می تواند به توقف و یا نظارت بر جنبش کارگران مهاجر در جاده ها: SC

NEW DELHI, مارس 15: دیوان عالی کشور روز شنبه گفت: این غیر ممکن است برای دادگاه به مانیتور و یا متوقف کردن جنبش از کارگران مهاجر در سراسر کشور است و برای دولت اقدام لازم در این زمینه است.
مرکز گفت: دادگاه بالا که کارگران مهاجر در سراسر کشور در حال ارائه حمل و نقل توسط دولت به مقصد خود را, اما آنها به صبر کردن برای نوبت خود را به جای شروع راه رفتن بر روی پا در میان coronavirus یا COVID-19 بیماری همه گیر.
یک نیمکت رهبری عدالت L Nageswara Rao حاضر برای سرگرم کردن یک برنامه به دنبال یک جهت به این مرکز به درخواست دادستانی منطقه برای شناسایی رشته کارگران مهاجر و ارائه سرپناه و غذا به آنها را قبل از حصول اطمینان خود را رایگان حمل و نقل به مکان های مادری در نظر حادثه اخیر در اورنگبد که در آن 16 کارگران mowed پایین توسط یک قطار مغازه.
مشخصه که همچنین شامل قضات, S K کال و B R Gavai خواسته وکیل عمومی Tushar مهتا وجود دارد که آیا هیچ راهی برای جلوگیری از این مهاجران کارگران از راه رفتن بر روی جاده ها است.
مهتا گفت: کشورهای در حال ارائه inter-state حمل و نقل به کارگران مهاجر اما اگر مردم شروع به راه رفتن با پای پیاده به جای انتظار برای حمل و نقل پس از آن هیچ چیز می تواند انجام شود.
او گفت: مقامات می تواند تنها درخواست این افراد شروع به راه رفتن بر روی پا به عنوان استفاده از هر گونه زور برای متوقف کردن آنها خواهد بود ضد تولیدی.
مهتا گفت: نیمکت بود که با شنیدن این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس که موضوع به توافق بین دولت همه را یک فرصت برای سفر به مقصد خود را.
مدافع Alakh Alok Srivastava, که تا به حال ثبت تقاضای اشاره به حوادث اخیر از Madhya Pradesh و اوتار پرادش که در آن کارگران مهاجر بودند کشته در تصادفات در بزرگراه ها.
“چگونه می تواند ما را متوقف, آن؟,” نیمکت مشاهده کرد و اضافه کرد که دولت ها باید اقدامات لازم در این مسائل است.
مشخصه که گفت این بود که تمایل به شنیدن درخواست مشاهده شده است که آن را غیر ممکن است برای دادگاه به مانیتور که در حال راه رفتن و است که راه رفتن.
Srivastava تا به حال ثبت درخواست به زودی پس از اورنگبد حادثه که در آن 16 کارگران مهاجر بودند که بازگشت به, Madhya Pradesh و او در راه آهن شد mowed پایین توسط یک قطار مغازه.
موقت نرم افزار در زمینه دفع پیل گفته بود که مرحوم کارگران متعلق به شهدل و Umaria مناطق, Madhya Pradesh و راه رفتن بودند از جالنا در ماهاراشترا به اورنگبد ایستگاه راه آهن به هیئت مدیره قطار برای رسیدن به زادگاه.
پس از چندین کیلومتر پیاده روی برای آنها تصمیم به استراحت در خطوط راه آهن بین Satana و Karmad و mowed پایین توسط یک قطار با آن گفته بود. پیش از این دادگاه عالی دفع کرده بود از پیل به دنبال کارگران مهاجر رفاهی در طول همه گیر و مهم مستند گفت که مرکز و کشورهای در حال گرفتن گام های مناسب را به آنها ارائه تسکین. (PTI)

مقاله قبلیدهلی دولت به انتشار Tablighi Jamaat اعضای
مقاله بعدیRajnath Singh کمیسیون ICG 1 کشتی 2 رهگیر قایق های دیجیتالی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>