Canucks 6, بهمن 3: Canucks پاسخ تماس با اسلحه با پیروزی بهمن


Canucks چهار ضربه محکم و ناگهانی-بازی اسلاید, افزایش ارزش زمین در تعقیب حذفی

تراویس سبز صدا تماس با اسلحه برای ونکوور کناکز قبل از جمعه شب در دیدار با بهمن کلرادو و این بار بازیکنان خود را گوش دادن.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم از Canucks 6-3 برنده یک پیروزی داشته که مردم محلی فوق حذفی نوار.

تماس با اسلحه

در صبح اسکیت کناکز سر مربی تیم زیر صادر مانیفست برای تیم خود.

“من اعتماد به نفس در این گروه است. آنها در حال رفتن به بازی خود را به یک–es برای بقیه سال و من با اعتماد به نفس آنها در حال رفتن به قرار دادن خود را در پلی آف.”

در نتیجه الهام Canucks باز 2-0 سرب در بازی اول 12 1/2 دقیقه در اهداف توسط Troy Stecher و J. T. Miller و با وجود چند عصبی لحظات coaxed این یکی از خانه.

آنتوان روسل که لذت می برد خود را بیشتر موثر بازی از این فصل به ثمر رساند متهور هدف دوم چهار دقیقه پس از Canucks تا به حال حیف و میل خود را دوم سرب دو هدف از این بازی است.

روسل تبدیل یک محور عبور از آدم tipping point pr برای نهایی بازی برنده. پیش از آن در دوم او مجبور گردش مالی در Canucks’ خروس بزرگ, خود که زاک MacEwen تبدیل به یک هدف است.

روسل و MacEwen سپس ترکیب زیبا و سه راه عبور بازی با tipping point pr برای بیمه هدف در اواخر سوم.

تنر پیرسون اضافه شده خالی-netter کمک به طور طبیعی, Loui Eriksson.


ونکوور کناکز’ آنتوان روسل راست فرانسه می کشد کلاه سر Colorado Avalanche را ولادیسلاو Kamenev از روسیه به عنوان آنها را به یک درگیری پس از سوت در اولین دوره NHL هاکی بازی در ونکوور روز جمعه 6 مارس سال 2020 است.

داریل DYCK / کانادا پرس

Demko ارائه می شود

Canucks دروازه بان تاچر Demko در ضمن تا به حال جالب شب. از طریق دو دوره به او تسلیم سه گل در 23 عکس ساخته شده اما پنج زنگ ذخیره کردن ولادیسلاو Kamenev که تا به حال مورد بررسی قرار گیرد. Demko متوقف 16 17 در دوره اول که Canucks بودند خونریزی شانس به ثمر رساند. او سپس اجازه دو در فقط شش عکس در دوم قبل از تبدیل در یک ورق تمیز در سوم.

کناکز مجاز فقط 15 عکس بیش نهایی دو دوره.


ونکوور کناکز’ تروی Stecher دیده نمی شود نمرات برابر Colorado Avalanche دروازه بان پاول Francouz از جمهوری چک در اولین دوره NHL هاکی بازی در ونکوور روز جمعه 6 مارس سال 2020 است.

داریل DYCK / کانادا پرس

به آسانی, Horvat

بو Horvat به عنوان انتظار می رود, به خود جلب کرد بخش عمده ای از دقیقه برابر هارت جایزه نامزد ناتان MacKinnon و می گویند این برای Horvat. او اجازه نداد MacKinnon برنده بازی با خود را حتی اگر او آمد نزدیک.

این Avs’ star جلب کمک در اهداف defenceman اریک جانسون و linemate گابریل Landeskog به پایان رسید با چهار عکس در خالص بود و دیگری هشت مسدود شده و یا از دست رفته به خالص.

“دست خود بسیار قابل توجه و توانایی های خود را برای رفتن از شرق به غرب است که احتمالا بهترین در لیگ. وجود ندارد بسیاری از بچه ها که می توانید انجام دهید که.”

نقاشی, Petersson

شما واقعا نمی تواند می گویند الیاس Pettersson بود و در نتیجهی رکود از رفتن به این بازی اما تولید خود را ندارد سازگار با هیچ.-1 مرکز.

Pettersson شد 3-5-8 در 12 بازی قبلی خود. اما او دو بال — J. T. Miller و تایلر Toffoli — تا به حال شده است حمل این تیم هجومی. میلر بود 5-11-16 بیش از گذشته خود 12 بازی قبل از شب جمعه. Toffoli شد 5-2-7 در هفت بازی از او به دست آورد و در مهلت تجارت.

میلر جلب کمک های اولیه در Stecher را هدف باز اما Pettersson در زمان خود رنگ و قلم مو و رنگ یک هدف بعد در اولین برگزاری جن در دو-در-یک قبل از راه اندازی میلر برای یک ضربه در.

“هر تیم دارای اسلامپ” گفت: Pettersson. “هر تیم به بازی آنها احساس می کنند که باید به دست آورد. اما آن چه در آن است. شما فقط سعی کنید به فکر می کنم مثبت است.”

“او خیلی ها حتی-دلسرد شدن پسر میلر گفت:”. “هر دو او را و (کوین هیوز). من آرزو می کنم من تا به حال کمی بیشتر از آن در من بیشتر خط صاف. اما آن را در یک زمان از سال و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به لذت بردن از بازی های بزرگ ساعت است و بخشی از این بازی است. آن را واقعا سرگرم کننده زمان است.”

صدمات شمارش

شما را ساخته اند یک تیم خوب با بازیکنان که از دست رفته شب جمعه کج کنن. کناکز’ گلایه شده اند به خوبی وقایع: یعقوب Markstrom براک Boeser جی کاراگاه جاش Leivo مایکل Ferland. اما آنها در صورتی بهداشت در مقایسه با Avs بودند که بدون نقطه یک بازی رو به جلو Mikko Rantanen; کلدر جایزه نامزد Cale ماکار مرکز ناظم کادری و جناح Andre Burakovsky بودند که هر دو در سرعت 30 اهداف زمانی که آنها رفت; لیونل آندره Burakovksky; ریگ های کنار مت کالورت و کالین ویلسون و دروازه بان فیلیپ Grubauer.

با وجود آسیب های Avs شد 15-3-2 بیش از 20 بازی گذشته خود را قبل از جلسه خود را با Canucks.

برای Canucks defenceman تایلر مایرز بازگشت به ترکیب پس از از دست رفته یک بازی با نامعلومی آسیب است. مایرز وارد شده بیش از 23 ساعت در یک قوی بازگشت.


ewilles@postmedia.com

Twitter.com/willesonsports

بازی بعدی

یکشنبه

Columbus Blue Jackets مقابل ونکوور کناکز

7 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>