد Willes وجود دارد و او نوشت:

مایک Gillis تماشا به عنوان دانیل Sedin نامگذاری شد بهترین بازیکن توسط همسالان خود در NHL بازیکنانانجمن و رایان Kesler فرار با Selke به عنوان لیگ بهترین دفاعی رو به جلو است.

او همچنین به تماشای جمعه خود را به عنوان goaltending پشت سر هم از روبرتو سیدنی و کری اشنایدر carted کردن جنینگز جایزه برای اجازه دادن به بدترین اهداف در NHL و سپس تماشا به عنوان Canucks آلن Vigneault, سیدنی و Sedin شد لبه برای به ترتیب Adams Vezina و هارت غنائم.

جایی در آن وجود دارد Gillis نیز به نام این لیگ, مدیر کل سال به عنوان رای گیری توسط خود همکار GMs.

بنابراین با توجه به این NHL جوایز نشان می دهد شبیه یک Canucks تیم عکس, آن را سخت به فکر می کنم در این تیم فصل را به عنوان یک شکست.

اما وقتی پرسیده شد که اگر سخت افزار حمل و نقل کاسته درد از دست دادن جام استنلی نهایی در بازی 7 در خانه, یخ, Gillis گفت: “هیچ.”

او نمی استادانه درست شده. سپس دوباره او نیاز ندارد.


Canucks GM مایک Gillis با NHL مدیر کل سال جایزه در سال 2011 NHL جوایز در لاس وگاس. آیا تیم خود سخت افزار مسافت که در آن سال کاهش درد از دست دادن جام استنلی نهایی سری در هفت بازی ؟ ‘نه’ او پاسخ داد.

بروس بنت / گتی ایماژ فایل

“بسیار موفقیت است ساخته شده است در شکست و درک آنچه در آن طول می کشد برای دریافت اضافی که کمی فشار,” او گفت:. وجود دارد یک تن از مواد خارج وجود دارد در مورد چگونه شما باید برای شکست قبل از شما موفق شوند. من امیدوار هستم اگر ما نگه داشتن همه بازیکنان ما با هم ما قادر خواهید بود به فشار در پایان.

(این فصل تجربه) ممکن است خوب. ممکن است آن را بدنمی دانم.”

اما این بازار در حال مرگ برای پیدا کردن. NHL جوایز نشان می دهد مانند آن ارائه شده دو روز مهلت برای Gillis پس از دو ماه حذفی خرد کردن و قبل از گوشت واقعی از خود فصل است. NHL پیش نویس می رود این هفته در سنت پل. رایگان آژانس شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه و Canucks صورت کلان تصمیم گیری با انتظار UFAs کوین Bieksa مسیحی Ehrhoff سامی سلو, کریس هیگینز Raffi تورس حداکثر Lapierre و دیگران.

این خوب اخبار NHL حقوق و دستمزد کلاه رفتن به $64 میلیون محدوده. نه چندانخوب-اخبار به عنوان Gillis اشاره کرد این است که بازیکنان را به دنبال برد پس از Canucks‘ فصل است.

هنگامی که شما این سال ما تا به حال مردم مستحق پول بیشتر Gillis گفت. ما باید برای حفظ بازیکنان ما برای اولین بار پس ما به بازیکنان دیگر.

(تمام Canucks‘ UFAs) شده اند مطمئن باشید ما در حال رفتن برای رسیدن به آنها.


Canucks جناح دانیل Sedin با همسرش, مرینت و دو لیگ فردی جایزه را به دست آورد که برای NHL فصل 2010-11 — تد لیندسی جایزه به عنوان برجسته ترین بازیکن به عنوان رای دادند با همسالان خود (در سمت چپ) و هنر راس جایزه به عنوان گلزن برجسته (جایزه برادرش هنریک برنده فصل قبل) — در NHL جوایز شب در لاس وگاس در ماه ژوئن سال 2011.

جف ناخالص / گتی ایماژ فایل

در برنده GM جایزه Gillis جمع آوری 96 رای به 61 برای تمپا را استیو Yzerman و 55 به نشویل دیوید Poile. سابق Canucks GM Brian Burke رای دادند Gillis.

جالب است.

دانیل Sedin, در ضمن لبه توسط آناهایم کوری پری برای هارت بود اما رای دادند و لیگ برجسته بازیکن توسط nhl on nbc عضویت. او همچنین موفق به کسب هنر Ross به عنوان لیگ پیشرو گلزن و با برادر هنریک شد به NHL اولین تیم همه ستاره.

در ’02-’03 این Canucks‘ مارکوس Naslund برنده همین جایزه در daniel’s فصل سوم با Canucks. Naslund نیز مورد ضرب و شتم برای هارت توسط کلرادو پیتر Forsberg.

آن را به معنای زیادی به مارکوس و آن را به معنای زیادی به من بیش از حد دانیل گفت.

ما باید شاد با بچه ها ما باید در این تیم و این سازمان باید با افتخار از تیم ما, او ادامه داد. ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از سال رفتن به جلو که در آن ما در حال رفتن به خوب تیم است. ما باید هیجان زده.


به عنوان Canucks خود را جشن 50 فصل ما به دنبال بازگشت در این لحظات است که ایستادگی کردن به عنوان بزرگترین در تاریخ حق رای دادن و خاموش کردن یخ خوب و کمی بد است. ما در حال برجسته بالا لحظات از دهه 1970 از طریق نوامبر 2019 در ’80s در دسامبر 2019, the ’90s در ژانویه, ’00s در فوریه سال 2020 و ’10s در مارس سال 2020 است.

اگر شما هر گونه خاطرات زیادی از جایی که شما هنگامی که مورد علاقه خود را لحظه اتفاق افتاده یا چه چیزی آنها را برای شما ارسال آنها را به pchapman@postmedia.com


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>